bugün

ağrı kesici ve ateş düşürücüdür.ateşiniz yokken kullanmamanız tavsiye edilir.
parasetamol içeriklidir. "minoset plus" adı verilen çeşidinde az miktarda kafein vardır.
plus çeşidinde kafein bulundurduğundan kahveyle birlikte içildiğinde ciddi bi kafein yüklemesi ve ayakta tutma hissi uyandırır.baş ağrısına birebir gelebilen bi durumdur.
hafif ve orta derecede ağrı kesici ve ateş düşürücü etki gösterir. baş ve diş ağrılarında etkilidir.
roche tarafından üretilen bir ağrı kesici
yurdum insanları tarafında sıklıkla kullanılan agrı kesici.bir diğeri için (bkz: vermidon)
an itibarinden biraz önce kas gevşetici istediğim şirket doktorunun yazmış olduğu ilacın adıdır...
bu arada doktor 90 a merdiven dayamış durumda...

-yok yok değiştirmek lazım bu doktoru...
en az yan etkiye sahip ağrı kesiciler ailesine mensup ağrı kesici.
nedense kutusuna her bakışımda minotaur * olarak okuduğum ilaçtır.
ağrıya gram faydası olmayan fuzuli hap.
100 tane de içsen ateşini bi derece bile düşürmeyen ilaç.
Hafif bir ağrı kesici, şimdiye kadar çok faydasını görmedim.
burun tıkanıklığında iliadin neyse, boğaz/bademcik ağrısında minoset odur.
bit kadar majezik en beter baş ağrısını şıp diye keserken orta-hafif baş ağrısı nedeniyle bu boktan iki tane içseniz belki keser.

(bkz: majezik candır)
ağrıyı kesmeyen ağrı kesici. bence doktorlar plasebo etkisi olsun deyu veriyor bunu.
can sıkıntısına bir çözüm getirmemektedir.
bebişim benim, ağrı geçirme gibi bi özelliği yok ya.

bebeğim oldu daha ilk günlerden ama şimdi ı ıh. bugün yaptığım 5 saatlik gezinin ardından başıma geçen güneş sonucu oluştuğunu tahmin ettiğim ağrıyı geçirmedi mesela, beni bu derinden yaraladı.

üzülen surat.
içinde kıl bulunmuş olduğu rivayet edilmiş bi ağrı kesici olup yerine parol yada geralgine alabileceğiniz ilaç.
aha bu da haber linki : http://haber.gazetevatan....-toplatma/463039/1/Gundem.
bir buscopan plus etmez.
kadınlar için buscopan plusun neden tercih sebebi olduğu malumun ilanıdır. ama plusundaki parasetemol içeriği için sadece karaciğerde çözüldüğü için ve de mideye herhangi bir zararı olmadığı için böbreklerinde kist ya da daş,kum,kireç olanlar için tabiiki buscopan plus bir numaradır ama daha basit ağrılar için parol iyidir.
Migren ağrısı için hiç bir sike yarayamayan ilaç.

işe yarayani için (bkz: majezik)
Hiçbir işe yaramayan dandik ağrı kesicidir, boşuna para verilip alınmamalıdır.
alman bayer firması tarafından üfetilen ağrı kesici. işe yaraması kişiye göre değişir.
daha önce hiç ağrı kesip kesmediği Merak edilen ilacımsı. başım çatlıyordu,15 dakika önce içtim. hala başım çatlıyor.