1. 1.
  ticari araç kamyonet segmentinde 3,5 ve 7,5 ton sınıfı kamyonetleri ile türkiye pazarının %60'ını elinde bulunduran, dayanıklılık, güç, yakıt tüketimi ve güvenlik konularında gayet başarılı olan araçlardır.
  1 ... devedikeni
 2. 2.
  yeni modeli için;
  (bkz: mitsubishi canter td)
  ... devedikeni
 3. 3.
  (bkz: mitsubishi canter içinde kaldım) *
  (bkz: iğrenç espriler)
  ... butterfly wn
 4. 4.
  can dostum canter sloganıyla son üç yılda hafif kamyon pazarının liderliğini ısuzudan devralmış tem-sa grubu üyesi kamyon. az yakar, iyi kaçar, güçlüdür. biraz daha esnek olsa daha iyi olacak ama o kadar kusur kadı kamyonundada olur.kısacası candır.
  ... forzapasha
 5. 5.
  2004 model tek dingil olanlarından biri rutin bakımlar dışında hiç parça değişikliği-sorunu çıkartmadan 450.000 km gibi zor bir rakama imza atan ticari araç. daha sonraları sorun çıkarmaya başladı evet fakat o da bu aracın sanayi de sonradan çift dingile döndürülüp bir de olması gerektiğinden büyük kasa eklenip haddinden fazla yükler altına gelmeye başladığı zamana tekabül ediyor ki (bkz: japon yapmış) abi.
  ... konglamere lenf nodu
 6. 6.
  mitsubishi canter gerçekten çok güzel bir kamyonet. bu kamyoneti alan insan şayet sıfırını alır, ve şoförlüğü iyi ise bakımını güzel yapsın bu aracı eskitmeye gücü yetmesi mümkün değil. japon öyle bir araç yapmış ki akla ziyan yolda bırakması mümkün olmayan bir araç. motor yağını zamanında değiştirin en az 750 000 km yol yaptırır. aracın sahibine ekmek yedirir denilen tabir bu marka araç kamyonetlerdir. bu aracın tek kötü tarafı fren sistemi çabuk ayarı bozuluyor. kullanan kişinin çok dikkat etmesi lazım. genel olarak 10 numara bir kamyonet.
  2 ... dedektif