1. 1.
  abi ben bu arabanın lamburciniye fark attıgını gordum
  lamburcini spin attı evo fark attı

  ahanda copy paste

  Lancer Evolution IXda kullanılan 2.0 litrelik, 4 silindirli, çift turbo şarjlı MIVEC motorun maksimum gücü 265 PSten 280e çıkarılmış. 6 ileri şanzıman ise çeşitli sürüş koşullarında daha yüksek bir performans ve daha seri bir hızlanma sağlıyor. Bu sayede Lancer Evolution IXun maksimum hızı 250 km/se ulaşırken, 0-100 km/s hızlanma ise sadece 5.7 saniyede gerçekleşiyor.

  Yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları, daha önceki Lancer Evolutionlarla kıyaslandığında, toplam ağırlıkta önemli oranda bir azaltma yapılmasını mümkün hale getirmiş. Tümüyle alüminyum olan tavan ve alüminyum yan darbe önleyici çubuklar, ağırlık merkezini alçaltarak yol tutuşunu iyileştiriyor.
  3 ... liberty
 2. 2.
  (bkz: lamburcini) (bkz: lambanın cini) (bkz: serbest cagrısım)
  2 ... ratata
 3. 3.
  çok çirkin bakışları var bu arabanın kendine çekiyor(http://www.evoturkiye.com/wallpapers/03_1280.jpg). namı diger fakir ferrarisi. yanlış bilmiyorsan paraya biraz daha kıyılırsa 360 beygire çıkabiliyor bu 2000 cclik velet
  5 -1 ... liberty
 4. 4.
  http://www.evoturkiye.com/
  2 ... liberty
 5. 5.
  (bkz: hiz tutkunu)
  1 -1 ... liberty
 6. 6.
  mitsubishi tarafından üretilen ve türkiyeye temsa tarafından getirilen, 2.0 lt motor hacmi, 16 valf DOHC ECI çok noktadan enjeksiyonlu besleme ünitesi, turbocharger ve su püskürtmeli intercooler ile, 8.8 sıkıştırma oranı ve ürettiği 280 beygir maksimum güç ve 255 Nm maksimum tork ile müthiş bir motora sahip, 55 litre yakıt kapasitesi, 100 km/h hıza 5,7 saniyede çıkabilme özelliği ve maksimum hızı legal olarak 250 km/h olarak lanse edilen müthiş otomobil. ebd destekli abs fren sistemi, ön ve arkada hava kanallı fren diskleri ve alüminyum kaliperler 17 inç hafif alaşım jantlarla desteklenmiş aracın, şehir içi yakıt tüketimi 14,6, şehir dışı 8,2 ortalama ise 10,6 litredir. en önemli konu ise aslında 280 beygir olan bu aracın japonya trafik standartlarına uygun olması için aslında gücünün sınırlandırılmış olmasıdır. bu demek oluyor ki aslında çok küçük bir değişiklik ile aracın gücünün 360 beygire yakın bir değere çıkması mümkündür.
  2 ... devedikeni
 7. 7.
  iyi bir sekilde modifiye edildiginde 900-1000 bg ve uzeri hayvani degerlere ulasabilen ruyalarıma rahatlıkla girebilen 4 kapılı spor arac.
  Ayrıcaa subarusu olanların hala üstunlugunu kabul edemedıgı mukemmellik abıdesi.
  1 ... memolf
 8. 8.
  top gear'da koenigsegg ortalığı toz duman edinceye kadar programın pist rekorunu elinde tutmuştu.

  ferrari enzo'ya, lamborghini gallardo, mercedes slr gibi araçlara rağmen halen 2. sıradaki yerini korumaktadır. zannedersem ancak yeni nesil evo ya da pagani zonda ikinciliğini sallayabilir.
  4 ... bahdeniz
 9. 9.
  okul yollarını deperken haramidere sanayi sitesi yanında bulunan mitsubishi bayinin kapısının önünde usul usul yatan kırmızı renkli aşkım.**
  ... memolf
 10. 10.
  Subaru Impreza ile ayni kategoride olup, subaruyla kapişabilecek tek araçtir. genelde ikisi arasında karar verilemez. * doğuştan turbolu olup, blow-off takıldımı tadından yenmez. mitsubishinin'de kabul ettiği bir turbo zamanlama sorunu vardır. bu turbo-timer ile giderilebiliyor. modifiye edilebilme kapasitesi en yüksek araçlardan biri.

  (bkz: subaru impreza wrx sti)
  ... dewe