bugün

64 gb nin bir hafıza hatta epey büyük bir hafıza olduğunu öğrenmemize vesile olmuş yüce kişilik.
nenujnıy çelavek.
(#6197804)

anlaşılan o ki, frank rijkaard konusunda kafası karışık yazar. dikkatimi çekti, birkaç dakika aralıklarla baktım başlığa. 17:52'de girilmiş entry ve 17:55'te düzeltilmiş gördüğünüz gibi. ilk kısmından ss almadım da, "bavulunu toplayıp gitmesi gereken teknik direktör" yazmıştı. sonra entrysini (niye bilmem) düzenledi, 3-5 entry aşağısına yine benzer şekilde bir entry girdi.

kendisine diyeceğim odur ki kafasına takmasın, rijkaard da bir teknik direktör. maç kaybettirebilir, kazandırabilir. takım sıçabilir, rijkaard sıçabilir. ama entry değiştirmeye değmez. sadece dikkatimi çekti, gerek yok.
büyük sevap kazanmış yazardır.
o nedenini biliyor.
(bkz: thebalkanboy) diğer yazarların farketmediği bir detayı farketmiş yazar.
an itibariyle converse ile ilgili ne kadar başlık varsa alayına entry giren yazar.
converse ile açtığı başlıkları aynı bakınızı verdiğim yazar. kızgınlığım sana değil ama converse beni deli ediyor ulen.
antalya yaşadığını düşündüğüm yazardır. rusya yla münasebeti bundan dolayı olabilir.
dinamik yazarlardan biri daha. bu 6. nesil coşturuyor anacım. biraz sakin ol, cok oku, düşün ve öyle yaz. karmadan belli zaten ne oldugu. ben burdayım demekle her şey olmuyor. biz de burdayız.
bildiğin anketör
kendini başlık açmaya şartlandırmış yazar...biraz durup soluklanmasını bekliyoruz.
(bkz: hele bi otur soluklan yigenim)
altıncı nesil, hem de liseli yeniyetme yazar. entrylere bakın ve anlayın. **
(#6428403)
(#6428376)
an itibariyle arka sokaklar diye saçma bir dizinin karkarteristlik özelliklerini entry giren yazar.liseli olduğunu düşünüyorum.

(bkz: sözlük ne kadar genç ya)
arka sokaklar dizisinin setine gönderilesi yazardır. beynim ve aynı anda sol frame tacize uğradı zat-ı halleri sayesinde.
kafayı arka sokaklar dizisiyle bozmuş yazardır kendileri.
çocuk oldugu her halinden belli olan, akla, sen nasıl yazar oldun ki küçüğüm, vb. sorularını getiren insan kişisi.
edit:cocuktan biraz büyükmüs efendim kendileri.
ekşi sözlük'ten başlık çalan.
ilginç bi yazar. çözemedim kendisini.* *
sözlüğe aktardığı rusça cümlelerle neyi amaçladığını çözemediğim yazar.

son derece basit bir cümle yazıyor ve "hede hödö anlamına gelir" diyor. rusça altyapısı olmayan bir insan bu cümleden bir şey anlayabilir mi? bahsi geçen cümleyi kullanması gerektiği yerde, bu başlığı hatırlayabilir mi? en önemlisi, x hededir x hödödür gibi cümlelerin tek tek başlığını açmanın ne gereği vardır?

bilgiyi siktir et, tuğla gibi rusça sözlük ve konuşma kılavuzu var elimde. sözlüğün selameti için eli ayağı dursun, yoksa portakal fırlatırım.
morganize isler ile ntv muhabiri'nin karışımı olan yazar.
ciddi ciddi sözlükle dalga geçtiğini düşündüğüm yazar.
(bkz: #6438160)
havaalanları ile ilgili yazdıkları sonrası "sanırım ilk kez bir uçağa bindi" intibası uyandırıyor bünyede.
pilot tarafından götürülen hostestir zannımca.
Havaalanında rötar yapmış eski püskü aeroflot uçağını beklerken canı sıkılıp entry giren yazar.
kendisine geçmiş olsun denilecek yazardır. (bkz: verilmiş sakakası varmış)