1. 1.
  grafikleri ve atmosferi devam oyunundan daha iyi olan,baslangıcta unutkan büyücü,paragöz druid,zeki sövalye,kibirli okcu gibi tiplerden olusan lordların görevlerini yapmaya calıstıgımız ve bu görevleri bitirince birden medieval modundan cıkıp sci-fi kıvamına gelen bir oyundur.oyunun sonuna kadar kılıcla goblin kovaladıktan sonra blasterla terminitör bozması robotları patlatmak ilginc bir histi(bu robot patlatma olayı konsey görevlerinden sonra bütün küreleri bulduktan sonra oluyordu diye hatırlıyorum fakat oyunun finalindeki devillerin kolonisini basmak icin gerekli olup olmadıgınından emin degilim).
  ... sunger fidanı
 2. 2.
  bence serinin ve hatta 3do'nun en iyi oyunu, bir jon van caneghem şaheseri. hayatımda beni bu oyun kadar rahatlatan pek az şey vardır. ne zaman dünyanın derdinden uzaklaşmak istesem, new sorpigal'ın o tatlı müziğini dinler dere bayır dolaşırım.

  (piramitteki star trek göndermesine dikkat)
  2 ... antimatter
 3. 3.
  çok uzun yıllar önce, 3do firmasının çıkardığı muhteşem ötesi frp oyunu. hikaye enroth da geçer. açık dünya, istediğin görevi istediğin zaman yapma, devasa dungeon lar, kullanışlı arayüz ve tabi aylarca sürecek çabalarla anca bitirebilirsiniz ki yine de bitmez. günümüzde remastered yapılsa yine rekorlar kırar ama nerede ubisoft da o beceri.

  might and magic vi
  might and magic vi

  ve altın değerinde yardımcınız.

  http://www.the-spoiler.co...might..magic.6.1/mm6.html
  1 ... bienvenido
 4. 4.
  1 druid 1 cleric 2 wizard ile kreegan katliami yaptigim oyundur.
  ... edgy laik boi
 5. 5.
  hala mı? hala keyifle oynanabilen, dünyasında yaşanmak istenen oyun.

  might and magic vi
  1 ... bienvenido
 6. 6.
  oyunun çıktığı 1998 tarihinde level dergisinde sinan akkol'un iki sayfa olarak incelediği ve tek bir köydeki görevleri bitirmesinin iki gün sürdüğünü ve yüze yakın köy(yerleşim birimi) olduğunu yazıp en az daggerfall kadar hatta daha uzun olduğunu iddia ederek, gerçek hayattan kopmak istemiyorsanız bu oyunu sakın oynamayın deyip cümleyi çok ciddiyim diye bağladığı ve 308 sayfalık kullanıcı kılavuzu olan non-linear devasa frp oyunu.

  çoğu süper pc oyunu gibi 90 sonlarında çıkmıştır.

  gamespot dergisinden 9.1/10 puan almıştır. oyunu iyi bir şekilde, sorunsuz oynamak için görevleri, yapmanız gerekenleri vs. yazabileceğiniz küçük bir defter kullanmak, oyunun başlarını halledebilmek için de tam çözümden faydalanmak ve ingilizceden orta düzeyde anlamak gerekiyor.
  1 ... tenay
 7. 7.
  Çocukluğumda çılgınlarca oynadığım efsane bilgisayar oyunudur.
  ... xonix