1. 66.
    hayatımda bir tane olsa fena olmaz dediğim bayan ismi.
    ... emperor vader
  2. 65.
    mine ( mayın ) 2016 Amerikan yapımı bir savaş filmi gibi gözüken aslında bir psikolojik gerilim tarzında bir film.

--spoiler--
    yaşamı boyunca hep yanlış adımlar attığını düşünen Mike (Armie Hammer) çölün ortasında da yanlış bir adım atar ve mayına basar..bundan sonra kendi iç duruşmasını yaparak kendi ile yüzleşir..neticede aslında attığı adımların pek de yanlış olmadığını anlar!

--spoiler--

açıkçası mantık hatalarıyla dolu bir film. ve de ikinci yarısı bu tarz filmlerden hoşlanmayanlar için biraz sıkıcı gelebilir. yine de evde izlenebilecek bir film bence.
    1 ... judas
  3. 64.
    Genelde Acı çektirmeye programlanmış kızların adıdır.
    1 ... jonycooker
  4. 63.
    eski sevgilimin ikinci adıdır, lanet olsundur. dersimi kavak yellerindeki mine'den almalıydım aslında...
    -1 ... battery
  5. 62.
    cihan Ünal'ın en güzel filmidir.
    1 ... ataturkcu 20
  6. 61.
    toplumda kadına bakış açısının ne denli yanlış ve kalıplara sokulmuş olduğunu anlatan sosyal içerikli bir film . cihan ünal ve türkan ş0ray sinerjisinin harika yansıması.sığlık ve mahalle baskısına karşı dik bir duruş gôsteren kadının radikal kararının onun için bir son değil yepyeni başlangıç olduğunu anlatan ılık bir türk sineması rüzgarı...
    2 ... 12mahfuz90
  7. 60.
    --çok ağır spoiler--
    *
    --çok ağır spoiler--

açıkçası film pek beş para etmez ama kendini izlettiriyor. bana sorarsanız ağır spoiler okuyup fragmanını izleyin yeter.
    ... fafnir
  8. 59.
    Sinemayı bırakın dvd den bile izlenmez. 96 dakika falan sürüyor ama hayatınızdan çalıyor.
    ... sassanach
  9. 58.
    Bir vedayı bile haketmeyen kızların genel ismidir.
    ... jonycooker
  10. 57.
    mağaza ismi..
    ... bademli kurabiye