bugün

ezik değil sadece çok enteresan şeyler yazıp dikkat çekmeyen yazardır.
(bkz: kalemime sinek kondu) diye bir yazar da varmış.
Hoşgelmiştir.
an itibariyle mesaj kutusu 3000 olmuş yazar söylemidir.
sözlüğe mesaj sayısı ile hava atma derdinde olmadığından okuduğunu saklanacak bir bilgi yoksa silen yazar. düzenli ve tertiplidir ayrıca.
(bkz: özel mesaj sayısının entry sayısından fazla olması) işte asıl budur vahim olan durum.

ayrıca bu entrylerle de (#12564441) , (#12637988) yazarın ezik olmadığı görüşü desteklenebilir.
sözlüğe yeni girmiş bir yazardır ya da özel mesaj atmaya gerek olmayan yorumlar yazmış yazarlardır gayet doğaldır.
+ rıfkı mesaj kutunda kaç mesaj var ?

- 220 niye sordun ?

+ eziksin olum sen 220 ne 3000 olacak.

- siliyorum be amına koyduğum.

- ha öyle mi.
23 mesaj olan bendenizden bahsedilmiyor sanırsam. 3000 den az mesaj olan ezik derken sanki 2342 mesajı olan yazarlar kastediliyor gibi. benden bahsedecek olsa bu durumda 50 den az mesajı olan zavallı yazar derdi. ya da daha kötüsü belki.
az önce mesaj sayısı 2999'dan 3000'e çıkmış yazarın övünmesidir. 3000 olsun da başlık sıçayım diye aylarca beklemiş olduğu da su götürmez bir gerçektir. yarışmacı arkadaşa hayat yolunda başarılar.
herkese kanka naber yiia cinsi mesaj atan cıvık yazarın övünmesidir.
mesaj kutusunda 3000 den fazla mesaj olupta adam olamayan yazardan kat kat iyi olandır.
3000 mesajı, mesaj kutusunda saklayabilecek yazar kadar eziklikte yüksek ihtisas yapamamış kara cahil yazardır.
bu benim! sadece ama sadece 7 tanecik var.. allahımmm kendimden utanıyorum.. ezik bile değilim yokum ben yokk...
''3000 mesajım yok ama ben de kung fu biliyorum.'' şeklinde aynı düzeyde karşılık verilesi zıkkım.
300 mesajı kim kaybetmiş biz bulalım, diye tepki vermesi muhtemel olan yazardır.
aynı zamanda bu yazarların mailleri, facebook&twitter&formspring sayfaları , hatta ve hatta geridönüşüm kutuları bile 3000 den az mesaj barındırmaktadır. yazık yahu. *
3000. mesajını alır almaz bi hevesle başlık açmış kişi söylemi. belki tabi.
* *
sözlük orospusu olmayan yazarladır. *
silik sayısı entry sayısından az olan yazarlarla denktir. ayrıca karması eksi olmayan kişilerdir.
varlığın anlamını mesaj kutusu doluluğu ile çözmeye çalışmak.
3000 ne lan 5000 değilse sen adam değilsin.
ne, 5000 mi. eğer 7000 değilse insan değilsin olum.
ha ha haaa 7000 miş. 9000 değilse ibnesin olum ibne.
2797 mesaj sonra bu ezik hayatından kurtulcam inşallah.
sözlüğü telefon operatörü kampanyası ile karıştıran yazarın iddasıdır. sözlükcell e üye ol 3000 mesaj artı 300 karma puanını tamamla, en çok entry giren yazar olma garantisi ve ayın yazarı ödülü senin olsun.. sonra sözlükte hava atarsın, nasıl?.
yazarın ezik olup olmadığı bir muammadır, amma velakin hakikaten 3000 adet mesajım olabilirdi bugüne kadar eğer onları kutuda tutsaydım. maalesef alayını siliyorum, istisnalar hariç. yani demem o ki, 3000 adet mesajı inbox içinde tutmak ne derece akıllıca onu çözemedim işte!
tanım: bildiğin yazar.
gelen özel mesajları koleksiyon yapmayan yazardır. enteresan fantezilere sahip değildir kendisi. ya da 2. bir ihtimal, hiçbir zaman 3000 mesaj gelmemiştir kendisine. (bkz: ben)
güzel, tamda istediğim gibi.