bugün

(bkz: t c basbakanlik toplu konut idaresi baskanligi)
çirkeflikte sınır tanımayan kurum. 3. derece sit alanı olarak kabul edilmiş, spradon antik kenti olduğu düşünülen bölge de bulunan lahit kapağının sırra kadem basması tesadüf olmasa gerek. resmi bir kayıt ya da kanıt olmasa bile bu ve diğer buluntuların kaybolmasının, toki'nin araziyi spradon antik kenti sınırlarından çıkarma çabalarıyla aynı süreçte yaşanması, benim nazarım da hırsızlıktır. aklıma başka şey gelmiyor. 2 metrelik taş lahitin uçarak bir kilometre ötede bir gecekondu bahçesine konmuş olabileceğini düşlemiyor hayal gücüm. istanbul arkeoloji müzesini düşürdükleri durum, alanı elde etme çabaları ve hiçe saydıkları tarih... para için mi yapılıyor tüm bunlar..?

http://www.radikal.com.tr...1094188&CategoryID=77

http://www.radikal.com.tr...1085143&CategoryID=77
senin verdiğin vergilerle ev yapıp, ardından yaptığı evi sana yeniden parayla satan kurumun ismi. günümüzdeki sistemin dişlilerinden biri ve bunun gibi aslında daha niceleri.

sistem zaten böyle işliyor genel olarak. sen loburt diye yutuyorsun.

ve tanrı salak insanı yarattı...
560 bin konuta ulaşmış kurum. 2023 hedefi 1 milyon konut.
Van Toki : 23 ekimde başbakanın "teslim ettim" dediği ancak ocak ayına yaklaştığımız bu günlerde bile suyun akmadığı, kaloriferin 30 derece de yanalı üç beş gün olduğu, dört köşe bir mimari harikalar zinciri.
kentsel dönüşüm projesi adı altında yapılan iğrençliğe verilen ad.
Yaptıkları büyük vurgun belgeleriyle açıklanmıştır. Hala bu ülkede AKP çok hayırlı işler yaptı diyenler varsa yuh olsun.

http://www.muhalifgazete....belgeleriyle-acikladi.htm
görsel
dağ başlarında ev yapmalarıyla ünlü grup.
Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKi) borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarının beklediği indirim kampanyasını hayata geçiriyot. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20, 3 eşit taksit halinde ödeyeceklere de yüzde 17 indirim uygulanacak. indirim kampanyası için başvurular 22 Nisan-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak. http://www.projepedia.com/emlak-haberleri
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.