bugün

eskişehir osmangazi üniversitesi inşaat mühendisliğinin hocalarından biridir. özellikle 4. sınıfta verdiği depreme dayanıklı tasarım dersi ile bilinir. bu dersi daha ilk alışında geçen görülmemiştir.

ayrıca muhteşem sınav soruları vardır. örneğin sorunun üstünde şöyle bir cümle görebilirsiniz. "bu soruyu derste çözmüştüm size de anladınız mı demiştim. sizde anladık demiştiniz. eğer anladıysanız çözün."

lakers ayakkabıları ve ona uygun tişörtü bir tarz yaratmıştır.

ayrıca (bkz: şeyi şey olarak şey yaptığımızda)
hoca olmaması gereken yard.doç.tur. ders anlatma yetisi sıfırdır. sürekli bir derste en az otuz kez söylediği şey olarak aldığımızda cümlesini kullanmaktadır. iğrenç bi sınav sistemi vardır ve dersi zorlaştıran hocaların başında gelmektedir.
deprem bu yandan gelirse ne olur sorusunu sınıfa sormuş ve cevap olarak da bu yandan gelmiş olur demiş olan, kendince bunun gibi "espriler" yapan işkenceci hoca.
bak şimdi nihat doğan'a o kadar da kızmamaya başladım.
eskişehir osmangazi üniversitesi inşaat mühendisi hocamdır kendisi. depreme dayanıklı tasarım dersini ilk alışta geçen görülmemiştir hurafesini bizzat ben yıkmış bulunuyorum. ilk seferde geçtim. derslerin yarısı bakınız şey olarak aldığımızda şey olur şeklinde geçmektedir. kayserilidir.
edit: dersi birkaç defa alan arkadaşlar eksilemeyin lütfen. çalışın sizinde olur.