bugün

gayet normal bir durumdur. anormal olan bu başlığın varlığıdır. abazanla mini etekliyi de aynı otobüste gördüm. kimse kimseye binmiyordu ayrıca.
ayrıca 2:
(bkz: içimizde ki abazanlar)
nasıl ki her kız kaşar değilse her erkek de abazan değildir. *
zaman zaman hepimizin yaptıgı iştir.
hem hepimiz birer mini etekli hatun degilmiyiz ki?
eğer mini etekle giren bir erkek ise, işte o zaman enteresan bir kimliğe bürünebilecek olay.
ülkede ki mini etekliye bakış şekli bellidir, her ne kadar rahatsız olmayan doğal karşılayanlar olsada genel erkek hatta ve hatta kadın profili mini etekliye otobüs gibi bir ortamda hoş düşüncelerle bakmaz
ey mini etek savunucusu, sen ilk önce ülkede ki kültür düzeyini arttırmak için bieşyler yap mini eteği diğer başka kıyafetten ayırmayan insanlar toplumu(ki sözlük gibi ortamlar genelde böyledir) seviyesine yükselt sonra ister mini etek giy ister transparan.
senin "ben mini etek giyerim o kötü kaka insanlar bakmasın" demen ile onlar bakmamazlık etmezler beyinlerinde ki düşünceler değişmez
neymiş herşeyni bir sırası var
çoğu tatil yöresinde oranın insan profilinden dolayı ters gözle bakılmaz mini etek giyen kadınlara. amam velakin karasal iklime geçildikçe yapılması yanlış bir durumdur başlıkta belirtilen durum.

düşündümde(sonra pişman oldum); başlıkta cinsiyet belirtilmemiş eğer ola ki giyen bir kadın değilse(erkek-transeksüel...) abooo çok fena!!
inmesi pek olası değildir..