bugün

entry'ler (191)

sözlük yazarlarının itirafları

Uzun zaman sonra Uludağ'a girmek aklıma esti. Sırf itiraf etmek için girdim. Geri istiyorum bu aralar eski günlerdeki eski nişanlımı. Geri versinler istiyorum. Kendisi de hala daha evlenmedin. Çok uzaklardasın arada mesafeler olmasa ilk saniyeden itibaren tekrar çıkıcam karşına. O kadar günahın sevabıda olmalı. Sabr ediyorum. 1.5 sene olsada tekrar geliceksin.

adana merkez patlıyor herkes

adana merkez diolar ama bu adamların hepsine diss atabilcek tek adamları tanıyorum oda tektir sazlıköy gençliktir. Adamların cigası sağlam hepsi bir deli hani rahatına bak ayık ol telli.

https://www.youtube.com/watch?v=sSnajY-8LNE

(bkz: sazlıköy)

klan kalesi

Her Clash of Clans oynayan kişinin kalesidir.

Ayrıca birde (bkz: karton adam) kanalına bağlı bir youtube kanalıdır.

https://www.youtube.com/user/tusbozuk

karton adam

Karton adam adamın hasıdır. Adam mobile youtube kanallarının efendisidir. Bence her genç çocuk bir gün bu kanala abone olacaktır. Ayrıca bir de (bkz: Klan Kalesi) adında da bir youtube kanalı vardır. (bkz: Clash of clans) , minecraftpe ve binlerce Android oyunlarını oynarken cahil kişileri bilgilendirir. Adı da Cemdir. 28 yaşındadır. Küçük çocukların sevgilisidir.

YT Linki ise şu: https://www.youtube.com/user/watchkidsgames/

yükseköğretim kurumlarındaki cari hizmeti

Ayrıca şunuda yazabiliriz

http://www.youtube.com/watch?v=uxVm3aulBw8

Edit : Ayrıca video ile bağlantım yoktur özgürlükçü değilim.

yükseköğretim kurumlarındaki cari hizmeti

" 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 27.09.2014 tarihli Resmi gazetede yayınlanan;
Yükseköğretim Kurumlarında Cari Hizmet maliyetlerine Öğrenci Katkısı Olarak Alınacak katkı Payları ve Öğrenim Ücretlerinin Tespitine Dair Karar’ın, süresinde mezun olmayan öğrencilerin katkı payı ve öğrenim ücreti tutarları ile artırımlı katkı payı öğrenim ücreti uygulamasının, 11. inci maddesi gereğince;
Alttaki yazı ise Afyonkocatepe Üniversitesine ait
Tespit edilen derslere göre ücretlendirmeler yansıtılmış olup, ücretlendirmelerin ödemesi 21.10.2014 - 08.11.2014 tarihleri arasında yatırılacak olup, vakıfbank ATM'lerinden ve şubelerinden yatırılabilecektir. "

Okulun yarı döneminde gündeme gelen herkesiz rızkını çalan bir uygulamadır. Şuanlık bazı üniversitelerde devreye giren, en az 3 kere bir dersten tekrar durumunda olan öğrenciler için üniversiteleri için ekmek uygulamasıdır. Helal olsun sizlere devam edin öğrencinin elinden nasıl para koparır üniversiteler eleştiri değil ama şu okulun orta döneminde hele FEN Fakültesi olarak iö 640,50 tl odeyip helede bunu yapmak baldan dok yala değilmi. Ama neden olmasın ailesinin zor durumunda okuyaman öğrencilerin transkiripleri sıfırlanacak olması ne hoş değil mi ayrıca üstüne 1000 tl gibi küsürat odeyecekler . Bu uygulama ile vakıf üniversitelerinin artık yaygınlaşmasını devlet üniversitlerinin tercih edilmemsi taraftarı olduğum artık kanımca. Laf ederdim hep ulan özel ünide okunur mu die. Halbusem ahmaklar bizmişiz meğerse öde öde bitmez nereye kadar bu borçlar hadi söyleyin ailelere telefon açtığımızda hangi tefeciye borçlandın sözleri açıkcası çok normal. Sadece Bio iÖ 1 sınıfın ödeyecği ise 20000 tlden fazla 70*400 ortalam olarak 28000 bu para ile neler yapılır. Rızk diyorum gerisini siz düşünün. Herkese sabır 3 dersten tekrar edenlere şimdiden başsağlığı dilerim. Devlet Üniversitesinde daha neler göreceğiz bakalım.

çocuk işçiler

memlekette çocuk olmakta zor iş, işçi olmakta..

hayal kurmaya bile haklarının olmadığının düşünen çocuk işçilerin yaşamı..
bu video ise çok iyi anlatmış gerçekleri.

ilker başbuğ

Gerçek bir askerdir. kendisini milletine karşı (bkz: suçlamalara karşı gerçekler)adlı kitabıyla savunmuştur. Tanıtım ise :

suçlamalara karşı gerçekler

ilker başbuğun son kitabı görevi başındayken terör örgütü yönetmekle suçlanmıştır ve savunmasını milletine bu kitapla yaptığını söylüyor. Kitabın kısa tanıtım videosu ise

bukre

kahraman tazeoğlunun eylül 2013 te çıkarttığı son kitabıdır. tanıtımı şöyledir.

pro evolution soccer 2014

1.07 patch'inde oynanabirliği yükseltilen oyun. çok yakında sabri ugan anlatımıyla türkçe yaması da geliyormuş tabi biraz daha geliştirilmesi gerekiyor gibi.

depresyonda yapılacak şeyler

intihar etmektir. kolay yolu denemek en iyisi.

herkesle iyi gecinen insan

iki yüzlü, küstah bir kişiliğe sahip kişidir. uzak durulması gerekilir.

daniel alves da silva

instagrama attığı video`da justin bieber fanlarının moralini bozacak gibi gözüküyor.

30 ekim 1996 manchester united fenerbahçe maçı

Tarihi Manchester United Maçı 40 yıldır kendi evinde yenilmeyen Manchester United Takımını Old Trafford`a Fenerbahçe darmadağın etmiştir. Ve 3D klibi ise daha yeni nete düşmüştür.

sahte türk haberciliği

Görüntüdeki video da spiker çelik başlık ile duruyor. Fakat gel gelelim hemen ileri de 2 kişi rahat bir şekilde tavla oynuyor. Tv`de izlerken herkesi haber yaptık gibisinden ve olan bitenler buraya kadar geliyor demek istiyorlar. Sizin yapacağınız habere , bari kamerayla o adamları çekmeyin oradan

fenerbahçeye yapılan haksızlıklar

Galatasarayın 2005-2006 Yılındaki Yaptıkları ve Haluk Ulusoy Yönetimindeki Türk Hakemleri

Fenerbahçenin 2005-2006 yılında bir çok rezalate uğramıştır. Bunlar ise artık aklımıza bile gelmiyor ne yazık ki. Fakat ben az da olsa bunu göz önüne getirmek istedim. Yıldırım Demirören ve Adnan Polat anlaşmalarını hatırlatayım. Attığım video da zaten bunlar gözler önünde. Kupa bizim Lig sizin cümleleri havada uçuşuyor Kupa Alındıktan sonra Yıldırım Demirörenin ise koştura koştura Haluk Ulusoyun Babasına Hastaneden sanki yeni bebek geliyormuş gibi görüntüleri ise akıl almaz ve dehşet verici nitelikte. Neden ki hep son 3 seneyi para para para şike şike şike işte Fenerbahçe kelimeleriyle dolduruldu manşetlere. Adnan Polatın ise Son senede söylediği cümle ise akıllarda diyerek düşünerek yinede tekrarlamak istiyorum. Galatasarayın şike yapmadığına kefil olamam cümleleri ise ayrı bir konu tabikide. Neden acaba bugüne kadar şike konuları çıkmamış iken son 3 senede çıktı. Tek suçlu Fenerbahçe Taraftarı ve Aziz Yıldırım mı ki bu kadar düşürüldü Fenerbahçe. Dünyanın en iyi takımlarından birini oluşturmuştu ki Fenerbahçe 3 Temmuz süreciyle uyandık. Nianglı Emenikeli Lugano ve Dos Santos gibi oyuncuları sildik bir anda. Ey GS (sadece GS değil diğer takım taraftarlarıda mevcuttur) taraftarı maçlarınızı izlerken artık Formanızı biraz çıkarında ne yaptıklarınızı görün.

kamilkoç vs pamukkale

kamilkoç`un 2014 yılında yenilenen otobüsleriyle yollarda her türlü öne geçer.

pamukkale turizm

http://www.youtube.com/watch?v=R5VcMLa_mmE

Pamukkale Turizm anca otogarda aynı anda çıkmaya çalışırlar ama ne önlerine bakar şöforleri nede muavinleri işini yapar. Nefret edilecek firmalardan heleki şu akıl almaz görüntülerden sonra yazıklar olsun diyorum. Nasıl ezersin böyle sanki GTA oynuyor şöforümüz vıcık vıcık kan sesleri ve kemiklerin kırılmasından hoşnut kalıyorlar anlaşılan.Yapacağınız işe ben daha ne diyeyim ki Kamilkoç 2014`de hepsini süpürecektir bunları ki hele yeni modelleri geldikten sonra bomba olacaktır.

edit: http://haber.mynet.com/ya...a-otobus-faciasi-707104-1

montaj görüntü diyenler için bu haber yayınlanmıştır. Özel olarak bulunmuş ve 30 dk videosu ise mevcuttur.

kırkpınar

Kırkpınarın ünlü başpehlivanlarından biri ise (bkz: Hüseyin Çokal)`dır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.