bugün

hayvan gibi şaapmazsanız kimse kimseye kızmaz...kadınların birçoğu zaten doğası gereği beğenilmeyi seven hatta buna ihtiyaç duyan canlılardır...dışarda gezerken , bir yerlerde otururken karşı cinsin gözlerinin kendilerine değdiğini zaten hissederler yani bunu farkındadırlar...ve bu bir ölçüde bilinçli olmasa bile bilinç altından onları mutlu eder...ama benim hayvani duygulara sahip bazı hem cinslerim gözlerini far gibi açıp donmuş vaziyette kilitlenip ağızlarından salyalar akıtarak bakmayı tercih ettikleri için doğal olarak bir tepkiye maruz kalmaları elbette sıradan ve kadınların sonsuz haklı olduğu bir konudur...
Geçen sene böyle bir eskorta denk geldim. Para versem çatır çutur siktirecek kaşar ne bakıyorsun diye çıkışti üstüne atılıp boğazlamamak için kendimi zor tuttum. Bunlara ya zorla burka giydirin ya da taciz tecavüz ve kadın cinayeti. haberlerine şaşırmayın.
ağızlarına bile sıçarım. etek, şort giyince aa hadi bana bakın beni beğenin erk*klerin ilgisini üzerimde istiyorum demek mi oluyor be gerizekalı yazarımsılar! istediğimi giyerim, sırf istediğim için. sizde önünüzdeki çirkin uzuva da, gözlerinize de sahip olup bakmayacaksınız. ne bakıyorsun diye laf edince kezban oluyormuşuz? hayır, yapılan tacizi önlüyoruz. yettiniz be artık.
kimseye kızma hakkı yoktur zira insanlar gözlerini yumup gezemezler.
kızıyosa bakmıycaksın- net !!
Neden bakan erkeklere kızıyor anlamıyorum. Hükümeti eleştirecek ya işte. Evet.
bakana değil sataşan, taciz eden, tövbe tövbe çeken orospu çocuklarına kızar.
Götünü başını açıp erkeklerin ilkel varlıklar olduğunu unutan kızdır. Hayvani iç güdülerini kontrol edemez ve erkek birey kızın yanından transit geçerken tahrik olacağını düşünerek usulca sokulup kısık bi ses tonuyla yalarım der. Siz ne olduğunu anlamadan yoluna devam eder
Götünü başını açıp erkeklerin ilkel varlıklar olduğunu unutan kızdır. Hayvani iç güdülerinş kontrol edemez ve kızın yanından geöerken tahrik olduğunu düşünerek transit geçerken usulca sokulup kısık bi sesle yalarım der. Siz ne olduğunu anlamadan yoluna devam eder
Erkek niye mini etek giymiş anlayan var mı?
kesinlikle doğru. mini giyersen bakarlar. giyinme sebebim bu olmasa da, bunu göze alarak giyiyorum. ve kimseyi suçlayamam. ama bakış var bakış var. o da ayrı mesele.
Eğer etek seviyesi diz veya diz altında bir yerlerde ise kızmakta haklı olan kızdır. Ama diğer durumlar için insan ister istemez bakıyor, sadece erkekler değil kızlar bile bakıyor.
görsel
erkek mini etek giyip mi bakıyormuş?
hadi giydin, ne diye sağa sola bakıyorsun.

bu ne saçma eylemdir.
bu ne saçma başlık.
bu ne saçma entrydir.

benim burada işim ne? kafamda deli sorular.
(bkz: zall bana bir şeyler oluyor)

edit: kızan kız nedir?
bakma demiyorum, hobi olarak yine bak ama üsturuplu bak.
Bu içgüdüsel bir olay. Ben bile aseksüelitesi olan biri olarak bazen istemsizce baktığımı farkediyorum. Yapılan bir araştırmaya göre de bu olayın gayet normal olmasından bahsediliyor: Kadınların malum bölgeleri doğurganlığı simgelediğinden mütevellit içgüdüsel olarak bakıyoruz.
Bkm'nin çok film hareketler bunlarda izleyiciye sunduğu elalem ne der şarkısında geçen 'öyle giyinme bizde laf atmayalım' sözünün hedefidir.
Bir erkek niye mini etek giysin onu anlamıyorum.

(bkz: anlam bozukluğu)
aslında sadece kendisine göre yakışıklı sıfatındaki erkeklerin bakmasını isteyen kızdır. biz çirkinler bakarsak rahatsız olur. bu bir realite arkadaşlar yapacak bir şey yok defalarca şahit olundu yani görece olarak yakışıklı ne bileyim maddi durumunun iyi olduğuna dair emareler veren fiziği düzgün sayılabilecek erkekler bakınca farklı havalara giriyorlar senin benim gibi düz adamlar bakınca ya öfleyip pöflüyorlar ya cırlıyorlar..
(bkz: güzel bakmak sevaptır) güzele bakmak değil dedirten cümle.
Göze yasak yok abartmamak kaydı ile güzele bakmak sevaptır derler, rahatsız etmeyecek boyutta bakılabilir. Ama dün levent yenikapı metrosunda gördüğüm suriyeliler gibi 4 lü bi şekilde ağzı açık bakarken aynı anda arapça fanteziler kuracak şekle geliyosan ona ben farklı şeyler söylerim.
Bırakın kızlar istediğini giysin, erkekler bakacaksa da bunu bayanları rahatsız etmeyecek şekilde yapsın.

Çomarlığın lüzumu yok sonuçta.
bazı başlıkların modası hiç geçmez.
Kadınlar her zaman ne istediklerini bilmiyorlar sonra da pişman olup türlü türlü hayal kuruyorlar .Biraz gerçekci olup imkansızı istemeseler tadından yenmezler ama nerdee ???
düşününce ben kız olsam mini etek giymiş bir erkek de bana baksa ben de kızarım.
çıplak gezse de bakmayacaksınız ulan! hayır bunUn nesini anlamıyorsunuz?