1. 1.
  (bkz: i melih gökçek)
  30 -6 ... starling
 2. 2.
  bir zamanlar metin uca tarafından bu şekilde hitap edilmiş ve busebepten dolayı işsten çıkarılmış metin uca."tek sucum i melih gökcek demekti"diyen uca. i=ibrahim demiştir.
  21 -1 ... starling
 3. 3.
  ben ilkokuldayken ankara büyükşehir belediye başkanı olan ve bu görevini aralıksız sürdüren(ki üniversiteden mezun oluyorum bu yıl) ısrarcı vatandaş...
  30 -2 ... viceversa
 4. 4.
  ankara'yı tünellerle donatan, aslında iyi işler yapan, ama kızılay trafiğini mahfeden belediye başkanı. siyasi kariyeri devamlı değişken bünye.
  13 -12 ... markasiz
 5. 5.
  ankara'nın belediyecilik işletmesi adına borç taktığı sperman.
  14 -2 ... scarface
 6. 6.
  ankaranın sağını solunu altgeçit üstgeçitlerle doldurmuş lakin buna rağmen trafik sorununu çözememiş sonunda doğru bir karar verip (bkz: hayret) metrolara önem vermeye başlamış bir diğer belediye başkanı.
  7 -4 ... volkanat
 7. 7.
  tam adı i.melih gökçek olan şahsiyet.****
  12 -2 ... freedean
 8. 8.
  sağa sola park, bahçe yaparak göz boyamaya çalışan, resmen mafya gibi çalışan (tanıdığım esnaf çalışanlardan duyduklarıma göre yapılan benzetme) ankara büyükşehir belediyesinin başı. kendisine hiçbir zaman oy vermemiş çankaya ilçesinin ve muzaffer eryılmaz'ın önüne türlü türlü engel koyan başkan. sanki çankaya'da yaşayanlar ankaralı değil.
  en son mogan gölünü genişleterek ankara'ya deniz getirecekmiş.
  14 -2 ... gothic evil
 9. 9.
  altınpark'ta mehmet aksoy tarafından yapılan heykelleri edepsiz bularak "tükürürüm böyle sanatın içine" diyen, heykellerin orjinal halini değiştiren ve böylece sanata olan saygısını görmüş olduğumuz belediye başkanı.
  12 -1 ... oylumunelumune
 10. 10.
  Ankara nın her tarafını park yapan büyükşehir belediye başkanı. şimdide walt disneyle anlaşıp disney land yapcakmış ankaraya.* Proje önce, Eskişehir yolu üzerine yapılacakken toki nin su koymasıyla ankara'nın x beldesi dolaylarına alınmış. ***
  3 -1 ... ck_06
 11. melih gökçek Başlığındaki Önemli Entry'ler