bugün

yaşayan insan ürünü olan en iğrenç kokulardan biri. ereksiyon katili. sik söndürücü.
yarrak düşmanı, şehvet kurutucu, ibnelik özendiricisi, erkek vücuduna hayran ettirici, sekse tövbe ettiren, meme kelimesinden iğrendiren, kadın cinsinden tiksindiren, sütyene klasik koşullandıran, garcia etkisinin en güzel örneği, edimsel koşullandırıcı, cezalandırma yöntemi, sevgiliden soğutan, spremleri öldüren, taşşak kopartan, iştah kapatan, hayattan bezdiren, kabus gördüren, iğrenç bi şey.
(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum)
(bkz: ana yüreği tabi)
sinek kovucu.
(bkz: sibel meriç)
(bkz: survivor ceyda)
bugüne kadar hiç almadığım bir koku, hiç denk gelmediği için burun yanılması yada halisilasyondur diyorum.
tuhaf bir kokudur. böyle iyi mi kötü mü kestiremezsiniz.
kimse nasıl yazmamış hayret.

(bkz: ter kokusu)

ığyyyk.
(bkz: bir am kokusu değil)
inek memesi koklamış şahsiyet söylemi.

(bkz: git bir çay koy da kendine gel dostum)
nası olduğu merak ettiğim koku. hiç rastgelmedim lan, koca memelerin vücutla kaynaştığı yeri kaldırınca ortaya çıkan bir koku mu lan bu, aydınlatılmak istiyorum.

aydınlatıldım.

(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum)
memelerin ne sıklıkla havalandırıldığı önemlidir. sık sık havalandırılır ise mis gibidir * pek kullanılmayan memeler ise uzun süreli bir yıkama işleminden sonra yaklaşılması tavsiye edilir.
erkekteki taşak kokusuna tekabül eder, hala anlamayan varsa malum bölgeyi avuçlayabilir, şimdi dağılın.

şaka lan şaka.. mistir hele insanın en yakınıysa..
kötüsü yazın erkekteki taşak kokusundan daha beterdir varın gerisini siz düşünün.
yıkanmayan bir kadından yayılan kokudur.

jinekomasti problemi olan bir erkek de olabilir gerçi ama yıkanmadığı kesin.

taşakları kokan erkek de aynıdır.
Apış arası kokusundan iyidir.
(bkz: mis gibi kokan şeyler)
Bu, meme kokusunu almamis insanlarin dusundugu gibi bakterilerin cogalmasiyla ortaya cikan berbat kokulardan biri degildir. Kesinlikle. Bu kokuyu yillardir aliyorum. Anne memesi, psikolojik falan diyenler varsa anne sutu de icmedim. 2 haftadir mammografide staj goruyorum, bu nasil igrenc, bu nasil yogun bir kokudur lan. Of!
çok özel bir koku değildir. yahu meme de emdirmeyeceksiniz artık insana.
Mis gibidir efendim. Olsada yesek.
harika kokudur, duş jeli-krem-bebe yağı ne sürüyosanız ondan kokar işte.
yaz günleri adana'da burun düşürendir.
çingene memesi yada genelev karısı memesi koklamış olan gerzek abazaların uydurmasıdır.....o kadar kadına bindim bugüne kadar hiçbirinde böyle koku duymadım.
tansiyonu düşürür. sinire strese iyi gelir.