bugün

hal-i hazırda anadolu üniversitesinde ekonomi *okuyan, rüyalarını ingilizce gören, orta dünyadan kopup gelmiş, tyler durden gibi yaşayan 5nci nesil yazarımız; iyi dost. film ve müzik alanında iyi katkılarıları olur.
orta dünyanın ahmed yasin'i mübarek insan.orclar tarafından pek sevilmez.
the royal tenenbaums, fight club, reservoir dogs, dota, iron man, nba playoffs, across the universe, anathema, gandalf, vb.. demiş kendisi. 21 entry si var daha hem. sözlüğe hep böyle zevkli yazar lazım.*
(bkz: gandalf)
(bkz: moral bozukken goz goze gelememe sorunsali/#4221586) entrysiyle güldürmüş, nesildaş yazarımız. *
(#4254570)

ömer hayyam'a densizin biri bir soru sormuş. hayyam tabii cevaplamamış. adam ''hayyam sanılan kadar zeki değil, soru sordum cevap veremedi'' demiş. hayyam'a demişler '' hayyam bak bu adam böyle böyle söylüyor. sen neden cevap vermedin?'' hayyam soranlara şu cevabı vermiş;

''soruya baktım soru soru değil. sorana baktım adam değil. ondan cevap vermedim.''

ortada soru olmadığı halde ben cevap vermiş bulundum ama...

tanım: kendi işine baksana daha faydalı olacak. en azından tükettiğ oksijen adına.

öptüm. mucx. kib. bye.
(bkz: artık kısa cümleler kuruyor)
benden habersiz okulu bırakmış yazarı.
bırakmasaymış iyiymiş. *
kolunun altında kırmızı defteri, kardan kaçmadan mesut bahtiyar pıtır pıtır fransızca dersine giderken farkettim artık evinden çıksın halka karışsın.
kısa cümleleri geçsin hiç susmasın. *
gandalf ın namlarından biridir.
gondorlu lar gandalf a boz hacı derler.
bunun bir de yeleği vardı, kılıç falan geçmiyordu. son teknoloji ürünü güzel bir icattı. sonra frodo'ya verip ziyan ettiler güzelim yeleği. gerçe transparan falandı. ibnemsi duruyordu biraz.
ak büyücü demektir.
gandalf'in diger isimlerinden biri. the hobbit filminde galadriel'in oyle bir mithrandir deyisi vardir ki, acaba benim adimi da boyle guzel soyleyebilir mi diye dusundurtur.
beş orta dünya büyücüsünden biri olan gandalf'ın elf dilindeki ismidir.

yada ona gri gezgin derlerdi.
mithrandir bir elf dili olan Sindarince'den gelir ve ekseriyetle Gondorlular tarafından kullanılır. Anlamı gri ışıktır.