1. 1.
    zihinsel yari omur anlamina gelir. pilin en aktif oldugu ancak bitmeye en yakin oldugu an gibi, bitmek uzereyken son sozlerini soyler.
    2 -2 ... mental half life
  2. 2.
    lojistik ve proc sektorunde calistigi anlasilan ulu-sozluk yazari. *
    ... shreddinger
  3. 3.
    nicki ve entryleri hoş hoşgelmiş yazar.
    ... dun gidecegim yarin geldim
  4. 4.
    6. nesil silik. biraz erken yazdım ama 5-10 dakikası kaldı.
    8 -1 ... susarsam konusmam
  5. 5.
    kutsal kavramlara an itibariyle kafayı takmı$ yazar. son 1 saat içinde girdiği entry'lerle sol framede son sür'at takılmaktadır kendisi. dileriz bu hızla silinmez. malum hızlı ko$an atın boku seyrek dü$er sözünü akıllara getiriyor kendisi.
    3 ... whereismywings
  6. 6.
    benden sonra, altıncı nesil en kaliteli yazardır. öhöhöhö.. karması eksilere dayanır belki ama gerçekler acıdır. pişmaniye tatlıdır. ee? bu da demektir ki; pişmaniye gerçek değildir.

ya amk, hep böyle oluyor. konunun sonunu bağlayamıyorum a.q.

edit: şimdi bu eksileri yedikten sonra aklıma daha başka teoriler de gelmedi değil:

+ bu arkadaş benden daha mı kaliteli yani ? yapmayın dostlarım. yapmayın. en iyisi benim, kabullenin artık.
    -+ yoksa gerçek değil midir yazdıkları ?
    + yoksa gerçekler acı değil midir ? haklısınız o zaman, pişmaniye de gerçek değildir. eksileyin mına koyim. yanlış şeyler yazmışım pişmaniye hakkında. asdşlkjasda.
    4 -6 ... ayaz
  7. 7.
    sürekli soru soran ve aynı konu etrafında dönen başlıklar açmaması gereken yazar. yoksa kendisine gülben ergen'den uçacaksın şarkısını armağan etmemiz gerekecek.

(bkz: sözlük formatı)
    2 ... oneqeno
  8. 8.
    tek tavsiyem var : ya tanrı desin ya allah. karıştırır yoksa, kazara inanır falan. allah korusun demeyeceğim.
    1 ... defuser
  9. 9.
    6. nesil enteresan yazar. sanki kontrol edemediği bir bilgi türemesi yaşıyor gibi beyin kıvrımları arasında, herşeye yetişme çabasında, aklına her gelen şey için başlık açmaktadır.
    ... erdinaryus professor
  10. 10.
    dikkat çekme çabasındaki yazardır. ama bilmiyor ki daha yaratıcı olması lazım.
    1 ... bucu