bugün

dini değerleri aşağılama suçundan başı derde girebilecek bir yazar. sözlük gibi ortamlarda rahat rahat islam'a sövüyor ama müslüman bir ülkede yaşadığını unutmasın. gerçi bunlardan binlercesi var. bir bitmediler gitti.
tanismak istedigim yazardir.
hiç sevmediğim itici bulduğum kendini bir halt zanneden kadın demeye bin şahit isteyecek düzeyde bir insan-ımsı.
(bkz: sözlükteki allah affetsin en çirkin kız)
ağzı bozuk yazarımsı.
Bak tırnak içinde "zır cahil" yazıp bana cahil demeye çalışmış.

Zır cahil değil canım 'zırcahil' önce yazmasını öğren bana sonra cahil dersin.

inan lügât manasını da bilmiyordur.

Müptezel.
sanırım ateist ve azılı bir islam düşmanı olduğu için ilgi çeken yazar. büyük ihtimalle güzel değildir bu.
türkçe yazım kurallarında şapkalı harfler, yani inceltme belirteci işaretleri olmadığını bilmeyenler tarafından türkçe dil bilgisi düzeyi ile eleştirilen yazardır..

ha ben yağan kar ile elde edilen kar arasındaki farkı nasıl bileceğim diye bir açıklamayla gelinirse, kendilerini zevkle ilgili kurumlara yönlendirebilirim..

fakat yok ise bir değişiklik şapkalı a vesaire kullanımı uzun yıllar öncesinde kaldırılmıştır..

dolayısıyla eleştirirken dikkatli olunsa iyi olur..

öte yandan yazdıkları yada yazmadıkları ile ilgili diyecek bir şeyim yok..

kimse babamın oğlu yads kızı değil..

ama eleştiren güruhun çomar güruhundan olduğunu görünce iki dakika ciddi olasım geliyor, hepsi bu..

yalanmayın, rıza göstermediğinde de salyalar saçarak saldırmayın..

bir uuser..
şu yazdıklarını dersimlilere söylese onlardan iyi sopa yer.

(bkz: #34538218)
(bkz: #34538218)

Bu yazdığını tuncelililere söylese eyvallah derler.

Dersim neresi lan?
Türk gibi küfür ediyor.
eskiden çomardı doğru yolu bulmuş yazar.
(#35028075)kücük cocukları burda linc icin ifşa etmek?helal size be. Bırak saygısızlıgı bu gidişle yakında bu marştan utanacagız
daha önceki niki ahuramazda mıydı diye sormak istediğim, mesaj yoluyla kendisine ulaşamadığım yazar. gördüğünde dönüş yaparsa sevindirecek olan yazar.
ara ara açık artılayan yazardır.
keyifli de yazıyor.
haklı atarlılardan.
nazar değmesin.
iyi ki var.
eyvallah dediğim yazar * *
Çaylak edilmiş yazar. Birkac gun o guzel entrylerinden mahrum kalacagiz maalesef.
enrtylerine bir göz gezdirdikten sonra "kalite kokutmuş ortalığı yine" dediğim eski dost.

kendisine armağanım...
http://www.youtube.com/watch?v=30_DWDxE28o&index=1&list=LL-3Z4rk7mtmwiZ6IgJKXUsw

enstrümantal kaliteye binaen...
sonuçtur.
giriş, gelişme, sonuçtur. bu ne amk.
zamanla daha da merak ettiğim yazar.

(bkz: beyni güzel)
kafatasında beyin bulunmayan ataerkilleri kudurtmuş olan davadaş.
(bkz: taşaklı Ayşe)
Bu aralar özel hayatı ile ilgili bir entriysinde sevgilisi olduğunu öğrendiğim ve Mutlu olduğunu düşünerek Mutlu olduğum arkadaş.
Buralara ilk ayak bastığımda karşılamıştı beni. Hem ondan, hem de fikirlerinin şükelalığındandır takip ettiğimiz.
Güzel insanlar güzel şeyler yaşamalı...
görsel
"sikine koyayım" tarzında enteresan bir küfre ev sahipliği yapan yazar.

eğer koyacağı şey cinsel organlarıysa, bana uyar, koyabilir sikime.

koyacağı şeyler başkaysa, hiç yorulmasına gerek yok.

fakat, cidden enteresan bir küfür, nays.