bugün

19 ocak 1986 doğumlu senegalli gol makinası. an itibariyle 16 golle fransa ligi gol krallığı yarışında zirvededir. lille de forma giymektedir ama premier lig devlerinden birine transfer olması muhtemel. ayrıca geçen hafta attığı roveşata gol ile travma geçirtmiştir bizlere.
seneye fenerbahçeye transferi gündeme gelecek oyuncudur.
bu sezon patlama yapan santrafor.
son 4 haftaya girilirken fransa liginde 21 golle gol krallığı yarşının zirvesinde ki isimdir.

Top Scorers
21 M. Sow
20 K. Gameiro
17 Y.E. Arabi
16 L. Lopez
15 G. Pujol
ancak 1 sezonluk patlama yapabilen yamyamlardandır.
edit: hobaa. ala ala bunu aldık aminüm işe bak.
edit: ender yanılışlarımdan biri çıktı.
fenerbahçenin kendisini almak için, lille yöneticileriyle temasa geçtiği iddaa edilen oyuncu.
turkcell ligine gelseydi amına kordu vodafone lig olurdu. ama şimdi folloş olmuş ligin koyulacak bi' yanı kalmadığından gelmesinin lüzmu yok.
fenerbahçe ile adı geçen, hatta artık adı geçme durumunun boku çıkan futbolcudur.

gelse de fena olmaz hani.
fenerbahçe'nin %90 işini bitirdiği futbolcudur. haftaya imza atar.
para+issiar dia.

not: para kısmı tamam, dia kısmı farklıymış. olsun reis, koyduk mu?
4.5 yıllığına fenerbahçe'ye transfer olmuş oyuncudur.
lille bu adamı 7 milyon euro'ya almıştı ve performansına bakılırsa 15 milyon euro'luk bir adam. ingiltere, ispanya veya italya'da iyi bir takıma transfer olmalı. fener gerçekten de 4 buçuk milyon euro'ya aldıysa müthiş bir kazık bu. sow'un kariyeri için geri adım tabii. galatasaray'a gelseydi de geri adım olurdu. ingiltere, ispanya veya italya'da oynayacaksın arkadaş.
(bkz: sow bitmiş)

zoruna gidenin, borusuna gitsin ulan!
http://www.dha.com.tr/ habere göre fenerbahçe'ye transferi gerçekleşmiş futbolcu.
sabah, hakkında çıkan haberin aslıyla uyanmak istediğim fenerbahçeye ilaç gibi gelecek santrafor.
olayı bitmiştir. kendisine ünal aysal da teklif yaptı diyolla!
http://galeri.uludagsozluk.com/r/moussa-sow-209569/
25 yıldır fenerbahçeliyim ortegadan sonra beni en çok heycanlandıran futbolcu olmuştur kendisi. hürriyetin dediğine göre imzayı atmış bile. eğer gelirse hayatımda ilk defa havaalanına futbolcu karşılamaya gideceğim.
(bkz: yine mi timsah)

--spoiler--
lille moussa sow'u satmayacagini resmen açıkladı..
--spoiler--

edit : 2.guiza vakkasıdır. adamda akıl olsa bank asya takımı feneve gelmez!
febeye satılmayacaktır.

bu kaçıncı yanlış anons? say say bitmedi lan.

edit: o zamanlar öyle düşünüyordum. izninizle yemek istiyorum bu entry'i.
tribün derginin haberine göre fenerbahçenin kesin anlaşmaya vardığı oyuncu.
imzayı atacak futbolcudur. herkes gece uyurken lampul çalışıyordu oğlum! sonra bir sürü yazdılar, çizdiler.
(#14138585)
Para için gelecekse, hiç gelmesin dediğim futbolcu. Bak gassaraydakiler para alıyor mu? Hepsi üste para veriyor. Bize öyle adamlar lazım.
transferin olup olmayacağı hafta sonunda netlik kazanacaktır.
transferi yalanlanmışsa, o iş olmuş topçusudur.
artık civcivdir.
(bkz: angry birds)
Fenerbahçe nin kendisiyle anlaştığı iddaa edilen futbolcu. Eğer oyuncu ben gitmek istiyorum dediyse biliyoruzki bu oyuncuyu takımda tutmak hiçte kolay değil. Bu yüzden oyuncuyu ikna etmek çok önemli. Ayrıca Fenerbahçe yaşadağı birçok sıkınıtıya rağmen avrupanın gözde forvetlerinden birini transfer ederse gerçetken büyük iş yapmış olur. Olurda mahkeme de suçlu bulunur, seneye küme düşürülürsek bu adamla ve bir takviyeyle bu sene şampiyon olur öyle düşeriz. Daha bir anlamlı olur.