bugün

masum kız çocuklarının büyüdükçe kokoşlaşmasıyla açıklanabilecek boşuna veryansındır.

arkadaş giyiyorsunuz minicik etekleri, taytleri, uggleri, çevrenizdeki erkeklere eziyet ediyor sonra başınıza bir iş gelince ağlıyorsunuz. bence kendini teşhir eden kızlara tecavüz etmek nefs-i müdafaadır. kardeş lütfen kimse itiraz edip kızmasın.

zaten cinsel mana da ülkece bastırılmışız. bir de böyle zıpçıktılar ortaya zıplayıp türk erkeklerini baştan çıkartıyorlar. aralarında bir tane delikanlı çıkıyor, veriyor mokarı, veriyor mokarı, sonra kızımız başlıyor ağlamaya.

bırakın allah aşkına ya...

hadi hayırlı işler benim yollamam bu kadar.
tecavüzcüde pek bir kabahat bulmayan kişinin tespiti.
saçma sapan ve yüksek bir ihtimal tecavüzü mübağ sayıp uygulayan bir beynin başlığı

(bkz: entry sıçmak)
(bkz: anne bak ilgi çektim)
(bkz: ilgi çekmeye çalışan ezik troll)
(bkz: bugün ilgi çekmek için ne yaptın)
her insan istediğini giyer kişi seviyordur. tecavüz edilsin diye giymiyordur heralde. bir tecavüzcü nasıl bir zihniyetle masum gösterilmeye çalışılır onun suçunu hafifletecek hiç bir neden yoktur.
turban la gezip tecavuz edilince aglamak gibidir.

arkadas benim turban fantazim var turbanli gorunce cildiriyorum neden turban takip beni provoke ediyorsun.

(bkz: kendi düşen ağlamaz)
tecavüzün şehvet suçu olduğunu düşünen kıvrımsız beynin sahibinin söylemidir.

şimdi bu saçmalığı ciddiye alıp uzun uzun
sana kafa atma, eşliğinde anlatmak isterdim fakat
olmaz yeğen bu iş böyle olmaz.

el kol hareketi: hocam tecavüz şehvet suçu değil, şiddet suçudur.
--spoiler--
Antalya 2. Ağır Ceza Mahkemesi, o gün yürürlükte olan ve fahişeye tecavüz halinde üçte iki oranında indirimi öngören TCK'nın 438. maddesinin anayasaya aykırı oluşu nedeniyle iptali için Anayasa Mahkemesi'nde dava açar.

Anayasa Mahkemesi'nin 7 üyesi "Fahişeye tecavüz halinde üçte iki oranında indirim yapılması gerekir; çünkü fahişeler iffetsizdir.." diye görüş bildirir.

4 üye ise "Fahişeye tecavüz halinde indirim yapılması, eşitlik ilkesine aykırıdır.." der..

Ve sonuçta Anayasa Mahkemesi 4'e karşı 7 oyla talebi reddeder.

bu 7 üyenin içinde Ahmet Necdet Sezer de yer alıyor.

Sayın Sezer özetle ve 'mealen' diyor ki: "Diyelim ki A, fahişelik yapan B'ye tecavüz etti. Aynı gün bu kez C, fahişelik yapmayan D'ye tecavüz etti. Bu durumda C'ye 7 yıl; A'ya ise üçte iki oranında indirim yapılarak 2 yıl 4 ay ceza verilmelidir.."

Sezer, gerekçe olarak yine özetle ve mealen şöyle diyor: "Çünkü fahişe kadın, fuhşu meslek edinmiş olduğundan iffetsizdir. iffetsiz olan bir kadın diğer kadınlarla yasa önünde eşit sayılamaz."

http://www.anayasa.gov.tr...ITIRAZ/K1989/K1989-03.htm
--spoiler--

amacım kimseye saldırmak değil. anlatmaya çalıştığım bu ülkede anayasa mahkemesi başkanlığı ve cumhurbaşkanlığı yapmış sayın ahmet necdet sezer bile iffetsiz kadınların tecavüze uğramasını kusurluluğu azaltan bir sebep olarak görebiliyorsa, bu ülkede hukuk felsefesi ve hukuk sosyolojisi'nin anlaşılmadığını net olarak söyleyebiliriz.

dikkat çekiyorum!
dikkat çekiyorum...
(bkz: tahrik ediyorsan tatmin de edeceksin)
aklı fikri etek boyunda olan sapıklar görünce ağlayan da varmış. pii reziller.
-bir, iki, üüüç tam dört tane minik etek, dayanamıyorum halil abi,
+sağ bacağında bi tane, topuğunda bi tane, kolunda da iki tane mini etek, ohş.
-ben tecavüz edicem şimdi, istersen gelaauğ.
+dört mini etek beni yeterince tahrik etmedi, tatmin olamam gibi geliyor bana. sen git ama ağlatma.
medeniyet ve sosyal hayat yoksunu bir abaza yobazın yürek burkan haykırışı.
(bkz: kaptan mağara adamı)
birileri bakacak diye 4 yaşındaki kızını kapatan insanın ettiği diğer laflardan biridir, daha ne olsun.
plaja giderse devamlı ereksiyon durumunda olacak erkek tanımlamasıdır.
(bkz: otur sıfır)
(bkz: irticacı bok söylemleri)
edepsizliktir. bir de ağlıyordur. hepsini hadım etmeli bu mini etekle gezenlerin zaten.
bu zihniyete sahip vatandaşın anası , bacısı hatta karısı tecavüze uğrarsa ağzın bırakılıp götle gülünmesi gerekir. *
bazı geri akıllıların normal dışı zannettiği olay.
mini etekli tecavüzü hak ediyor sanki.

(bkz: çayın altını yaksana sana zahmet)
(bkz: bok gibi yazıp eksilenince ağlamak)
böyle düşünenlere, tüh allah sizi kahretsin demektir.
açık göt gezdirmiyorya mini etek giyiyor, böyle zihniyete tecavüz edeyim.
başka sözlükleri okuyorum, gelip burada trollük yapıyorum çünkü o kadar yeteneksizim demenin farklı bir yolla ifade edilmesidir.
mini etek üzerinde olur olmadık fantazi yaratan insan söylemi. (bkz: biri şunu seviştirsin)
kurt kuzuya "ben seni yiycem ama önce iyi bir bahane arıyorum" demiş ya, bu başlık da insanda aynı çağrışımı yapıyor. Başlık sahibinin entry'si kendi kendini ihbar olarak kabul edilip, adli makamlara haber verilmelidir. Tıpta önleyici hekimlik denen bir olay olduğu gibi, emniyette de asayiş dairesi başkanlığı altında "önleyici hizmetler şube müdürlüğü" vardır. Psikiyatrların tedavi etmesi mümkün değilse, bu birim harekete geçip, potansiyel tecavüzcüyü yakın takibe almalıdır.
bu tarz insan modeli ülkemizde ikiye ayrılır. birincisi kendini teşhir amacı güdmeyen özgür ruhlu kızlarımız. ikincisi tüm amacı kaşarlık olan, azgın kızlarımız demiyorum kadınlarımız. ikinci gruba herşey müstehaktır. kaşıntısı vardır bu tiplerin ama kaşıyan birisi çıkınca ağlarlar. riyakarlık ederler. birinci grup ise; henüz türkiyenin o kadarda çağdaş (tabi çağdaşlık bu değildir ama) bir ülke olmadığını anlayamamış arkadaşlardır. akılları bir karış havadadır. özgür ruh ayakları türk abazanlığına sökmez...
bir mini etek tüccarına tecavüz edilip de o tüccarın ağladığı şeklinde yorumlanan durum. mini eteklerle dolaşmak ne lan ?