bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kağıt ve kağıt ürünlerini satan firma. defterleri kaliteli olur, haritametod defterleri vardır ki, ciltleri ören bayan ile tutturulmuştur. koparılması bu nedenle zordur
  2 ... 35mm
 2. 2.
  göz sağlığına zarar vermediği onaylanmış marka, ayrıca kağıt yüzeyi çok iyi olduğundan çok akıcı bir yazım sağlamaktadır.
  1 ... the longest journey
 3. 3.
  şirketin veliahtı didem çok tatlı bir kızdır.
  1 -2 ... brunglace
 4. 4.
  güçlü bir türk firmasıdır.
  1 ... a place where no one goes
 5. 5.
  çocuklar için mis kokan bembeyaz defterler yapan tonton amca ismi.

  mopak amca.
  2 ... rs ne la
 6. 6.
  Türkiye de 1926 yılında kurulmuş, 3 kuşaktır matbaa ve kağıt sektöründe öncü kimliğini korumaktadır; yüzde 125 yıllık büyüme hızıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştır.

  MOPAK GRUP, halen Ortadoğu ve Balkanlar ın en büyük kağıt ve karton üreticisidir. yüzde 20 pazar payıyla Türk kağıt sektörünün birinci, Türk karton sektörünün ikinci en büyük kuruluşudur.
  1 ... gokhanerdal
 7. 7.
  gurur duyulması gereken bir türk kırtasiye kuruluşu.

  (bkz: yerli malı yurdun malı herkes kullanmalı) *
  4 ... fuckingwashing
 8. 8.
  ya bu mopak'ın bide wild cats defterleri var.o defterlerde aslanların yanında güzel ablalarımız oluyor.o defter süper işte koleksiyon yapıyom şuan 3 tane wild cats defterim var.biri jenifer lopez'e benziyor diğeri de angelina jolie'ye.diğerini bişeye benzetemedim. * *
  2 -1 ... prince02
 9. 9.
  her türlü kağıt kırtasiye ürününde öncü firma. ama işte hala şu karton defter kapaklarındaki saçma sapan figürleri değiştiremediler. ondan sonra müşteriye satarken biz sıkıntı çekiyoruz. ya işte başkası yok mu bunun, kızım sevmez yok oğlum beğenmez.. abi adam gibi yapın şu kapak desenlerini. bir de bu 2012 den beri bir "mopy ailesi" dir gidiyor. vallaha halk tarafından gram ilgi çekmedi söyliyim.
  ... aeneskral
 10. 10.
  kağıt, karton üretiminde türkiye'de birinci, dünyada ikinci firma.
  ... selanik muaciri