bugün

Geçtiğimiz günlerde tüketici önizlemesi* için bağlantının microsoft tarafından verildiği office sürümü. Metro arayüzü, skydrive özelliği ile internet üzerinde dökümanlarınızı hesaplarınızla eşleştirmesi ve bence en baba özellik olarak office ile PDF dosyalarını açıp üzerinde düzenlemeler yapmaya imkan sağlaması diğer sürümlerin önüne çıkaracaktır diye düşünüyorum. Nasıl oldu bilmiyorum ama dandik internetimle 5 dakikada indirip kurabildim/kullanabildim. Gerçi içerisinde dil paketlerinin olmaması boyutunu düşürmüş olabilir.
PDF düzenlerken, pdf yapılmadan önce ms word üzerinde atılan kesmeleri pek görmedi gibi geldi bana.
Her ne kadar açık kaynağı desteklesem de PDF dosyalarını dönüştürme yapmadan basitçe düzenlemek beni benden almıştır. Cümlemize hayırlı uğurlu olsundur.
sırf one note için kullandığım programdır.
malum ortamlarda yerini almış ürün, gel gelelim mikrosoftçu versiyonu mevcuttur şu an.
Bir office 2007 değildir.
kullanışlılık ve görselliği ile göze çarpan microsoft devrimidir.
şu anda indirmeme rağmen bir hata veren program. allahını seven yardıma koşsun!
Microsoftun becerebildiği tek güzel ürün. Şahsen barındırdığı özelliklerin binde birini kullanarak harikalar yaratabiliyorum. Bir de bunda profesyonel olanlar var.