bugün

Şiir sever ve seçer bir yazar.

iyi yazmalar.
walpurgisnacht adlı yazarın neden sürekli geleceğe gittiğini sonra da hadi madem gitti niye döndüğünü assssla anlamayan yazar.

Hatta Zaten hiçbir şeyi anlamayan yazar. Şiirden de anlamıyor olabilir.
ben kendimi içiyor sanıyordum, abi benden delikanlı çıktı lan. karışmayın... karışanı döverim.

estağfurullah, koruma benden yana değil. ben dövünce o beni koruyacak.
7.5 ay önce yaptığım çıkma teklifimin hala geçerli olduğu dişi yazar.
kasap gibi seksi bir beyefendiyi reddetmiş olması akıllarda soru işareti bırakıyor. harun olabilir.
Dün ne yediğini bile aklında tutamayan yazar. Teşekkürler kasapcım zahmet edip saymışsın kaç ay olduğunu ama çıkma gibi tekliflere tavrım net. Seni seninle çıkmadan da severim, ehe. ^.^

Ayrıca harundan öte kezbandan ziyade bir yazardır kendisi, merak edenlere.
özlemişim.
Gözleri kimleri görüyor kimleri...

Hoşgeldin kasap ama ben özlememişim. Ehe ^.^
aylar sonra entry giren güzellik. o kadar özlemişim ki...
yine kasap tarafından suç üstü yakalanmış bir kuzucuk.

Yazmıyom artık. hadi bay.
arkadaşlar sizin ağzınız neler söylüyor?
Sözlüğün günah keçisi, şamar oğlanı, mazlumu.

Çaylaklığım sona erdi. Özlediniz biliyorum. Biliyorum moderatörlere kızgınsınız beni çaylak yaptıkları içingldlfl. Ama sakin olun canlarım.

Alnımız açık. Kimsenin tavuğuna kişt demedik ama modlar götümü yesin.
tekrardan hoş gelmiş güzel dişi yazar. bundan sonra modlara söyleyeyim de cezanı bana eklesinler ben yatarım. zaten 30 günün 20 günü çaylağım.
yılların eskitemediği seviyeli bir ilişkimiz olan kadın yazar. herkes gelir geçer de sen kalırsın bunu biliyorsun değil mi?
Sol çerçevede nickini görünce hala aşşşırı heyecanlanan yazar. Elim ayağıma dolaştı yine kız.

Sağol kasabım miraderim ama sen yine de çok şeyapma bana ben de gelir geçerim bence. iyi yazmalar...
Wow! 28 yaşında ergen olunmuyormuş... wow! Girdiği 10 entrynin 10 u da kadınlarla ilgili olan saplılar da gelip burda nickaltıma feminastik bu bilmem ne diye sıçmasın ya. Göt görmek istemiyorum ben burda.

Ayrıca kimseye seksapalite borcu olmayan da bir yazar. Hele buradakilere hiç borcu olmayan yazar.
Çaylaklık döneminde en çok özlenen dişi yazar. Seviyorsam demek ki.
ilişkimizin başladığı dişi yazar. tüm sözlük halkına sevinçle duyurulur.
Buradaki her şeyi hayal ürünü olan yazar.

Bismillah, bir ilişkim varmış. Hem de kasapla... ben de az önce öğrendim. Hayırlı olsun kasap miraderim.
Cmlik olamadı henüz.
görsel
Kasabın acılarına dayanamayan kadın yuğzır.

Kasapcıım ben buraya bir haftalık iyi geceler bırakıyorum. Her gece açıp bakar uyursun. Öptüm. Şaka şaka öpmedim.

iyi geceler kasap!

iyi geceler kasabım miraderim!

iyi geceler kasap kardeş!

iyi geceler kasap!

iyi geceler kan tutan kasap!

Kan tutan kasap olur mu hiç ya? iyi geceler kasapcım!

Nickini çok düşündün mü? iyi geceler kasaaaağpp!
güncel Önemli Başlıklar