bugün

marketlerinin çoğunluğunda küçük bir ekmek standı ve içinde boyoz börek felan var illaki izmire gitmenize gerek yok aydın da olsanız ankarada da olsanız boyoz alabiliyorsunuz taze de değil bayat da değil çok güzel.
size iyi gelecek.
Sanılanın aksine, promosyonları takip edilecek olursa, yerel marketten hatta bazen bim ve türevleri marketlerden çok daha hesaplı olabilen mağazadır.

Algınızı, sabitleşmiş fikirlerinizi yıkın ve bir süre takip edin, göreceksiniz.

Bim' den, 5.50 tl ye aldıgım reçelin aynısı, 3.50 tl idi.
Haberiniz olsun!
Migrosta karşılaşılan ilginç olay

https://www.ortadogugazet...idrar-torbasi-h10826.html
Private label ürünlerini A101 ve bim'e 100 endeks yaptığını düşündüğüm market.

Bim'in kendi markalı ürünü ile migros'un mlife ya da migros markalı ürününün fiyatı aynı.

Bim'deki ürüne bakıyorsun, üreticisi yazmıyor, migros'takine bakıyorsun bilindik bir firma üretmiş.
Tabii ki, içeriğini bildiğin bir ürünü almayı tercih ediyorsun sonra. Üstelik rafta yanındaki ürünün yarı fiyatına.

Geçen gün de marketin orta yerinde hoşanak diye 15 liralık bir ürünü düşürdüp kırdım, parasını ödemeyi teklif ettim. Sağ olsun, almadılar.

Ne olursa olsun, migros'u seviyorum, aradığımı buluyorum.
Migros, 2019 yılı finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Bağımsız denetim kuruluşu raporuna göre Migros 2019 yılında 492 milyon 112 bin lira zarar etti.

Ulan nasıl iş anlamadım.
Eşsek yüküyle para kazanıyorsunuz
işçiyi asgarî ücretle zikiyorsun

5 liraya maal ettiğin ürünü 9-10 a satıyorsun

Sonra zarar ettik.

Acaba zarar mı gösteriliyor
Yoksa gerçekten mi zarar ediyor

Kafamda deli sorular .
Rafları boşalan bim den de fotoğraf koyabilirim migros üzerinden algı yapmak ülke şöyle bir badireden geçerken gerçekten acınası bir acizlik.
Az önce bişeyler almaya gittim resmen yağmalanmış.

Bize de bişeyler biraksaydiniz be oçları.
https://www.yenicaggazete...n-tarti-oyunu-274172h.htm

müthiş buluşlarıyla halkı ziken mega market.
corona virüs salgınında en çabuk patlayan sözde kurumsal firma. Siparişleri gönderemiyorlar, bölge seçiyorlar, gelen siparişlerde gramaj eksik, özetle her türlü kepazelik var.
Club kartı ile müthiş indirimler yakalanabilen market.
Migros markalı ürünleri de kaliteli çıkar genelde
salgın döneminde tekeri patlatan firmadır. Ne sanal market, ne de migros hemen doğru dürüst hizmet veremiyor, getirmediği ürünlerin iadesini yapmıyor, bozuk, bayat ürünleri kakalıyor, adres seçiyor, kafasına göre sipariş iptal ediyor. VAAY ANAM VAY 40 YILLIK MiGROS BU HALLERE DÜŞECEKTi DESELER iNANMAZDIM....
bu sanal markette neden banka kartı geçmiyor anlamıyorum? kapıda ödeme de yok illa mı kredi kartı bataklığına sürünelim.
ferah mağazalarıyla, ürün çeşitliliğiyle, marka ürün satmasıyla perakende mağazalar arasında ciro bakımından birinci olamasa da diğer her bakımdan bir numaradır.
kazıklamaya yönelik, pahalı bir market.
Migros en pahalı marketlerden biri olabilir. Öğrenci için daima bim.
Jet, 2m, 3m, 4m, 5m diye gider.
geçen sene kurban aldığım yer. bu sene carrefoursa ile değiştireceğim kendisi. ancak kurban alacağım yeri de birilerine soracak değilim herhalde. ne okuduğu belli olmayan köylü bebesine güveneceğime migros kalitesine güvenirim. en azından doğru duayı okuyan adamı istihdam ediyorlardır.
Artık para transferi de yapabileceğiniz market zinciri. Haftasonları da bu hizmeti veriyorlarsa süper.
Başörtülü çalıştırmayan sikimsonik marketler zinciri..

Amk hala 1998 kafası.
yiyecek içecek fiyatlarını normale göre biraz daha pahalı satan market.
Evime yakın 2M olanının alkol reyonuna hayran kaldığım market zinciri. Seviyorum, müptelasıyım.
indirimleri çok gerçek olan market.
Sıra beklememek için buraya gidiyorum. Kendimizin ürünün barkodunu okutup alışverişi hızlıca yapmamız işi çok kolaylaştırıyor. Millet bu kasalar varken niye hala sıra bekliyor bilmiyorum. Birde buranın çalışanları iş bilen insanlar oluyor genelde.
indirimleri süper olan market.

Diğer marketlere göre daha kaliteli gibi duran markettir.

Kazık falan diyenler var, kazıkta olsa migros kazıklasın la beni.