bugün

yıllar sonra yeniden yükleyip oynamaya başladığım, anılarımı canlandıran efsane oyun. fakat kilitli araçları nasıl açtığımı hatırlayamadığım oyun.
çaprılan araçların mukavva kutu gibi havalarda uçtuğu, 90'lı yılların en kral araba yarışı oyunudur. Ara ara bilgisayarıma yükleyip oynarım nostanji olsun diye.
(bkz: volkswagen new beetle)
zamaninda bilgisayarimin kaldirmadigi oyun. takila takila calisiyordu yine de saatlerce oynuyordum.
hala bilgisayarimda yuklu olan oyun. bi nfs bide bu tek gecerim.
1. side 2. side harika olan oyun.
2. sinde san franşişko ile londra vardı yanlış hatırlamıyorsam.
ah ah.
bu siteden araba yamaları indirip oynardım. http://www.mmarchive.com
yayalar ben gelince binalara yapışırdı.
açılan köprülerden uçar binaların tepelerine çıkmaya çalışırdım.
polislerle oyun oynardım.
denize atardım filan.
hoştu lan.
arada bir binalarda kırılan yerler olurdu oralara girerdim.
londra' da metroyla yarışırdım.
bana direksiyon almak için baya bir para biriktirmiş oyundur.
hey gidi günler hey bu oyunu oynadiğim siralarda ortaokuldaydim . Okuldan eve gelir gelmez soluğu pc karşinda alir bu oyunu açardim . Bir türlü ezilemeyen arabayla üzerine sürdüğünüzde 3 4 metre atlayabilen yayalari ezmeye çalişirdim . gözüme bir ev kestirmiştim o evi kendi evim gibi düşünürdüm hava karardiğinda evin önüne gelir park ederdim güya evde karim , çocuklarim beni bekliyordu . Sabah olunca işe gitmek için tekrar araba sürerdim . hayal gücüne bak a.q . Trafik kurallarina uymaya çalişirdim ama her gelen araba korna çalardi sinir olurdum . yeni oyunlar eski oyunlarin tadini vermiyor arkadaş .
90'lı yılların gta'sı.
ah o tersten girdiğim yunaytıd sıteys yolları. içip içip başına oturulan oyundu geçmiş zaman içinde. hey gidi hey. polis bile gelirdi peşinden beeh.
(bkz: Altın kapmaca).
Öğle tenefüsünde eve gidip oynadığımız oyun, sonra hiç okula gitmem istemezdik tekrar.
görsel

görsel
efsane oyunlardandır. bir zamanlar trafik kurallarına uyarak oynardım öyle de çok zevkliydi.
insanlarının tam donanımlı kazadan kaçma da usta kıvrak hareketlere sahip bir şehirde araba sürme oyunudur.
duygulandıran, eskiye götüren, göz yaşartan başyapıttır.
pentium 3 250 mhz 128 mb ram 16mb ekran kartı awe 64 ses kartı ve 6.4 gb hdd. açardı, oynardım. sene 1999 - 2000.
zamanında düşük işlemcili internet kafe bilgisayarlarında power point izliyormuşçasına oynadığımız efsane oyun.
1998 microsoft yapımı chicago şehrinde geçen, şehrin yollarında yürüyen yayaların asla ezilemediği dönemin en iyi pc oyunlarından biridir.
ne oynardık be.
yolda araba ile giderken insanların korkup duvara yapıştığı,arabada ki içten kamerası çok iyi olan oyun
Nostaljide kalmış bir oyun.

Yanılmıyorsam panoz Roadster vardı çok dandikti hemen parçalanıyordu. Altın kapmada en iyisi mustang di.

Şimdiki oyunların hiçbiri o yaşlarda oynadığımız age of 2, quake 2 ve midtown madness in zevkini vermiyor.
bi counter-strike kadar kasmadım. düşük bütçeli bir oyun bile olsa hakkını teslim edelim sokaklarında avare avare dolandık.
San francisco sokaklarında polislerle kapışabileceğiniz bilgisayar oyunu. Hey gidi günler.
San francisco bölümüde polis arabasını denize atmaya çalıştığım sonra ben de denize uçup alcatraza yüzmeye çalıştığım oyun.