1. 1.
  efsane 3do serisi 6.sı harikaydı, 7.si hayatımın gerçek bir parçası oldu. 8 ve 9 olmadı ama 10.sunu isteriz biz
  1 ... mithy
 2. 2.
  insanı gerçek dünyadan alıp,sanal dünyada yaşamasını sağlayan,hayatın dertlerinden uzaklaştırıp,mutlu ettiği için uyuşturucu sayılabilecek,fantazy rol playing\rol playing game tarzında bir oyundur.
  1 ... nakreb
 3. 3.
  başladığınız anda kendinizi içinde bulduğunuz ve başından kalkamadığınız bilgisayar oyunu.
  1 ... kurnazz7
 4. 4.
  final döneminde yükleyip tekrar oynamaya başlamak gibi hayati bir hata yaptığım oyun. başına oturdum 6 saat oturuş pozisyonumu değiştirmedim, insanlıktan çıktım. muhasebe de yalan oldu, allahsız 3do..
  1 ... greenplastic
 5. 5.
  1997'den beri aralıksız bıkmadan oynayabildiğim tek oyun. seride en iyisi Heroes III'tür. Fantastik edebiyatın tüm kahramanlarını oyunun içinde bulabilirsiniz.
  1 ... myosotis
 6. 6.
  hiçbir işi olmayan yurdum gencini vatanını halkını tanımasın diye önce köyleri kötü tecavüzlerin en yüksek rakamlarda yaşandığı yer olarak göster sonra saçma sapan ingilizce sınav kitap ve öğretmenleriyle mezbaa gibi yerlere kapa, adına anadolu lisesi fen lisesi veya süper lise de, sonra da çocuk, tabi beyaz et sektörünü baltalamak için çıkarılan kuş gribinin sonucu olarak genetik mühendislik harikası kene korkusuyla doğaya pikniğe mangala bile arkadaşlarıyla gidemez olunca, kaçışı yada tek uzaklaşmayı yani narkozu bu takım yalan yanlış oyunlarda tam karakter gelişeceği sırada dissosiyatif karakter bölünmelerine tutunaraktan "fantazi" oyunlarında bulsun, o da "kim"in fantezisiyse ...

  tabi zamanında biz de sevip oynamışızdır 6.yı, oyunun sonunda uzaylılara garip büyüler atıldığı bir oyunun gençleri bilime hadi geçtim rasyonaliteye yönlendirdiği söylenebilir mi? Ben söyledim diyelim.
  ... tabiherkesboyledusunecekdegil
 7. 7.
  1-2-3-4-5-6 bitirdim, 7 fena değil 8 çok kolaydı.
  ... edgy laik boi