bugün

Fenerbahçe'den yetiştip Sporting Lizbon'a transfer olan 18 yaşındaki futbolcu.

görsel

Alanyasporda kiralık olarak oynayan futbolcu. Trabzonspor maçı itibariyle döktürüyor.

Aynı yıl aynı ay aynı gün doğmamız da bir garip tesadüf olmuş *
Türk Pepe.

Fenerbahçe asrın hatasını yapmış bu çocuğu bedavaya göndererek. 3.5 Milyon Euro satın alma bedelle Alanyaspor kiraladı.

inşallah şımarmaz da Türk futboluna uzun yıllar hizmet eder, kariyeri pepe’den iyi olur.
bugün trabzonspor’a Gol atmasının yanında;

çizgiden sert bir şut çıkardı.
kritik tek hamlelerle Trabzonsporlulara şut imkanı vermedi. hava toplarını saymıyorum bile.
di marzionun haberine göre 7 milyon euro karşılığınde sassuolaya transfer olan potansiyeli çok yüksek futbolcu.

ozanı 11 milyona satarken üzülüyorduk ama fener bedavaya elinden kaptırdı.
Sassuolo, Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyen Merih Demiral'ın bonservisini 7 milyon euro karşılığında aldı. Merih yarın Alanyaspor'daki son maçına çıkacak ve sağlık kontrolleri için italya'ya gidecek.
22 mart 2019 arnavutluk türkiye maçındaki oyunuyla güven vermemektedir.
Fenerbahçe nin zamanında bedava verdiği oyuncu.
italya ya defans oyuncusu olarak transfer olmak bence büyuk başarı
50 tane defans oyuncusu sayin desem 25 i italyan olur
helal olsun çocuk.
fenerbahçe nin kimler tarafından yönetildiğinin bir ispatı işte. yazık bizim beşiktaş başta olmak üzere tüm türk kulüplerinin yöneticilerine.
Çöp. Juventusta en büyük başarısı Ronaldo ile antrenmana çıkmak olur sonra gençlerbirliğine falan döner. Evet.
Alanyasporda oynarken bu ne kadar iyi defans oyuncusu bu bizim büyük takımlar bunu nasıl almıyorlar diye hayıflanmıştım.Meğer Fenerbahçe alt yapısından çıkmış defans adamıymış.Şimdi Juventus'a gitmiş.Başta Fenerbahçeliler olmak üzere Beşiktaş,Galatasaray dövünüyordur vallahi.Milli takımımızın yıllarca değişmeyecek defans oyuncusu.Tebrik ederim kendisini.
Fenerbahçe’nin altyapıya verdiği değeri gösteren bir transfer yapmıştır.

Bu fener’in Altyapısından kazara messi çıksa yine oynatmaz...
1.93'lük ayakta duran giroud'ya diz atabilen futbolcu.
Bana alpay ozalan'i hatirlatan futbolcu.

Defansi saglam.
fener de stoper arasın. alt yapıdan yetiştir sonra alanya oradan sassulo oradan juventus...
Gs ozan kabağı çıkarıp satıyor, bjk dorukhanı parlatıyor, trabzon abdülkadirler ve yusuf yazıcıyla uçuyor, biz ise elimizdeki, altyapıdan yetişen adamımıza sahip çıkamıyoruz, oynatamıyoruz.

Emin olun elif elmas da makedonya milli takımı sayesinde bu noktalara geldi. Onu da oynatmaz çürütürdük biz...
taş gibi stoper. daha alanyada 3-4 maça çıktığında demiştim bu adamın ne işi var türkiye de diye ki çok kalmadı zaten. elemanda mahalle kavgasına direk dalacak tip var. stoper dediğin böyle olacak.
Taş gibi stoper. Sonunda bizim de dünya markası bir stoperimiz olacak. Helal olsun çocuk sana, çizgini bozma asla. umarım Ozan kabakla birlikte milli takımın defansını en az 10 yıl güvenilir kılacaksınız.
Ayrıca Değerlenir buralar.
bariz hata yaptı. juvede böyle hata yaparsa yarı yılda gönderilir. gerçi juve ye gitti mi ondan da emin değilim. ama abartıldığı kadar iyi değil. saatli bomba. her an patlar.
juventusa transfer olan milli futbolcumuz. allah yar ve yardımcısı olsun. gurur duyduk.

açık ve net evet.
Juventus resmen açıklamıştır. Hayırlı olsun.
görsel
18 milyon Euro bonservis bedeliyle juveye transfer olmuş. 5 yıllık imza atmış.
görsel
Helal olsun demek istediğim oyuncu. Gelecekte adından söz ettireceğini, juventus’a gidip sönecek bir balon olmayacağını düşünüyorum.