bugün

görsel
Teröristtir. Tetikçidir. Şimdi itibarını iade edip kahraman ilan etmeye kalkarlar. Aman ha!
--spoiler--
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un öldürülmesine ilişkin davanın sanıklarından Sercan Başar, suikastçı Mevlüt Mert Altıntaş'ın 'cep telefonu hastası' olduğunu söyleyerek, "Telefonu alır, onunla oynardı. 'Nasılsın' dediğinde, 'Sen nasılsın' diye sormayacak kadar bön birisiydi. Sürekli telefonla uğraşırdı" dedi.
https://tr.sputniknews.co...elefonu-sen-nasilsin-bon/
--spoiler--
Günümüzde de tarikatlar ön planda olduğu ve milletin öksüz, yetim, sahipsiz evladını maşa olarak kullandıkları göz önünde bulundurarak ölümü ders olması gereken bir Yitik genç.

Tarikata dahil olunca Allah'a yakın olmuyor tam aksi istikamette ilerliyor olduğunu fark edebilene aferin şimdiden.

Kuran'da tarikata dahil olmak adına bir ayet yok. Oku dediği de sadece Kur'an değil. Aklını kullan, gözünü aç, uyanık ol, düşün diyen kitaba tarikata dahil olarak hakaret ettiğinizi görün Yeter. Bir kere Uyanan bir daha uyuyamaz. Yeter ki uyan kardeşim. Dün fetö bugün metö.. değişen sadece bir isim değişmeyen ise senin, benim, bizim hayatlarımız. Harcanan hayatlar bizden, onlar aynen devam. Uyanmadığın taktirde biz ufalanmaya onlar da semirmeye devam edecek.
fetö nün çomarı.
Sevgilisinin zaten ondan hoşlanmıyordum dediği katil. Lan olum..
Yarımakıllı bi ablaya ve cahil bir anneye sahipmiş babasız büyümüş. Böyle hayayattan kopması çok normal karakterinde piçlik yoksa. Ablasının adamı hiç siklemediği verdiği ifadeden belli. Bebe maddiyata önem vermiyor asosyal sakin biri bu aşağılamış çevren yok mu diye git elbise al demiş sanki kız çocuğu amk. Bebe en sonunda evlendirin beni demiş yine sallamamışlar. Böyle ailelerin çocukları rahatlatılmazlarsa ya intiharı düşünür ya da bunu.
Ablasına göre kardeşinin şüpheli olmayan davranışları:
Her yaz kuran kursuna gitmek.
Düzenli kuran okumak.
Kurandan başka kitap sahibi olmamak.
çarsaflı bir kız arkadaş sahibi olmak.

Bazı fırsatcılar da bunları sola yamamaya çalışıyor.
Hiçbir solcunun ailesi evladının cesedini bunların yaptıgı gibi terk etmedi.
Açın okuyun ailesinin deniz gezmiş'in naaşını alıp gömdürmek için nasıl uğrastığını. Kuran kurslarında yetişmiş teröristinizi solculara yamamaya kalkmayın.
"Aman bize bir şey olmasın. " diye kendi evladını bile reddetmeyi takiyeci tarikatçılar yapar ancak.
gizli fetocu itleri tutuşturan katil.
dünyaya meteor çarpsa fetö gönderdi diyecekler... mert altındaşı yemişim.

peki ben soruyorum o zaman bu ülkeye bu kadar düşman bir adamı nasıl analiz edemedin ?

Yıllarca nasıl dizinin dibinde oturdun? Fotoğraflarını görüyoruz.

Beraber yürüdük biz bu yollarda diye nasıl hömküre hömküre şarkılar söyledin?

Demek ki analiz yeteneğin sıffır sıf fır sıff fıırr
akpli çomarların yalan propagandasına göre fetö dersanesine gitmiş ve fetöcü iş adamından burs almıştı. ama yersen... meğer her ikisi de değilmiş!
islamcı teröristleri desteklediğiniz ve yardımda bulunduğunuz ortaya çıkmasın diye daha ne yalanlar atacaksınız acaba!

ek: ablası verdiği röportajda polis okuluna kadar normal bir insan iken polis okulunda bu hale geldiğini belirtiyor. benzer iddialar geçmişte dile getirilmişti ancak üstü kapatılmıştı ama bu nirnavası oldu! polis okullarında cihatçılık zihniyetinin hakim olduğu iddiası artık daha güçlü...
fetoş'un köpeği.
http://www.mynet.com/habe...zarligina-gomun-2797348-1

ailesi tarafından ölüsü kabul edilmemiş kimsesizler mezarlığına gömün denmiş hain. evet.
beşiktaş'taki canlı bombayı (kıyafetinden, mukavemet ve paniğinden canlı bomba olduğu buz gibi anlaşılıyorken) vurmayıp; üzerine grup halinde çullanıyorsun ve bir patlamaya kurban gidiyorsun ama elçi saldırganını (bâriz canlı bomba değilken, takım elbisesinden üzerinde bir düzenek olmadığı net iken ve de canlı bomba olsa silah kullanmayıp patlayacakken) vuruyorsun; etkisini kırıp sorgulayabilecekken?!. vurulacağı vurmayıp, sağ bırakılacağı vurmak.. neden?! acemilik mi, emir komuta mı, panik mi? şeklinde sorgulama yaptıran katil.
Babasının oğluna mevlüt ismi koymasını düşünmek gerek. Bazı ak parti tabanı neymiş müslüman değilmiş bla bla şeyler ile propaganda yapmaktalar..

Adamın isminden belli şakirt yobaz çomar bir babanın oğlu. Şimdi çok memnundur o baba oğlunun cennete gittiğini düşünüyordur.

Savunmasız bir adamı üstelik konu ile karar alma imkanı da olmayan bir adamı sırtından acımasızca vurup öldürmenin hediyesi cennet ise eğer ben buradan en tepeye yazıyorum.

Ben o cenneti de o cenneti veren zihniyetinizi de sikeyim.

Tabii ki öyle değil.... Ama öyleyse yukarıya bıraktım eminim almıştır...
görsel

https://teyit.org/fotogra...artiden-ahmed-cetine-ait/

edit : bak bir de eksileyenler var. olum ne değişik insanlarsınız siz. ne var bunda eksilenecek. değişiksiniz amk.
görsel
Yakın bir arkadaşımın lise arkadaşı çıktı eleman. Sınıfları yanyanaymış. Azda olsa muhabbetleri varmış dediğini göre fazla içe kapanık ve özgüvensiz biriymiş. fetö Dershanesine gitmiş ve polis olmuş. Arkadaşıma göre böyle bir işi yapmak işin fazlasıyla pısırık bir karakterdeymiş.
Nihat doğan'ın deyimiyle şakirt.

Kendisi sanki nobel ödüllü bilim adamı amk..

Ha bu katil, ha goz zevkimizin katili nihat. Aynı b.k.
(bkz: türkiyedeki çeçen cinayetleri)
Fetöcü müdür değil midir tam olarak bilinmemesinden rağmen polis olduğu kesindir.
Biri fetöcü mü dedi?

"Birsiniz ortaksınız."
görsel
Fetö cu olduğu devlet tarafından ortaya konmasına rağmen, kodumun kesimi tarafından akp ye ıtenlemeye çalışılınan teröristtir. Sizin ananızı akp mi sıktı lan! AKP niye kendi ayağına sıksın orospunun evlatları. Son 4 yıldır chp li olan ve chp ye oy vermiş teröristtır.
Bunun biraz kafası çalışanı bildiğiniz cehepe seçmeni.
net maldır.