1. 1.
    karanlık odada tek parlak, ışık saçan nesne olan monitör üzerinde mal mal dolaşan sinektir. öldüreceğim ama iz bırakacak, öldürmüyorum. *
    6 ... hyperion
  2. 2.
    öldürmekten çok büyük haz alınan sinektir...
    ... balta
  3. 3.
    bir de çok ufak böcek olanı vardır bunun. yaklaşık yarım saattir her konduğunda elimle misket literatüründe afgan atışı diye tabir edilen şekilde vuruyorum ama bana mısın demiyor.
    ... tudor lodge
  4. 4.
    -olum bak zktir git geberteceğim!
    ... hyperion
  5. 5.
    gerektiğinde ekranı pisletmekten geri kalmayan canlidir. ancak bir lcd ekran temizleme setiniz varsa onu korkmadan öldürebilirsiniz. sudan ucuz teknoloji marketi'nde sadece 29,99 YTL. Kaçırmayın! *
    ... derberker
  6. 6.
    alnının karışlanası hissini uyandıran, alnını bulamamışken toptan ortadan kaldırılıverilmeyi hakeden küçük mide bulandırıcı yaratık. *
    ... no name
  7. 7.
    bazen de televizyonun üstünde olduğu sanılan lakin aslında izlenilen korku filmindeki musluğun üstünde gezen sinektir. *
    (bkz: halka)
    ... sanitarium
  8. 8.
    Bazılarını mousela korkutabilirsiniz altından hızlıca geçirmek suretiyle ancak kimisi de yememektedir.
    ... mozik
  9. 9.
    crt monitör sahibiyken acımadan daldığım, lcd monitöre geçince daha affedici yaklaşmak zorunda kaldığım sinektir.
    ... loras
  10. 10.
    (bkz: elektrik akiminin dayanilmaz cekiciligi)
    ... insan