bugün

ilim yuvası lûgatımıza teşrif-i intikâl etmiş, on birinci nesil pek muhterem muharrir. umarım yağmur yağdıktan sonra yayılan toprak kokusunun tek sebebinin actinomycetes bakteri grubu içerisindeki sporlar olduğunu biliyordur.

bilgi içeren tanımsal entry'ler girmesi, anket başlık açarken ellerinin kopması temennisiyle.
Aklı başında , bilgilendirici yazıyor.

Türkçeye hakim , ne anlatmak istediğini süsleyerek güzel anlatıyor.

Hoş gelmiş...
siyasi kavramları iyi bilen bir yazar.
Güzelse feyktir suseri.
Ne bileyim şimdi neyi düşünerek os1 çekiyor.
Koştursun bakalım.
(bkz: kürt)
ıssız bir adaya düşsem, isteyeceğim 1 istekte moriayı yanımda istememek olurdu, teşekkürler.
(#30611304)

Ben arkadaki ince kitabı seçiyorum. Umarım osundur.
neden morria ?

'Moria ya da Khazad-dûm, J. R. R. Tolkien'in kurgusal Orta Dünya evreninde bir yeraltı şehri' imiş manası.
Takibe takip ulutag i altında takip ettiğim yazar. Ama nickini ne zaman görsem sesli olarak "mori naber" diyorum. Ruhsal açıdan olumsuz örnek teşkil ediyor. Sakıncalı.
(bkz: morria çıldırdı)
giyimi güzel, fiziği düzgün, dişleri hafif çarpık ama olsun gülüşten kurtarıyor, saçları yanındaki arkadaşı kadar olmasa da güzel sadece biraz bakım lazım.
yürünür mü, evet yürünür. izninizle ben yürüyorum arkadaşlar hakkınızı helal edin. böbrekleri ipotek ettirecem umarım sorun çıkmaz.
tamam lan tamam yürümedim daha kıskanç ipneler.
O paçalar o botların içinde olmamış abla haberin olsun. Unicefçi üni öğrencilerinden hallice olmuşsun.
En sevdiği renk mordur.

Tuttuğu takım fiorentina, en çok at yarışı izleyenleri seyretmeyi severmiş, teşekkürler.
En sevdiği renk mor olmayan yazardır.
Aynı nesil yazarız. Yolunda başarılar sözlügün kıymetini bilmesi gereken yazar.
Gideri var yazardır. Yani okunur anlamında.
Hoş yazardır.
Hocasının sözünden çıkmaz ...

Not : hocası benim.
Bu uğursuz yazdıysa kesin evde kalırsın yazarı.

Ayrıca sever asker arkadaşlarına kadar oylarım.
Bir alın sizin olsun yazarı daha. Neyse hoşgelmiş bla bla bla.
görsel
Çok güzel tespitlerde bulunan,güzel şeyler yazan , yazılarını okumaktan keyif aldığım iyi bir yazardır.
bir adet yürümelik yazar.

nefes: alıyor.

güzellik: idare eder.

ben bir tane hediyeyi zor alıyorum ikinciyi karşılayamam. o yüzden ondörtşubat'tan önce yürüyemiyorum hadi yine iyisiniz.
Şu an yüreyemiyeceğim. Yazar.
Hayırlı yürüyüşler gençler. Aman bagciklarinizi bağlamayı unutmayın basıp düşersiniz mazallah.

Bir yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar