bugün

entrylerinde nasıl biri olduğunu rahatça görebileceğiniz bir adam mirmika. ne şiş yansın ne kabapçılardan değil. düşüncesi bakış açısı ne ise onu görüyor insan entrylerinde. takip etmesi keyifli yani. bir de daha sık yazsa tabi diyor insan*
not: kibarlığı ile ezer bir de. hediyeniz alındı ve kabul edildi mirmika.
kendisiyle ilgili eleştirilere, yine kendi nick altından cevap veren ender yazarlardan..
hakedenlere hakettikleri dilden konuşan yazar...
(bkz: zenci jaja nın yarrağı)
bu 3 kelimeyi bir arada kullanmayı zor da olsa becerebilmiş yazar arkadaşımız.
Bursaspor taraftarı bünyemi yer yer sinirlendiren entyleri olsa da aklı başında, hak hukuk bilir tespitlerine de sıklıkla rastladığım üst devre yazar.
ehehe doğru tahmin yazarıdır.
şöyle ki : (#9773887)
nick altımda yazdığı entry sayesinde tanıdığım, eserlerine göz attığım ve karadenizli olduğu rivayet edilen yazardır kendileri.
kardeşinden adres isteyen piçe "ben vereyim adresimi, gel" demesi, bazı götten çıkma yavşakların zoruna gitmiş yazar. ayrıca; malum piçi savunmak için girdiği entrysinde aslında savunduğu kişiyi ezdiğini anlamayan beyinsizlerin olduğunu da görmüştür bu sözlük ortamında. E ne de olsa adres veren ergense, adres isteyen de ergendir de mi dalyaprağım?
(#5569922) entry'si ile sabah sabah gülmemi sağlamış ve güne güzel başlamama sebep olmuş ergen olduğunu anlamanın çok zor olmadığı sözlük yazarı. bundan 9 10 sene önce olurdu böyle sanal ortamlarda böyle klavye delikanlığı yapanlar adres verip götün yiyorsa gel lan diyenler. sözlüklere de sıçramış aman diyelim korkun bunlardan. *
menim yahşı, yaraqli, pezeveng, oğlan gardaşım.***

edit: dipnot - heydar aliyev.
o şimdi asker.
türkiye süper ligi'nin 2008-2009 sezonu 21.haftası üzerine bilimsel makale yazmış yazar. dipnotlarını ve bibliyografyasını isteyenler özelden mesaj atsın.*

(#4755573)
askerde olduğu için hayranlarından anlayış bekleyen yazar. *
"yaz ulan artık" yazarı.
yemekteyiz armagan ın kankası olduğu ortaya çıkan yazar. o kızı bizimle tanıştıracaksın, yoksa elimizde meşaleler, armağan hayranları olarak bu gece evini yakarız. *
kardeşinin bir küçük müşkülünü bile halletmeden adilcevaz'a geri dönmüş kolpacı.

faizini işleme koydum olm, yapabildiğin kadar soygun yap, anca çıkar parası.*

orda iki mermi benim için sık havaya.
üzerinize afiyet, dayı olacak olan yazardır, çok mutludur, çoookkkkkkk....
adilcevaz'daki usta birliğine bizzat paket yapıp postaladığım japon askeri.

(bkz: her nefis bir gün askerliği tadacaktır)*
türk ordusunun en popüler ve en sevilen çavuşu.*
trabzonda zayıf insanlar için kullanılan kavram ''la bu nedu hepten mirmika gibi oldun''.
şevkle gittiği askerlikte, şevkle çalışmaya devam edecek olan en asil duyguların yazarı. yalnız bilseydim süpürge, önlük falan getirirdim; askerlikten çok temizlikçi kıvamındayım zira. neyse, elbet ben de üst devre olacam, o zaman sıçtım alt devrelerin ağzına. *
şevkle gittiği askerlikte, zevkle çalıştırılan* genç.
(bkz: marjan mrmic)*
silivri'nin son kar mağdurlarından.*
son günlerde japon kültürü ve tarihi ile ilgili verdiği bilgilerle uzakdoğusal aydınlanmamızın ışığı olan dostum.