bugün

sevdiğiniz bir arkadaşınız ile sevişin.
Cips, kola, çikolata vs her türlü abur cubur yemek. Burger, lahmacun, pizza, makarna yemek. Yemek yemek.
Şiirlere dalmak, kitapların içinde uyumak, şarkılardan bir evren yaratıp bu evreni keşfetmek.
Ömür bile bitiyorken sanıyor musun moralin hep bozuk kalacak...

yani geçeceğini bilmek rahatlatabilir bir nebze.
sönmez dayı dinlemek. çılgınlar gibi dinliyorum. terapi gibi.
youtubeden yağmur sesi kar yağışı izlenebilir.
çikolata (özellikle bademli), dondurma, sıcak çikolata.
metal müzik tüm derde sıkıntıya birebir ilaç gibidir.
son ses müzik dinlemek.
winston light olandan+ müslüm baba ikilisi.
görsel

budur.
osbir çekmek. evet osbir.
Ben klasik müzik ve ya ezginin günlüğü nü dinlerim ama en güzeli yemek yemek böyle çatlayana kadar. Şükür kilo almıyorum.
Modern warfare'de Pripyat bölümünü oynamak.
ılık duştan sonra uyumak.
müzik dinlemek, şiir okumak.
Karanligi izlemek.
Uyku.
Çünkü o zaman düşünmezsiniz.
pc, mobil, ps nerede olursa, oyun oynamak.
uyku, sezon sezon izlenen dizi, art arda yakılan sigaralar, hunharca yenilen abur cuburlar.
bir mumum var, yaktığında mum ateşi ısınarak üstünde bulunan mekanizmayı döndürmeye başlıyor. gereksiz hediyelik eşya satan yerlerde görürsünüz muhakkak.

onu yanıbaşıma koyup, uzanıyorum. peluş yastığımı da kollarıma alıp öylece izliyorum demir parçalarının dönüşünü. gel zaman git zaman uyutuyor bile, ki uyuyabilmek için verdiğim uğraşları bir ben bilirim.

hafif bir müzik eşliğinde, ruhunuzun gıdasının hangisi olduğuna inanıyorsanız artık, deneyin bunu. iyi gelecek, ciddiyim bak.
Abdest almak, namaz kılmak Kuran okumak
Bize huzur olarak Allah yeter *
Yemek yemek.
Temiz hava. Yaşadığını hissetmek güzel.
avrupa yakasının eski bölümlerini izlemek. gerçi 2008de biten bir dizi için ekstra 'eski' olduğunu belirtmek ne kadar doğru o da ayrı bir konu.