bugün

yeni bir yazar. fıranz gafga nın kardosudur.

zamanın ötesinden gelen edit: adam pislik çıktı rıza baba. hem bilgisiz hem de millete olumsuz nick altı giren bir şahsiyettir.
siyasi kimliğiyle tanıtılmaya karşı olan yazardır.
karşı komşumuz olmaktadır aynı zamanda karısı neşe hanım çok sevimli insandır.
2 de 1 nik altlarına çöküp karşı atak isteyen karizma yapma derdindeki vasat 1 troll.

kusura bakmayacaksın aga.
kendisi ile yıllardır dil yarıştırırız. nitekim almanca fransızca ingilizce ile 3-2 öndedir.
bağnazlıktan eser barındırmayan, açık görüşlü ve önyargısız yazar.

ne demek istediğimi anlamak için az da olsa zahmet etmiş ve kavramış yazardır.

zaman ayırdığı için teşekkür ederiz.
ortalığın istese amına koyabilecek kapasitede yazar. ama koymaz. neden? çünkü bize kıyamaz.

--spoiler--

<3<3<3<3<3<3<3<3

--spoiler--
kiz olsa super olacak yazardir.
17 kat gücünde erkektir. tek seferde 10 kız götürmüşlüğünü bilirim.
adamın hasıdır. kendisiyle 2006 yılında 10 kişiye daldığımızı hatırlarım. kaş göz patlamıştı ama yine de sezarın hakkını sezara teslim etmişliğimiz vardır.
sözlük mantığını kavrayamamış yazar.
android ve iphone sahibi iki yalayıcının iftiralarına uğrayan yazar. bir insan hakaret eder, etmez önemli olan bu değil. moderasyona şikayet edilip moderasyon uygun görürse çaylak yapar. öyle herkese her yerden sallamakla olmaz bu işler. kaşıntısı olan varsa adres versin sorun neyse çözelim. adamlığınız klavyeye sığdırdığınız iki üç hakarette mi lan! sahipsiz değil bu adam!
aşılarını yaptırdınız mı?
troll desem faydasız ,sussam gönül razı değil.
Anladığım kadarıyla sağcı yazar. ırkçı faşist işte dedim, değilim, merkez sağ taraftarıyım dedi.
Lan bunun merkezi de mi var? Haha siyasete bak çorba gibi.
(#22468225)
(#22460653)
gelmiş geçmiş en berbat yazardır.
Gezi eylemlerinde, eylem degil fuhus yapildigini zanneden yazar. Akape ilce binasinda ikamet ettigini dusunuyorum yoksa imkansiz.
am/#25414890
sik/#25414887
mala vurmak/#25414880
cima etmek/#25414876
am sikiş göt sikiş/#25414874
ohh yes/#25414871
cinsellik ibadettir/#25414868
seks istiyorum/#25414867
sevişmek istiyorum/#25414865

http://galeri7.uludagsozl...5%9Funu-butonu_289113.jpg
Kafayı cinsellik ile bozmuş yazar.
Hani nerdeyse duvara sürtüp kıvılcım çıkartacak kıvamda.
Yazık artık nasıl bir ruh halindeyse.
aynı başlığa aynı şeyleri aynı gün iki kere yazan anadolu çomarıdır. anadolu çomarları bulgur, makarna ve bilimum hamur işiyle beslendikleri için zayıf beyinsel fonksiyonlara sahiptirler. bu durum bu bulguyu doğrulamaktadır.

edit : hoşt eksileyeceğinize protein ağırlıklı gıdalar yiyiniz !
kimdir bilmem, beni tek takip eden yazarmış. (eskiden takip mi vardı). hakkında yazılanlara bakınca çok sevilmiyor heralde. hayırlısı bakalım...
Hani görünmüyor ortalıkta dedirtir.
güncel Önemli Başlıklar