bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1. Kaynakça *
  2. kitaplar hakkında yazar, kitap adı vb. içeren kitaplar*

  not : bibliyografyalar 3 kademedir bunlar "bibliyografyalar", "bibliyografyaların bibliyografyaları" ve * "bibliyografyaların bibliyografyalarının bibliyografyaları" seklindedir
  2 ... dopdop
 2. 2.
  belirli bakış açılarına göre hazırlanmış,bulundukları yeri belirtme koşulu olmadan hazırlanan yayınları bildiren kaynak,yayın listesi.
  1 ... eşşağan ala gazuğu
 3. 3.
  istanbul üniversitesi bilgi belge yönetimi bölüm başkanı Ayşe Üstün hocamızın bir sene boyunca sıkılmadan anlattığı tek şey....ya kadın bunadı:ki olabilir yaşı bi 60 var.
  yada balık hafızalı. ne diyelim Allah seneye 1. sınıf olacaklara yardım etsin....
  ... eşşağan ala gazuğu
 4. 4.
  kitaplar ve kitap yayınları ile uğraşan bilim dalıdır..
  ... ararsorarbelkibulursun
 5. 5.
  türkçesi kitabiyyat'dır.
  2 ... wololoo
 6. 6.
  yunanca kökenlidir. (bkz: bibliyografi)
  1 ... mevta
 7. 7.
  Belli bir konu, yer ve dönemle ilgili yayınları kapsayan veya en iyilerini seçen eser.
  ... linka
 8. 8.
  yurtdışında tüm hocaların öğrencilere senenin başında dağıttığı ders kitapları, o yıl işlenecek konuların kaynaklarını gösteren kağıt. türkiye'de yok bildiğim kadarıyla böyle bir uygulama, varsa da ben bilmiyorum.
  1 ... la paz
 9. 9.
  yayınların biçisel özelliklerini inceleyen bilim dalı. ayrıca yayınların belirli bir sisteme göre dökümüne de denir. ayrıca (bkz: kaynakça).
  1 ... ikiartibir
 10. 10.
  bilim , sanat gibi fikir ürünleri ve kayıtlarla ilgili yayınları bir düzen içerisinde toplayan listedir . fakat genellikle anlattıkları eserlerin nerede bulunduklarını göstermezler. bu özellikleriyle kataloglardan ayrılırlar .
  ... iremga