'noldu lan o kız? yok epeydir ortalarda' dediğim oyuncu sonrasında da şarkıcıdır.
(bkz: çalıkuşu)
beyza'nın kadınları filminde bir fahişeyi canlandırmış ve rolünün hakkını vererek oynamıştır.*
yıllar önce bulgaristan da yasayan bir türk ailesinin dramını anlatan filmde ilk kez kamera karsısına cıkan yetenekli oyuncu sarkıcı
(bkz: zümrüt)
her seçimde farklı partilere girmesiyle ünlü eski şile belediye başkanının ilginç kızı.
salma hayek'i feci $ekilde andıran oyuncu, $arkıcı... mine'nin özellikle "ka$-göz yapısı", salma'nın "hık demi$ burnundan dü$mü$" vaziyetinde. google'dan grafiklere tıklayıp yazdım ikisinin adını, ana-kız gibi bunlar.**
aklıma evlatlık munise ile çalıkuşundaki hali gelen kişidir.
o küçük kız büyüdü de şarkı bile söyler oldu.
en son beyzanın kadınları filminde bir fahişeyi canlandıran oyuncu. *
berdel adlı filmde ufaklık halini gördüğümüz bayan.
yıllar önce atv'nin sevilen dizisi baba evi'nde bilge karakterinin hakkını vermiş oyuncu,sevinç erbulak'tan sonra oynamıştır, ikisi de çok iyi oyunculardır.
Toprak sergen ile yanyana geldiğinde bende münir özkul ve adile naşit etkisi yaratan, alışılmışın dışında bir güzellik.
artık tek kaş olmayan..
bir dönem çıkardığı albümün gudik klibiyle yarılmaya sebebiyet veren..
ama güzel kız allah için.

yarılmaya sebebiyet veren klip: (bkz: zümrüt gibi)
http://www.youtube.com/watch?v=J4Dr7rcEaek
(bkz: belene)
yıllar önce bulgaristan'da yaşayan bir türk ailesinin dramını anlatan filmde ilk kez kamera karşısına... çıktığı iddia edilen ama hiç de öyle etmemiş güzel oyuncu. zira, o film belene dizisidir ve 1988 yahut 1989 yapımıdır. zira bu yetenekli ve güzel hanım ilk kez 1985 yapımı efsane dizi çalıkuşu ile arzu endam, ayh! arz-ı endam etmiştir. * * *.
şile eski belediye başkanı * ihsan çayıroğlu'nun kızıdır. ingiltere'de tiyatro eğitimi almıştır * 90'ların sonunda...
(bkz: munise)
Çok başarılı bir oyuncudur. Lakin şarkıcı olarak o kadar başarılı olduğunu söylemek imkansızdır.
Derin Deniz adını verdiği oğlu ile Mother & Baby dergisine nisan ayı kapağı için kamera karşısına geçen yeni annedir. Annelik pek yakışmış görülüyor ki.

http://kelebekgaleri.hurr...4201&p=1&rid=2368
çok seksi olduğunu düşündüğüm oyunculardan biridir.
hep aynı tarzda oyunculuğu olan insandır. yüzündeki hüzün ifadesi doğuştan mıdır bilinmez. bir dönem kaşlarıyla küçük emrahın dişi versiyonuydu.
bildim bileli beğenmediğim bir oyuncu. anne olmasıda pek birşey değiştirmemiş maalesef.
şarkı söylediğini an itibariyle öğrendiğim. youtube'da yanda çıkan videolara tıklayınca öğrenmiş bulunduğum. belki daha önce de dinlemişimdir kendisini ama o zaman da şimdiki kadar nefret ettiysem muhtemelen beynim beni korumak için hafızamın o bölümünü silivermiştir.

seray sever düzeyinde bir şarkıcı.
bir dizide sürekli babasından * dayak yerdi. o dayak sahneleri bilinçaltıma o kadar yerleşmiş ki mine çayıroğlu denilince hemen o dizi aklıma gelir. uzun yıllar önce kanal d'deydi galiba. ama bir türlü o dizinin adını bulamıyorum. *
işler güçlerinin bu akşamki bölümüne konuk olacak oyuncudur.