bugün

entry'ler (327)

house md

izleyin de sosyopat olun.

elçin sangu

Hatun oynadığı dizide beş yaşında gibi davranmasa belki antipatimi atabilirim. Ha önemsiyor mu ? Az önce konuştum ara sıra uyumadan önce biraz canını sıkıyormuş o kadar.

diş ağrısı

Ne zaman gitme imkanım olmasa (örneğin bayram) sağolsun beni yalnız bırakmaz. Nefes aldığım havayla bile yamultuyor beni.

yarramı diyen hatun

Hatun değildir o. Tülay abidir.

happn

Bundan 6 ay once ekmek iyiydi ancak eskortlar kesfettiginden beri ekmege para istiyorlar. Babayi alirlar.

troll siken makine icat etmek

Yapsinlar da siksin hepimizi..

samsun sigarası ve tekel birası içen hippi kız

Nereden buluyor onları dedirten hatundur.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sıla-saki.

defter kaplamak

Lan hepsini aynı uyduruk kapla kaplardık. KaÇ kere bakmadan dolaptan aldığım yanlış defter yüzünden azar işittim bilmiyorum.

kaybolan duygular nereye gidiyor sorunsalı

Pcdeki geri dönüşüm kutusunu boşaltmışsın gibi işte.

5 liralık parfümüyle hayatı felç eden kız

Benim nefes almak ile problemim olmamasına rağmen iÇim daralıyor. Bir de astım hastaları falan var memlekette. Bana yazık onlara daha da yazık.

ınstagrama konulan fotoğraflarda bıktıran detaylar

Yaşar kemal betimlemeleri gibi uzun uzun bir sürü hashtag atmak.

sevgilisinin adını dövme yaptıran keriz

ilişki bitince üstüne koi balığı dövmesi kaplattıracak insandır.

galatasaray 0 chelsea 5

akabinde ülkenin tek uefa kupasını almıştır. Keşke devamı da gelse.

yazarların en az 10 kez izlediği film

Vizontele, prestij, lotr serisi, arabesk.

17 eylül 2015 fenerbahçe molde maçı

Biz Türk takımları olarak hep puan takımı oluyoruz. Yok Galatasaray'ın Tromsö'sü yok FenerbahÇe'nin Molde'si. Yeter lan biz de bu memlekette en azından bir şeyde başarılı olalım. (Galatasaraylıyım aklıma ilk gelen örneği yazdım).

ios 9

Netim gayet hızlı ancak nasıl yumulduysak sunuculara 21 saat gibi bir indirme süresi sunuldu.

çarpıntım var diyen teyzenin kastettiği şey

Yaşlı da olsa kadındır. ilgi istiyordur. ilgilenin geÇer Çarpıntı, ilgi biraz kaysın üzerinden tekrar başlar.

ankaranın bağları

Tek kalanı papazın bağıdır. Eskiden gerÇekten üzüm bağlarıymış oralar. Şimdi Çay bahÇesi kıvamında goptaki son yeşilliktir.

teklif edememek

Babayı almakla aynı anlamdadır.