bugün

disney kanalında hannah montana adlı iğrenç diziyle meşhur olmuş ey onbeşli.
Ayrıca ortaya çıkan sansasyonal fotoğrafları ile gündemde kalmayı başarmıştır...
(bkz: ailecek söverek izliyoruz)
acilen bir ortodontist'e görünmesi gereken kız. karanlıkta görsem korkarım lan o nasıl dişler öyle. etleri de görünüyor üstten.

http://i.dailymail.co.uk/...300000578-427_224x423.jpg

fakat mavi gözleri ve biçimli bacakları da bir o kadar güzel, bu küçük hanımın. *
See You Again sarkisi cok hos olan kiz.
değiştirmeden önceki gerçek adı destiny hope cyrus olan 92'li bacaksız. *
15 yaşında Britney Spears kadar dengesizleşebilmiş beyninin olmadığına inandığım yaratık.
Kendini sexy sanan oysaki yanından bile gecemeyen yaşından büyük hal ve davranışlarda bulunan şöhretin aptal etti bir kızcağız işte.
ben kendisini bildim bileli 15 yaşında olan insan. ya bu hatun zamana meydan okuyor, ya bizim gazeteciler araştırma yapmasını bilmiyor. hoş, bananeyse...
teen coise award da çubuk dansı yapmaya çalışmış, allahım o ne iticiliktir dedirtmiştir.
Bir arkadaşımla hakkında ettiğimiz bir muhabbette şu dialoğu yaşadığım velet.

- Olm bu kız 92'li biliyorsun di mi?
+ Lan verse ne yutarsın ama 92 192 farkeder mi kamil *
tipine bakarak kimsenin 92 doğumlu olduğuna inanmadığı, açıp bir şarkısını dinlettiğiniz de; "bu mu 92 li dediğin, bi siktir git ya" şeklinde tepki alabileceğiniz kadar kalın sesli, kişilik sorunları olan genç müzisyen, oyuncu. ulen ben bu kızdan nasıl 3-4 yaş büyüğüm kafam almıyor, ne yediniz ne içtiniz de bu hale geldiniz. hadi tipi geçtim, o ses o yaşta nasıl çıkıyor yahu. bildiğin 16 yaşında velet ama sese bakıyorsun dumur oluyorsun. davranışları, tipi, havası, civası neredeyse her hareketi faul olan bu insan evladının bazı şarkıları insanı repeat moda sokabiliyor ilginç şekilde. özellikle o yaşta bir bayandan çıkan kalın ve biraz zorlayınca sanki jazza kaçan sesi en büyük artısı, diğer yönlerden öldürmek isteyebileceğiniz kadar gıcıktır ama dediğim gibi bazı şarkıları çok iyidir. özellikle the climb alır götürür insanı. canlı sesi de şaşılacak derece de iyidir. dinlemeniz tavsiye edilir ama izlemeniz pek tavsiye edilmez.

(bkz: goodbye)
(bkz: 7 things)
(bkz: the climb)
(bkz: four walls)
(bkz: wake up america)
(bkz: fly on the wall)
daha şimdiden paris hilton gibi itici ve yollu kıvama girmiş, her güldüğünde suratına bir tane patlatma isteği uyandıran gıcık kız.

editello: ıııyy bunun bile seveni varmış. bi gidin ya.
insana ağzını kırdırma isteği veren kız. bir de hep gülüyor diye vermişler ismini, pehh. kızın zorla güldüğü o kadar belli ki. ayrıca namıdiğer hannah montana dır..
paris hilton ve emma watson ile barney stinson un üçlü hayalini gerçekleştirmesi muhtemel vakkadır.
igrenc bir gülüse sahip olan velet. o ne tiksindiriciliktir ya rab!
mtv'de her gördüğümde britney spiers'ı hatırlatan bahtsız kız.*
cırtlak sesi ve kıl tavırlarıyla dayaklık bücür kız.
twitter dan ayrılarak biz sıkı fanları olan ulu sözlük yazarlarını üzmüş insan. kısaca salağın önde gideni, tur bindireni.
demedi demeyin ama bu küçük kendini beğenmiş kevaşe 3-5 yıl sonra diğer abi ve ablaları gibi ağzından köpükler fışkırmış halde yahut daha fışkırmamışken bulunabilir.

(bkz: kıza oroyin yükleyin)

Ayrıca, şu vatandaşın parçalarını adam gibi coverlayan birileri olsa acaip tutar. Aslında covere bile gerenk yok, ayrı ritmle aynı parçayı söylesin yemin ediyorum sırf şu hatuna gıcıklığımdan gider parasıyla alırım.
saçma sapan bi velet. ergenlerin idolü.
"7 Things" adlı şarkısının klibi, youtube'da 100 milyonun üzerinde (ohaa) izlenmiş bebe. 23 Kasım 1992 doğumludur. (bkz: yaş 17)

http://www.youtube.com/watch?v=Hr0Wv5DJhuk
yarattığı skandallar ile hergün değişik bir yerde haberini gördüğüm henüz bu yaşta yolunu belli etmiş kaşarımsı. o yaşta o sesin o kadar kalın olması da diğer enteresan bir nokta. bazı şarkılarını adam akıllı başka müzisyenler söylese çok daha fazla tutardı, özellikle şu şarkısı bayağı dinlettiriyor kendini. bu arada sırıtınca çok korkunç olabiliyor.

http://www.youtube.com/wa...e8dUQ&feature=related
nobody's perfect ,true friends gibi yaşına göre anlamlı şarkıları olan ama bir yandanda zırt pırt yaptığı zafer işaretiylede bir o kadar itici olan şarkıcı.
Gülüşüyle, sesiyle, gözleriyle erkekleri peşine dizen genç yetenek.
sevgilisi justin caston'dur.
geçen gün mtv de "party in the usa" şarkısı çıkan, arkam dönükken sesini rihanna nın sesine benzettiğim zat. ne alaka ben de anlamadım ama şarkının bazı bazı yerlerinde rihanna nın sesini duydum, arkamı döndüğümde ise üzüldüm yemin ediyorum.