bugün

hep takip ediyorum 1 ay sonra bakıyorum takipten çıkmışım. kim oynuyor lan benim hesabımla? ben bu hanımefendinin yazdığı her entryi okumak, kalbimde hissetmek, bütünleşmek istiyorum.
tanım: yedinci nesil hanımefendi yazar.
başlığımın altına yayılan bir parfüm kokusuyla günümü şenlendiren yedinci nesil bayan, dişi ve kadın yazar.
yedinci nesil dişi yazar. tanımam etmem. keşke tanısam.
kötü bir kız değildi..

hatta gayet de iyi bir insan olabilir.. hoş herkes kendince iyi değil midir ki zaten..

özetle, pek parlak bir zekasının olduğunu söyleyemeyeceğim..
böyle düşüyo sanırım.
Ülkedeki tecavüz olaylarından sözlük yazarları sorumluymuş gibi entry giren yazar.
seviyorum bu arkadaşı, kimseye sataşmaz falan da varsa bir söylediği mutlaka karşısındaki lavuk sıkıntıdır.
kız mız ama iyi küfür ediyor.

(#37084184)
Donuzlu kaşar.
Ramazan ramazan küfürlerle sinirleri geren kişi. Adam gibi fikrini yaz geç be adam niye sövüyorsun?
"1400 yıldır anlayamayan beyninizi ben yatır-kaldır on kere sikeyim allahlı it!"

Türk gibi küfür ediyor.
Zor durumda kalmadığı sürece küfür etmeyeceğini düşündüğüm değerli yazardır. Sık sık yazılarına rastlarım ve seviyeyi aşan bir yazısına henüz rastlamadım. Seviyesiz Aktroller haketmişse haklıdır.
eskiden sevmezdim kendisini şimdi takip ediyorum. yazdıkları kaba şeyler ama mantıklı konuşuyor, orijinal bir insan olduğunu düşünüyorum ve açık oyluyorum kendisini. saygılar ablamıza.
küfretme amk.
(bkz: #36921183)

seni kim napsın ya.
Hiç kivirmayin. Sozluklerde en tehlikeli yazar türü bunlardır.
Hoşgörülü insancıl gayet normal bir insanmış gibi iş okul hayat kadın siyaset konusunda entry girerler. Ama ne hikmetse din konusunda kin kusarlar. Genellerler.

Inananlarin değerlerine hakaret ederler. Uzatmayacagim gerek yok. Tanımam etmem görüyorum yazılarını.

Ve asla çok oy alan destek alan hep haklı değildir. Çok var bunlardan burada. Eyvallah.
http://www.uludagsozluk.com/e/36759744/

hababam sınıfı filmindeki hürrem hoca'yı hatırlatan muhterem yazarımızdır. sağ olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=VLfC_61v6gY
https://m.uludagsozluk.com/e/36742035/

Sevgilisine ayağının fotoğrafını attığını iddia eden yazar. Ne insanlar var lan.
Adı roma ve yunan mitolojisinden de kendini bilemem. Minervayı bende severim ama romalılar daha gaddar olduğundan Athena yı tercih ederim.
"sikine koyayım" tarzında enteresan bir küfre ev sahipliği yapan yazar.

eğer koyacağı şey cinsel organlarıysa, bana uyar, koyabilir sikime.

koyacağı şeyler başkaysa, hiç yorulmasına gerek yok.

fakat, cidden enteresan bir küfür, nays.
görsel
(bkz: taşaklı Ayşe)
Bu aralar özel hayatı ile ilgili bir entriysinde sevgilisi olduğunu öğrendiğim ve Mutlu olduğunu düşünerek Mutlu olduğum arkadaş.
Buralara ilk ayak bastığımda karşılamıştı beni. Hem ondan, hem de fikirlerinin şükelalığındandır takip ettiğimiz.
Güzel insanlar güzel şeyler yaşamalı...
kafatasında beyin bulunmayan ataerkilleri kudurtmuş olan davadaş.
zamanla daha da merak ettiğim yazar.

(bkz: beyni güzel)
giriş, gelişme, sonuçtur. bu ne amk.