bugün

kimse mi fark etmedi ya? trollüğü bıraktım ben.

nickaltı entrylerini gammazlayan salakları sevmeyen yazardır.
#23122937 yüzyılın esprisini yaparak güldürmüş yazar. emreyle volkan gerçekten harika bir ikililer adeta yüz akı.*
(#23129407) küfür etmeyeceğim sana.
(#23058691) ayrıca türk ve kürt ırkını küçümseyen bir yaratık.
liseli ergen olmadığını bilsem seni ciddiye alırdım koçum.
Daha dün berkine atilan bir tweet icin sozlukten birine demedigi kalmayan adam bugun olen burak icin iyi olmus diyor. Nerde sizin samimiyetiniz, insanliginiz, vicdaniniz.

Edit: entryler silinmis, takipci kasmalik tweetler atilmis. Ohh mis. böyle samimiyetsiz, böyle kafasi karisik adam.
insan olduğu söyleniyor.
görsel

görsel
insan olmadigi hakkinda kuvvetli supheler var, tek hucreli diyorlar.
yazdığı bir yazıyı ak partililere ithafen yazmıştır. kendileri 272 gündür insan olamadı, berkin'e sürekli kılıf uydurdu ve bende buna karşı bir şey yaptım. ölüm tehdidi mesajlarını okurken de viskisini içmekte şu anda.

mob barley nickine sahip olan bu kişinin esas kişiliği ise şuradadır:
https://www.facebook.com/...06364/?type=1&theater

sayfa adına atılan yorum bana ait. bik bik ötmeyin sizi gidi ak troller.
uludağ sözlükte yazmayı türkiye nin en çok okunan gazetesinde yazmakla karıştıran yazar. bir de ölüm tehditi aldığını söyleyip duruyor. kendisini bir uğur mumcu gibi ölüme meydan okuyan bir yazar sanıyor herhalde yavru devrimciğimiz. sorsan das kapital in yazarını ağlayıp annesinin yanına kaçar bu yavrucuk.

(bkz: daskapital i okumamış devrimci genç)

twitter daki takipçi sayısını arttırmak için neredeyse yalvaracaak olan yazar. buradan bütün yazarlara sesleniyorum. şu garip devrimciği twitter dan takip edelim de küçük şirin yavrumuzu sevindirelim abiler ablalar.

(bkz: https://twitter.com/BalkanIlkan/)

üzülerek söylüyorum sol görüşün temelini bilmeden solcu olmuş yazardır. sol görüşün güzelliğini bu kafayla belki 60 yaşında falan kavrar diye umuyorum. belli kafa çok yavaş çalışıyor.

seni yanaklarından öpüyorum kedi pisliğinden beter kokan yavrucum. korkma senin kimse öldürmez. sana ölüm tehditi yazanlar da büyük ihtimal senin gibi hala c strike 1 6 oynayan ergen vatandaşlarımız. arada bir onlarla aynı oyunda oynayın da seni orda bi vursunlar onlar da sevinsin. anlaşın işte bi şekilde hepiniz mutlu olun.

viski de içmediğini biliyorum allah ın fakiri. git bimden le cola alıp iç sen. günde 2 tane falan iç de belki hemen geberir gidersin.

neyse yoruldum. hadi hemencecik ölmek dileğiyle.

bö.
korkusuz bir yazar. ne karma kaygısı ne popülarite takıntısı var. kafasına göre takılıyor. ailecek izliyoruz efendim.
iki yazarın karşılaştırılmasıdır.
kendini devrimci sanan ergen.
noldu lan entry'lerini siliyon?
önce ağır ağır konuş burakcan için sonra twitter'de bunları paylaş.
görsel
(bkz: sözlü)
gerçekleşmesi an meselesidir. ekşi sözlük görüşmeleri kap'a bildirmiş.

edit: yattı transfer.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Ekşisözlük yabancı sınırlaması yüzünden iptal etmiştir.
(bkz: ekşi çok bozdu)
Zall ın bonservisi artirmasiyla ssg vazgeçmiştir.
ekşi sözlüğün yarın borsaya bildirmesi beklenen gelişmedir.
Sözlük borsasinda ani düşüşe sebep olmuştur.
bize nedir ki. şimdi onlar düşünsün? bananeg amug.
(bkz: #23177620)

daha bakınız vermeyi öğrenemeyen troll..

sözlükte sağa sola saldırmaktan başka bi işe yaradığıda yok gerçi..
annemin malum kelimeyi mok diye kibarlastirmasi aklima geldi gordugum an. kisisel degil tamamen anlik bir sey bu yazdigim.
(#23178727) ingiliz tohumudur kendisi. hakaret olarak algılanmasın nereden geldiğini belirtmekteyiz.