bugün

gerçek bir erkeğin sevdiği bey uğruna dillendirdiği ve yapmaya inancını kaybetmeden söylediği söz, eylem ve gerçeğe dair her şey. benim diyen adamın bile söylemeye çekindiği bir cesaret benimkisi.

kendisini uzun zamandır takip eder, beğenir ve yazdıklarını görünce içimden bir şey kopardı. bazen açık oylar bazen fav alınca kalbim sıkışacak gibi olurdu. evde hanımdan bile gizli gizli onun sayfasını açar okur tebessümlerle gülerdim. derinlemesine düşündüm bu konuyu; hanım bile bu kadar mutlu edemezken sanal bir karakter olan, ki benim için asla öyle olmayan eşsiz kar tenesi gibi bir azizdir, beni kendimden geçiriyordu.

insanın heyecandan nefesi kesilmesine ilk mel mel bakan gibson ile şahit oldum. eline aldığı kalemi güzel olan bir adamın yüreği de kalbi de hiç fena sayılmazdı. adeta o işliyordu yazılarıyla içime...
ellerini tutup kalemini sessizce çekip alıp gözlerinin içine bakıp kendimi izlemek istedim, yumuşak nazenin bedeni bir yavru ceylan gibi kollarımın arasında kıpırdanacak ve kalbi elime aldığım bir serçe kuşu gibi nasıl da titretecekti...

allah biliyor ya işte ben hep bunları düşündüm. eğer kendisi de uygun görürse münasip bir zamanda kendisiyle karşılıklı erkek erkeğe çay kaave içmek isterim.

sizi çok seviyorum azizim ivan petroviç seryoja.
(bkz: karımı boşayıp seni alacam)
görsel
Kuşkusuz vallahi çarpık ilişkiler bu sözlüğün bel kemiğidir.
(bkz: hani marjinal biz ak partililerdik)?
(bkz: sözlüğün sodom ve gomorrayı geçmesi).
gereksiz bir eylemdir.

ulan 2 dakika sözlükten uzaklaşmaya gelmiyor. para var huzur yok kardeşim boşuna sözlüğe tencere bağlayıp giriyorum demiyormuş.
bekara karı boşamak kolay tabi...
Ben o zavallı kadına üzülürdüm açıkçası. Düşünsenize, aslan gibi kocanız başka bir erkeğin kollarında ve siz bunu kabullenmek zorundasınız. Ne aşağılayıcı, rezil bir durum..
bende aynısını lord marcus için yapardım. evli değilim ama 4.5 haftalık kız sevgilimi terk etmeye hazırım.
karindan bosanmadan once melle bir sure dost hayati yasayin, ona gore daha sonra karar verirsiniz.
Uuuu... dede ne çekiyosa farklı bir şey yakaladı.

Doğru diyo...

Karıdan ne niyetle boşanacağınızı belli edin önce.
https://youtu.be/0iTts0sUzH4

Şu olay.
Arkadaşa bir Zippo hediye edelim.

görsel
pek anlamadim ama komsunun tavugu komsuya kaz gorunurmus.

ben de cikayim yengeniz salam bekler.gec kalinca tavir yapip patiş atiyor.
Sözlüğe ne olmuş la,tam bir lgtb isyanına denk geldik.Gibson reis Lord birader neticelerinizi kollayın arkadaşlar.Tırsmaya başladım.Birileri sevmediği yazarlara tuzak kurar birileri hemcinslerine hallenir.Anneciiğiiiim.
herkesi kendisi gibi ibne zannedenlerin şaşırdığı söylemdir. kocan folkan nasıl kamyoncular g.tünü ellerken hala boynuzlu gavat gibi bakıyor mu yoksa kırmızı tangan sıyrılmasın diye bir eli ile destek mi oluyor. hoffff kamyoncular gene ellemişler ibneyi yaaa.

(#46065152)
Haydaaa, Oldumu şimdi bir erkek başka erkek için karısından boşanmak istiyor. Ne için? birlikte evlenmek için hahaha. Tabi ne kadar erkekler, asıl erkek kim, kim dişi rolünde yada hem pasif hem aktifler mi bilemem. Olay sadece. ikisinin arasında mı geçiyor başka trolarda bu ilişkiyle alakalı grup fantezisi yapıyorlar mı ben bilmem. Birisi diğerine umut vermese diğer kişide gelip böyle bir başlığı açamazdı zaten. Moda oldu böyle şeylerde zaten; sen başlığı aç benim haberim yokmuş gibi sonrası açıklama yaparız puaa.. bu tarz ilişkileri birde herkese bildirmeleri falan filan yokmu ah sizi gidi sizi tgbl ler sizi.
(bkz: havada aşk kokusu var)
şunu anladım ; mel mel isterse karımı boşarım ve mel'e devrederim. gavatlıkta level atlama lan bu !..
görsel
yaparsın biliriz. her şey beklenir sizden. zaten bunu yalamayan sözlükte barınamıyor malum.
ahlaksızlığı ve allahsızlığı yüzüne vurulunca cevap veremeyip başlık hortlatan bir ibnenin bir takım iddialarıdır.

"şerefsizsiniz" demeyeyim ama bayağı bir şeref yoksunluğu çektiğiniz aşikar. ananızdan babanızdan soyunuzdan sopunuzdan mı miras bilinmez.. açtığı aşırı şeref yoksunu başlıkta (bkz: chp kaybedince yardımları haram edecek iddiası) gelip küsküyü salınca aklına bu başlığı canlandırmak gelmiş. birisi benim buna yaptığım ithamları bana yapsa eğer "asılsız" ise aynı başlıkta ağzını yüzünü skerim. ama püf noktası şu "asılsız" ise ithamlar. demek ki benim yazdıklarım asılsız değil ki o başlıkta cevap verememiş o leblebi gibi aklı ile arama butonuna girmiş "bu beni g.t etti insanlar namus yoksunu olduğumu gördü şimdi ben bu gibsona bel altı nasıl vurabilirim" demiş ve bu başlığı bulmuş gelmiş bunu yazmış.

ne diyelim yüce rabbim herkesi şerefli namuslu insan yapmıyor bunları da böyle kabul edecez..