entry'ler (58)

eve girer girmez yatağa koşan çift

hayvani şehvet duygularının esiri olmuş çifttir. bırakın geberinceye kadar koklaşsınlar.

mağazanın camında kalçalarını inceleyen kız modeli

büyük bir mağaza camı gördü müydü hemen hızını ayarlamaya başlayan ve ufaktan mağaza camına yanaşıp çanağını etraflıca gözden geçirip tekrardan bir sonraki mağazayı görünceye kadar tüm ihtişamıyla caddeyi kapatarak yürüyen küçük dağların sahibi kız. acayip bir model nan bu model.

başlıkları alt alta okumak

3 1
abaza kadın

adamin agzina eden sevgili

ağzı açık gezenleri bulurlar bunlar. sen ağzını açık tutarsan eden biri çıkar aga.

uzun entry lerin okunmaması

(bkz: ben cafeden girdim para basmıyoruz)

sözlükteki adidas reklamı

neden orada trabzonspor'un olmadığını sorgulattıran reklam. trabzonspor büyük değil mi? daha ne kadar büyümesi lazım?

hahahahahahahahahahahahahahaha

yazarmış nan bu ama yarılmış olanından.

acimasizgercekler com

elime alıp gittiğim sonra boynum bükük yaralı bir biçimde geri döndüğüm bir umut sitesi. bendeki de akıl işte, lan zaten adından belliydi ne diye bu kadar büyük beklentiler içine girdin ki?

edit: kendimle konuşuyorum kimse üstüne alınmasın.

türkiye nin enerji politikası

allah aşkına türkiye'nin elinde ne kalmış ki bir de enerji politikası olacakmış. sıra bit'lere geldi, onlar da satıldı mıydı bir eşik daha geçilecek. ruslara, ingilizlere, araplara, almanlara, japonlara bağımlı politikalar türkiye'nin politikası olmuş.

gülerken ağlamak

(bkz: hastamla beni başbaşa bırakın)

davut güloğlu nun hayko cepkini maymuna benzetmesi

*amına koydular karadeniz müziğinin biri çıkar insanları maymuna benzetir biri çıkar çorap kokusundan bahseder biri çıkar siyasetçilere afedersiniz ama yarrak gibi türküler yapar. (bkz: adam olun lan)

davut güloğlu nun hayko cepkini maymuna benzetmesi

(bkz: dekolte davut) (bkz: gerdanına s*kayım davut)

eve girer girmez yatağa koşan çift

s*kişmek iisterken bir taraflarını kıracak olan çift.

recep tayyip erdoğan ı sevmeme nedenleri

zekasına kurban olduğumun hala 3 kelimeden fazla ingilizce öğrenememesi.

sana hakkıyla kaya nın selamı var

(bkz: yine mi bu ikisi) (bkz: bunların selamını ayrı ayrı getir demiştim)

ereksiyon halindeyken yataktan yüz üstü düşmek

ya kafa yukarıda kalır ya ayaklar yukarıda kalır ya da yan düşülür kesinlikle yüzüstü kalınamaz.

masturbasyon yaparken kokulu sabun kullanan erkek

(bkz: ben şampuan kullanıyorum olur mu acaba)

recep tayyip erdoğan

gerçek bir vatansever olan necmettin erbakan'a siyaset sahnesini dar edenlere bugün kan kusturan bir piyon. onlar kan kusarken biz farklı bir şey mi yapıyoruz? hayır, aynı şeyi biz de yapıyoruz.

tayyip bizim resmimizdir, bize böyle piyonlar gerek.

bir insanı son kez gördüğünü bilmemek

sözlükte son kez hakaretleştiğin biriyle bunu son kez yaptığını bilmemek gibidir, inananlar için hesabı vardır.

yapılışı bilinen bir şeyin yapılamayışını izlemek

sıkılır insan, bırakın lan ben yaparım siz çekilin bakalım der sonra.