bugün

3. dünya ortadoğu ülkesinde sıradan bir olay. gerikafalı mahluklar.

http://www.halkgundem.com...e-tokat-saldiri-2861v.htm
Herifler sevgiden korkuyorlar, kin ve nefretten besleniyorlar.
sağ gericilik örneğidir.

altı üstü sarılma.

milletin içinde öpüşmedikleri sürece sorun yok.

bu halk kıskançtır.

göstere göstere böyle şeyler yapmayın insan içinde.
Lan sokuk aşk bocugu adamın üstüne yürümüş işte. Ben de adamı çembere aldılar tekbirler eşliğinde dövdüler falan sandım AMK.
iyi yapmış adamlardır. 30-40 yıl sonra keşke başarıya ulaşsalardı diyeceksiniz.
görsel
hahah kimse kimseye karışamaz, hani herkes kendi hayatını yaşıyo. Saçma iş, kimseye zararım olmadan sarılsam ve birisi durduk yere sarılamazsınız dese sanane amk derim. Ortadoğu'da bir gün işte.
genelde erkek erkeğe ilişkilere sıcak bakan tiplerin saldırılarıdır. harbiden böyle bak. nerede bu tarzda vurdurma potansiyeli olan tip varsa hep böyle erkek-kadın ilişkilerinde saldırgan tutum sergiliyorlar. zaten tespit edilenlerin sosyal medya hesapları ortaya çıkınca bu dediğimde ortaya çıkıyor kendiliğinden.

insanları rahatsız edecek davranışlar elbetteki yapılamaz. misal üstü giyinik şekilde sevişenler oluyor bazen. olaya kaptırıyorlar kendilerini çevrelerindeki insanlara rahatsızlık veriyorlar. bunları usulünce uyarırsın. baktın devam ediyorlar o zaman sesini yükseltirsin vs. ama sarılmak gibi bir eylemde bile delirip insanlara saldırıyorlarsa dediğime gelir illa ki o mevzu.
Osbir çekmekten elleri nasır tutmuş yobazların yaptığı saldırıdır.
Şu kuşağın yobazlarıdır:
(bkz: ortaya leğen koyup topluca 31 çekmiş nesil)
Video genç sevgilisinin yanında artislik yapmaya çalışıyor. Dayağı yiyip oturmuş aşşağı. Ağlamayın. Evet.
Yobaz değildir o boku evde yemesini istiyordur.

Rahatsız olan varsa yallah hollanda'ya. Millet kadınları gözleriyle soyarken sen orada sarmaş dolaş sarılarak dikkat çekiyorsun. Resmen sevgilini zihinlerde meze yapıyorsun.

Gönül ister ki erkeklerin gözünü oy ama yapamıyoruz. O halde otobüsü sevişme yeri olarak değil taşıma amacıyla kullanacaksın:a noktasından b noktasına seyehat.
Bursa ne enteresan bir yer. Zeki müren, Müzeyyen Senar gibi kişiler de çıkıyor, bunlar da.
insanların birbirlerine sarılmasında herhangi bir sorun yoktur. oraya buraya saldıran aptal çomarlar yine rahat durmamışlar. insanlar birbirine sarılsın, birbiriyle düşman olmasın. bunda ne var ki? kötü örnek olan biri varsa çifte saldıran ayıdır. çiftten güzel bir dayak yemesi gerekirdi. insanların huzurunu da bozmuş. herkes senin düşüncelerine göre yaşamak zorunda mı denyo? sinirlendiren videodur. namus bekçiliği yapanların elbette bir pisliği çıkar yakında.
Millet çoluğuyla çocuğuyla bu manzarayı izlemek zorunda değil. Adı üstünde toplu taşıma. Medeniyetsiz sığırlar her yerde çiftleşmeye çalışıyor. Abinin eline sağlık.
Burasada. Yaşanmış olay sanırım bursa elinden gelse Şeriat ilan eder gizli bir adıyamandır buna en büyük örnek badeci şeyhın sır odası adlı kitapdır mıgdesı kaldıran okusun.
akp doneminde yasanmistir.
kadına şiddeti alkışlayıp, sevgiyi ötekileştiren gösterişçi müslüman kitlesi.
Adamın yanında kadın görünce yabancılayıp, saldıran yobazlardır. Öşek olsa sesleri çıkmazdı. Ona alışıklar. Anlayış göstermek lazım.
yanımda açık açık sikişseler bile ortada çoluk çocuk yoksa zerre bir şey demem mk. banane. çocuklara kötü örnek diyen kuş beyinliler çocuğu leylekler getiriyor sanırım onlara evde hiç sarılmıyorlar yanaktan bile öpmüyorlar galiba saçma sapan argümantasyonlar..

asıl çocukların bu yaşlarda sarılan insanlar görmesi bunu iyi bir şey olarak algılamasına neden olur ne güzel işte. sarılmayı öpüşmeyi kötü olarak lanse ettikçe sosyopat, içe kapanık, sevgiye vefaya düşman sadece ihtiyaç odaklı yaşayan mentalci psikopatlar kazandırıyorsunuz topluma. sonra bunlar belli bir yaşa gelince cinsellik yaşamak istiyor ama toplumdan soyutlanmış olduklarından onu da yapamıyorlar bu seferde ben yapamıyom kimse yapamasın veya ben çirkinle beraberim kimse güzelle beraber olmasın diye kıskanç fesat, kaknem bir toplum olup çıkıyoruz.

bitin lan artık!
Benim annem babam benim yanımda öpüşürdü mesela, çünkü bu bile anormal değil. Dilli milli bi şeyden bahsetmiyorum. Normal yanaktan öper gibi dudaktan öpücük almak.
Bu amına kodum yobazları ailesinde ve çevresinde böyle bi sevgi görmediği için her şey ayıp dendiği için bi de üstüne din gelince bu tablo çıkıyor. Bu tipler dizlerde şort giyen insana dahi orospu diyen tipler. Hepinizin amk.
büyük bir ayıp. sevgiden korkulur mu yahu? bunun nesi yanlış örnek? asıl yanlış örnek çocukların vs. öyle saldırgan bir tavır görmesidir. insanlar birbirini öpsün sarılsın bunda ne var allah aşkına?

büyük bir ama koyarak devam etmek istiyorum:

Bazı insanların asla ortası yok, onlar “napıyon kardeşim” sorusunu hak ediyor. otobüslerde metroda birbirini şey yapma noktasına geliyorlar. abi bizim de sevgilimiz oluyor, bazen insanın içi kaynıyor bir öpmek istiyor sarılmak istiyor. yapın tabii ki. Bunlar çok normal. Ama yaşlı başlı insanların önünde de sevgilinin götüne dokunup sıkmazsın, orası burasını mıncırmazsın insanlar onu görmek zorunda değil yani onu git başka yerde yap. Bitti bu kadar.
Bunlar mahalle başlarını tutup karı-kız(!) kesen itoğlu itlerdir. Ama kalabalık yerlerde namus bekçisi ve amguard kesilirler.
E napsınlar heriflerin osbir çekmekten kamışları alev almış.

Çıtır hatunları birilerinin düdükleyebildiğini görünce kuduruyorlar.

işbu entry orospu çocuklarının anlayacağı dilde orospu çocuklarına ithafen yazılmıştır.
Kendileri hariç herkesle ilgilenen yobazlardır. Abi sen bak önüne amk sana ne millet ne yapıyorsa yapsın.
öldürülmesi gereken yobazdır.