1. ?.
  aylik olarak yayinlanan sanat dergisi. her sanat dalina ait bircok konu basligina rastlayabilirsiniz.
  1 ... vernon sullivan
 2. 1.
  ücreti 4 ytl olan, özenle hazırlanan, okunası dergi.
  1 ... cikarinbeniburdan
 3. 2.
  doğan medya grubunun vatana millete yararlı gördüğüm tek yayın organı. sahne, müzik, plastik, arkeoloji, müze, sinema, televizyon, edebiyata dair aylık gelişmelerin verildiği, sinema bölümünde atilla dorsayve alin taşçıyan'ın; edebiyatta enis batur'un her ay düzenli olarak yazısının çıktığı komple sanat mecmuası. her ay derginin yanında izlenebilir bir film'i hediye olarak vermeleri cabası.
  ... zinani
 4. 3.
  içinde magazine dair neredeyse hiçbir şey bulunmayan, sanatın farklı dallarında doyurucu bilgiler veren kaliteli dergi.
  ... asiti kaçmış kola
 5. 4.
  içeriğinin yanısıra verdiği dvd ve vcdlerinde kaliteli olduğuna inandığım her ay okunası dergi.
  ... bu yazar guncel degil
 6. 5.
  sezon başlangıcı ve festivaller nedeniyle ekim sayısında hem tiyatro hem de sinemaya geniş yer ayırmış olan ve yine okunası yine elden düşürülmeyesi dergi.
  ... amelie
 7. 6.
  özellikle yeni çıkan okumaya değer kitapları takip etmemize vesile olan, tavsiyelerine çok güvendiğim yazarları içinde barındıran, hemen hemen sanatın bütün dallarına sayfa ayırmaya çalışan dergi. sanırım tek eleştirildiği nokta; fotoğrafçılık konusuna az yer ayırmasıdır, onun haricinde kusursuzdur.
  1 ... windows kullanan mac hayrani
 8. 7.
  ilk sayısı 1972'de, abdi ipekçi'nin genel yayın yönetmenliğinde çıkan, (milliyet gazetesinin eki olarak) ocak ayında 610. sayısı piyasaya sürülecek olan aylık kültür ve sanat dergisi. sloganı: popüler olanla olmayan arasında ayrım yapmamak.
  derginin şu andaki editörü: filiz aygündüz.
  tekrar ilk zamanlarına dönecek olursak derginin ilk kapak konusu; "1972-1973'ün filmlerinde başlıca konular: politika ve seks" olmuş.
  sinemadan, baleye, resimden, müziğe kadar birçok sanatsal ve kültürel gelişmelere yer veren dergide, konusuna göre değişik zamanlarda değişik yazarlar boy gösteriyor.
  3 ... ritmik uyuz
 9. 8.
  roll ve rolling stone 'dan sonra tanıdığım ve iyi ki de tanımışım dediğim aylık nitelikli dergi.
  6.5 tl olup bu ayki sayısında yer alan perihan mağden röportajı dikkat çekiyor.
  her ay alınıp uzun uzadıya okunulası. soluklanmadan.
  1 ... bachelorette
 10. 9.
  bu ayki sayısında michael jackson'ın hayatıyla ilgili 46 dakikalık bir belgesel hediye etmiş dergi. kapağında da muhteşem oyuncu kate winslet mevcut.
  ... present tense