bugün

mhp'den ihraç edilmesi durumunda yeni parti kurması muhtemel kişi. yandaş medya'nın korktuğu kişi aynı zamanda kadın mehape başkanı olacak diye akılları gidiyor.
Sopranos dizisindeki psikiyatristi andıran milletvekili.
milliyetçi hareket partisi'nden başkan seçilememesi durumunda yeni bir parti kurup, ak parti'deki küskünleri de bu harekete dahil edecek ve merkez sağda barajı aşacak bir partinin lideri olacaktır?

mhp'ye ne mi olacaktır? sayın bahçeli ile birlikte tarihin tozlu sayfalarına atta olacaktır.

bakınız not ediyorum buraya! bahçeli eğer bu partiyi seviyorsa bırakmalı! yoksa gerçekten Türkeş'in mirasını heba edecek. taban bahçeli'yi istemiyor artık. merkez sağda ak parti' ye alternatif olabilecek bir lider istiyor. ama Sinan oğan, ama meral akşener... seçmen yenilik istiyor! bu yenilik sayın bahçeli ile olmadı, olmayacak da!

şuraya not edeyim yine. merkez sağda ya milliyetçi hareket partisi yeni bir liderle gücüne güç katarak iktidar ortağı olacak, ya da sayın akşener öncülüğünde kurulacak yeni bir partiye Türk siyaseti merhaba diyecek. çok üzüleceğim bir nokta var ki mhp'yi baraj altına atıp tarih edecekler.
Konya'dadır.
https://twitter.com/meral...status/723107799719272448
Türkiye deki mevcut siyasi figürler içinde Türk olan az kişiden biridir. isterim başbakan olsun ama yakın bir zaman için imkansıza yakın.
''Bu şerefsizlerle mücadelemi yapacağım'' demiştir.

görsel
7 haziran seçimleri öncesi selahattin Demirtaş'a pompalanan gaz şimdi de muhalif medya tarafından kendisine pompalanmaktadır ve umarım selo kadar başarılı olur da partinin başına geçer. aman aman sistemi değiştireceğini düşünmüyorum fakat bu hanımefendinin başkan olması merkez sağda etkili bir oy değişimine sebep olabilir. çünkü türkiye siyasi iklimine çok yakın bir üslubu var. sert, dobra ve karizmatik.
şu an ntv'de soruları cevaplayan mhp'li milletvekili. mhp'den bahçeli hayırlısıyla bi going to go.
akşamki performansıyla hayal kırıklığı yaratmış siyasetçi. radyoda* tesadüfen denk geldim. uzunca bir süre sokaktan çağrılmış ev hanımı bir vatandaşla röportaj yapıyorlar zannettim. sorulara verdiği cevaplar, uslüp anca o kadar bir seviyeye sahipmiş gibi gösterdi. hele o itici, kaba ses tonu var * ya.
gümbür gümbür geliyor.

görsel
gelmesi halinde mhpde yükselmenin yaşanıcağına inandığım lider.
kim olur bilmem ama bu kadın mhpye pek bir hareket katmaaaz ... daha sivri biri lazım.
Delet Bahçeli karşısında şansı yok.
Türbinlere oynayan forvet oyuncusu.
https://www.youtube.com/watch?v=JgYZrNcAnZY
kemalist ve paralelcilerin yeni umudu ülkücü teyze. bel bağladıkları yeni isim buysa vah ki ne vah.
hanımefendinin partinin başına geçme vakti geldi.
beklendiği gibi bir etki yaratmasa da, mhp' nin atıl durumunu ortadan kaldıracak ve bahçeli' nin üstün çabalarıyla aldığı yüzde 13 gibi komik oy oranlarını almayacaktır. ancak anket şirketlerinin aylaklıktan üfürdüğü 20 üstü gibi sayıları da göremeyecektir. büyük ihtimalle akp içindeki bir miktar eski dyp tabanı oyunu alır doğu haricindeki ve mhp' den akp' ye giden son seçimdeki oyları toplar. yüzde 17- 19 bandı arasında seyredecektir ki bu bantta seyretmesi akp için bir tehdit oluşturabilir.
Her ne kadar sinan oğanı sevsemde siyasete özellikle bir de sağ partiyse kadın eli değmesimin yararlı olacağını düşünüp partinin başına geçmesini diliyorum.
"Başparalelci" çıkışı ile kendini bitiren amatöriçe.
xxci olmadığı için değil fetocu olduğu için paralelci ilan edilmiş mhp genel başkan adayı.

cema'atten olana ne diyek mahmut mu diyek?
kadin gibi kadin helal olsun.
(bkz: morel akşamener)
görsel

http://www.dha.com.tr/aks...html#.VyXl4iCOk5s.twitter
Seksçi.