köy korucusu olabilir ya da çok kurtlar vadisi izlemiş olabilir. çünkü böyle polat alemdar'a özenen kürtler tanıyorum. türkiye'de kesinlikle olduğunu hatta binlerce olduğunu düşündüğüm kürtlerdir.
asimile olmuştur ya da benliğini rededen biridir.
(bkz: mhp li kurtler)
http://www.haber7.com/hab...iyarbakir-dusluyorlar.php
"demokrasi demokrasi" diye kıçını yırtanların kabullenmek istemedikleri, haklarında "kurtlar vadisi izlemiş, benliğini reddetmiş" diye aptal aptal tespitlerde bulundukları, demokratik haklarını mhp'den yana kullanan kürtlerdir.
mhp'nin parti teşkilatlarından birinde görevli olan kürttür.
türkiyede yaşayıp mhp ye oy veren bir ingilizden faksızdır.ilginç değildir.
bu ülkenin vatandaşı ise istediği partiye oy vermekte özgür olan ve bu hakkını da mhp den yana kullanmış olan kürt kökenli vatandaştır. olabilir. anormal bir durum yoktur.
anasına, babasına, eşine, çocuğuna, atasına küfür edenlere buyur ver oyunu denilen kürt vatandaştır.
demokratik hakkını cehaletten yana kullanmıştır. normaldir. burası türkiyedir.
türkçülük hareketinin babası ziya gökalp'da bir kürttür. bu durumda kürtlerin mhp'yi desteklemesi hoşgörüyşe karşılanabilir. bu arada mhp kürt düşmanı bir parti değildir bununda altını çizmek isterim. bazı arkadaşlarımız bu konuda ısrarcılar fakat mhp zihniyetinde kürtlerde bir türk boyudur.

---------- alıntı -----------------

ZiYA GÖKALP'IN DiYARBAKIR'I

Diyarbakır'ın ülkücü gençleri sadece Kürtçe müzik dinleyip Kürtçe kitap okumuyor. Onlara göre her şeyden önce Ziya Gökalp Kürt'tü, Türkçülüğün esaslarını yazdı, bu yüzden hemşehrileri olan Gökalp'ın yolunda gitmek ilk hedefleri arasında. Dicle Üniversitesi Ülkü Ocakları Temsilcisi 20 yaşındaki Faruk Arslan tam bir Ziya Gökalp hayranı. Arslan, Diyarbakır'ın Çunguş ilçesinde doğmuş Zaza ve Türk karışımı bir ailenin çocuğu. Onun Türkçülüğü aslında Diyarbakır ülkücülüğünü en iyi ifade eden tarzda. Arslan'a göre her şey ortak değer olan din birliğinde buluşuyor:Dolaysıyla benim Kürt veya Türk olmam o kadar önemli değil. Diyarbakır'da ülkücülük bu paydada buluşuyor ve öyle olmak zorunda da.

--------- alıntı ---------------
(bkz: mhpden aday olan kürt)
chp'ye oy veren çarşaflıya benzer.

(bkz: istenmediğin yerde durmak)
Özellikle içanadolu bölgesinde kürtlerin yaşadığı yerlerde bolca rastlanan kişilerdir. Ayrıca, MHP benim bildiğim kürtlere değil, kürt milliyetçiliğine karşıdır, eğer karşı ise.

Son olarak, siyasi tercihi kendisi dışında kimseyi ilgilendirmeyen kürttür.
milliyetçidir. zaten bu partinin adıda milliyetçi hareket partisidir. o halde bu kişide milleyetçi olarak bu partiye katılmıştır. ama parti tüzüğünü incelemesi tavsiye edilir.
mhp'ye oy verdiği için sevilen sayılan ve hatta önünde birilerinin domalma ihtimali olan kürttür. şanslı ve akıllı kürttür. tercihini o yönde yaptığı için bir çok yerde başı belaya girmeyecek olan kürttür. normalde kan bağıyla bağlı olduğu öteki soydaşları her türlü zulme maruz kalırken, örneğin boşaltılırken köyleri, metropollere göç ettirilirken ya da yurdun bir çok yerinde dışlanırken, ya da varoşlara itilirken, sırf mhp'ye oy vermediği için yani bu hayatta parmağını kaldırıp varım dediği için, yani ben kürdüm dediği için ezilirken, o öteki yani egemen kliğin en keskin savunucusu olan birilerine oyunu verirken canını güvence altına almış olur.

elbette vardır bunun sosyolojik, antropolojik bir açıklaması. yoksa bir devenin kendini bir zebraya benzetmesinin anlamı yoktur. fakat tabi birileri sevinir bu duruma, çünkü dizleri zangır zangır titreyen egemen sistem kürt kendini inkar etsin de, gerisi önemli değil der. ben ona her türlü müsamahayı gösteririm. yeterki sözümden dışarı çıkmasın bir de kendini inkar ediyorsa tadından yenmez elbette.
Kürtçülerin, PKKLıların sevmediği Kürttür.

Tarikat, din zart zurt geyikleriyle AKPye oy vermeyen,

PKK taraftarlığı yapıp DTPye oy vermeyen,

E solcu bir kökenden gelmiyorsa CHPye de oy vermeyen

onun yerine MHPye oy veren kürttür.

Kürt dediğin Ya tarikatçı yobaz ya da PKKLı mı olacak illaki?

Adam ben Kürt kökenli Türküm diyor size ne?

Sizin Biz sadece ve sadece kürtüz diyen gardaşlarınızın Dağlarda, Ovalarda orada burada neler yaptığını biliyoruz.

O ise Bağımsız Kürt devleti hayalleriyle yanmıyor. Kürt islam düşüncesiyle Cumhuriyete ve onun kazanımlarına saldırmıyor, Bütün Bağımsız Kıbrıs'ı, Musul'u kerkük'ü, karabağ'ı savunuyor düşlüyor Kendini büyük bir coğrafyanın Büyük üyesi ve güçlü olması gereken üyesi olarak görüyor.

Mustafa Kemal'i görünce yüzü ekşimiyor ona gözleri parlar halde bakıyor, Bağımsızlığın özünü anlamış manada bakıyor. Ne ABnin Ne de ABDnin uşağı olmayı kendine yediriyor.

not: ziya gökalp kürt değildir, Onun doğduğu yıllarda Diyarbakır Türk nufusun yoğun olduğu bir şehirdir, Neden azaldığını ermenilere sorun.
benim kardeşimdir. MHP'ye oy vermesini geçtim, mhp'nin mecliste dediklerine bakıp değil, ard alanına bakan, ülkücü olma yolunda çabalayan kişi olduğu içindir.
bu kürt benim kardeşimdir. Ama diğerlerine söylüyorum, buna bakın örnek alın. Demokrasi dediğiniz martavalı işinize göre kullanmayın. Onlar kimliklerini anti kürt yaratan bir Türk kimliğinden kurmuyor. Kızıl saçlı, yeşil gözlü kişilerle, çekik gözlü kara saçlıların ikisine de Türk adının verilebildiği bir kültürü benimsiyor onlar.

siz anlamazsınız ama neyse, aponun anılarını okuyun eğlenin.
sarhoştur muhtemelen.
türk milletinin kutlu mücadelesine ve zaferine kendisini adayan kürtdür.
yavşak kürtür.
Kürt olması Türkçülüğü ve Türk milliyetçiliğini savunmayacağı anlamına gelmez. Diyarbakırlı olması ve Kürt soyundan gelmesine rağmen belki de senden benden daha Türk'tür.

(bkz: Ziya Gökalp)
Ya kart yada kurt'tur. kürt olmadığı kesindir.
(bkz: kart kurt)
Edit: odak noktasını yakalayamayan yazarcıklar için kısa bakınızlarla olayı özetleyeceğim;
(bkz: devlet bahçeli) (bkz: kürtlerin kökeninin; birilerinin karda yürürken çıkardığı kart kurt sesinden geliyor olması) (bkz: mhpye oy veren kürt yobazdır, asimile olmuştur, yavşaktır) şimdi ekseri eksilensin entry. not: kürd'üm!
güneydoğuanadoluda mhp gençliğinin %45 e yakını arap kökenli vatandaşlar tarafından oluşturulmaktadır. ama kürtleri bilemem...
"ne mutlu türküm diyene" sözünü gocunmadan söyleyebilen kürttür. kardeşimizdir.
eğer savunduğu türk milliyetçiliği ise pek dikkate alınmaması gereken adamdır. bir an için kürtçülüğü savunan kürtleri düşünün, ne kadar kaypaklar değil mi. işte o kaypaklığın aynısını yapar bu kürtler.

amma ve lakin bu kürt türkiye cumhuriyeti devletinin bütünlüğünü desteklediğinden milliyetçi hareketin yanında yer alıyorsa takdir edilmesi gerekir.