bugün

iki yüzlüdür.

(bkz: türk kızlarının iki yüzlü olması)
giymiyor arkadaşım giymiyor benim anam bacım erkeklerin sahip olduğu tüm organların adlarını ve işlevlerini biliyor ve ona göre davranıyor.hatta hayvanları da tanıyorlar misal aslan kafeslerine de girmiyorlar.

hatta biz gece kapımızı falan kapatıp yatıyoruz.
hırsız girerse girsin o hırsızın sorunu diye saçmalamıyoruz.evet kapalı kapıları da zorluyorlar ama en azından üzerimize düşeni yapıyoruz.
Başlı başına paradoxtur.
bakması gereken dışında bakışlardan rahatsız kızdır.
kendince haklıdır.
bakılsın dediysek, amme hizmeti de vermiyoruz demek ister.
çifte kavrulmuş abazadır.
mini eteğini sürekli bir o yana bir bu yana çekiştirip dikkat çekme eğilimi görülür. dikkat çektikten sonra da dikkat eden erkeklere sapık muamelesi yapması muhtemeldir.
sevdiğini kıskanan kızdır.
aslında ego tatmini yapmaktır. erkeklerin bakmasını ister. sonra da kılişe laflar gelir ardından tabi. ama öyle abazan tipler vardır ki en tipsiz kadına bile bakarlar. işte o zaman aslında kadının degil bi erkegin gelip yuh okuz demesi gerekir.
kızlar genellikle hemcinslerine cakasatmak için giyindiklerinden olsa gerek erkeklerin bakmasına tepki gösteriyo olabilirler. Benim onlardan neyim eksik, alın size bacak hesabı.
kızan kızdır.
dekolte kıyafet giyip memelerini dikizleyen erkeklere kızan kızdan hiç bir farkı yoktur. kuvvetle muhtemel aynı kişidir. boyu 1.55 kilosu 65 falandır.
Türk erkeği tarafından mazur görülmesi gereken kızdır...

evden çıkmadan evvel içinde barındırdığı hevesi ile giydiği masımane mini eteğin dışarıda kendi kafasına çevrilmiş bir silaha dönüşeceğinden habersiz olup,çıktıktan sonra pandoranın kutusundan çıkmışçasına şekil ve davranışlara bürünen kızımızdır bu.

Şayet sadece bakmakla yetinmeyip, bakışlarıyla soymak,yemek vb. gibi özelliklere sahip olan erkeklerin yaşadığı bir ülkede, kızlarımızın bu kadar abuk bir psikolojide giyinip,labirent içindeki kobayı oynamaları gayet doğal karşılanması gereken bir davranıştır erkekler tarafından.

Evvet öyle.
hedef kitlesinden memnun olmayan kız olabilir. aynı teoman gibi. teoman da her ne kadar hitap ettiği kitleye yönelik müzik yapsa da kız meslek liselilerin, teenagerların ve de laik müslümanların yoğunlukta olduğu bir kitleye sahip oldu. ahah neyse, konumuz olan bu kız ise, elbette mini eteği kendine yakıştırıyordu. güzel bacaklara sahipti. insanların ilgisinden ve de ortamdaki merkez nokta olmanın keyfini sürmek istiyordu. çünkü başka da bir sikimi yoktu açıkçası.

bakın bu ifademden hizbullah üyesi olduğum düşünülsün istemiyorum. daha geçen yaz bırakma kararı aldım örgütü. dedim abi ılımlı müslüman olacağım, modern islamı yaşayacağım. onlar da sağolsun anlayışlı karşıladılar. eyvallah dediler.

bir insan istediği ebatlarda etek giyebilir.(bakın kadın demiyorum insan diyorum. düşünün bendeki modernliği) bu istediği ebatlarda etek giymesini, istediği amaçlar doğrultusunda kullanabilir. buna ne ben ne de bir başkası ne de rasim ozan kütahyalı karışamaz. rasim ozan karışamıyorsa zaten konu kilit, boşuna burada zaman harcıyoruz ya, neyse...

bu çok bok bir konu. yani "özgürlükler" denen nane o kadar birbiriyle kesişen hadise ki; at özgürlüğü it özgürlüğüne karışmış durumda. bu siktiriboktan denklemi çözmenin en kolay yolu x ve y'ye değer vermek. (x'e değer verdim götü kalktıcılar, hepinize selam heyooo) bu mini etekli kızımız elini milli marş okuyan futbolcu edasıyla vicdanına koyup söylesin; korkmaaa... sdfsd değil. söylesin; bakışlarından rahatsız olduğu y erkeği'ni bize tasvir etsin. lan dur öyle olmasın. şöyle diyelim yahut; 10 birim tahribatında bakan öküz bakışına sahip iki eleman düşünelim. eleman a'yı yüzdeki organların birbirine girmiş olduğu bağrı açık bir mahalle abisi oynasın, eleman b'yi ise kıvanç tatlıtuğ oynasın. (hadi kıvanç'la da şans eseri aynı ortamda bulunmuş olsun)

şimdi sana soruyoruz mini etekli kız, bana bak banaaa, ben erol büyükburç-ahmet çakar kupajı bir canlıyım: aynı birim şiddette olan bakışlardan hangisinde daha çok rahatsız oldun? cevabını en az 10 milyon inananı olan bir dinin kutsal kitabına el basarak söyleyeceksin. bu 1 kilo pamuk mu 1 kilo demir mi sorusunun gayet benzeri bir soru. ama seni burada "ikisi de aynııeee ehe" zekiliğinde görmekten çok, "tabii ki kıvanç ehe" samimiliğinde görmek istiyoruz. çünkü hadisenin kopma noktası burada.

hadi bakalım.
öküzlerden rahatsız olan kızdır.

görsel
kebapçıya gidip en güzel kebap ı söyledikten sonra yemeden salak salak bakmanızı isteyen garson gibidir. ya açmayacaksın yada bakana kızmayacaksın. bacaklar sutun gibiyse bakmayacak adamıda tanımıyorum .
annenin annesine sor mini etek görmüş mü? demek istediğim kızdır.
kendiyle buyuk celiski yasayan kizdir. madem rahatsiz olcan giyme. disari o sekilde cikiyosan abaza erkeklerin kesinlikle sana bakcagini kabullenmen lazim.
bakıyor diye sinirlenilmez. sözlü tazicde sinirlenebilir
bakılmasından hoşlanan kızdır efendim. çünkü kızlar genelde ilgi görmekten hoşlanırlar ve mini etek topuklu ayakkabı yahut makyaj malzemeleri başkalarının ilgisini çekmek için kullanılan minimum şeylerdir.
bakmaya değilde hayatında hiç kız görmemiş gibi salyalarını akıtanlara kızan kızdır.
maksat kendisine bakıldığını ortamlarda dile getirmektir. Öküz ve kıro diye başlanır konuşmaya ama dediğim gibi maksat kendisine bakıldığını dile getirmektir.

Hani satmak istediğin malı vitrinine koyarsın ve hatta ışıklandırırsın vitrinin o tarafını. Onun gibi işte, arka rafta duran mal gitmez pek, tezgahın önüne koyucaksın. Pazar da yakında kapanacak, süre kısıtlı, yani mal elde kalabilir. Bu durumda önüne alıcı olmayıp bakıcı çıkınca da uğraşmak istemezsin. Eminönünde kardeşim tezgahı kapatma diyen esnaf gibidir bu ablalar.
türk erkeklerinin yarısı abazan olduğundan bir işe yaramayacak durumdur.
nerede ve ne zaman giydiği alabileceği tepkilerle doğru orantılıdır. kimi yerde 70lik amcaların abdestlerini bozan kızdır, kimi yerde de siklenmeyen kızdır.
bakarken elini bir tarafına götüren erkeklerden sıkılmış kızdır.
Kimin ne giydigine dikkat etmeyen ve ilgilenmeyen biriyim ama hemcinsim olmalarina ragmen bu tür kadinlara gerçekten sinir oluyorum. Geçen gün otobüste tam karsima mini etekli bir kadin oturdu. Basimi öne egdigim her an etegini çekistiriyordu. Bu kadina sormak istedigim tek soru var. Bakilmasini istemiyosan niye açtin? Ki bakmiyodum zaten. Kadin mini etek giycem diye paranoyak olmus haberi yok.