1. 1.
  indirme işlemi bir acayip olan dosya paylaşım sitesi. indirme talebi gelmeden %100 e tamamlıyor. sonra pat diye bilgisayara iniyor. değişik.
  ... petitjoueur
 2. 2.
  dosyaları iki taraflı şifreleyen bulut servisidir. şifreleme anahtarını servis sağlayıcı olan MEGA dahi bilemez. dolayısıyla parolanızı unutursanız meganın size sunabileceği parola sıfırlama gibi bir seçeneği yoktur.
  ... elvir2065
 3. 3.
  yahu gün gelir şifremi unuturum ne olacak derseniz, giriş yaptığınız bir gün, size özel key dosyasını indirmeniz lazım. şifrenizi unutunca o key dosyasını upload edince şifrenizi değiştirebiliyorsunuz.

  korsan için değil de kişisel dosya yedekleme için güzel. 2 hesabım var. ikisinin de yarısı dolu. bir gün kapanırsa şapa oturabilirim tabiki.
  ... dis kapinin ic mandali
 4. 4.
  upload performansı google drive, dropbox ve diğerlerine göre oldukça iyi olan 50gb'a kadar ücretsiz alan veren bulut sistemi.
  ... biliyoruzdakonusuyoruz
 5. 5.
  bir cesit file share hosting servisi. 50mb ve kucuk dosyalari download ederken browser storage kullaniyor. kaliteli bir browser (html5 destekli) ve saglikli calisan isletim sisteminiz yoksa problemler yasatiyor.
  ... soulngelica
 6. 6.
  50gb beleş alanı ve diğer hizmetlerden bariz şekilde hızlı olmasıyla göz dolduran bulut hizmeti. Şöyle bir hattım olmasına rağmen (#27324323) Hem upload hem yükleme de hızın dibine kadar vuruyor. Onedrive , mailru , cloudmail , yandisk yanında halt yemiş. Hız konusunda en yakın rakibi google drive.
  1 ... busy doing nothing
 7. 7.
  kim dotcom'un artık yönetiminde olmadığı yer. dosyalarınız güvende değil demiş. başka bir proje üzerinde çalışıyormuş.
  http://yro.slashdot.org/s...om-answers-your-questions
  ""I'm not involved in Mega anymore."" Neither in a managing nor in a shareholder capacity. The company has suffered from a hostile takeover by a Chinese investor who is wanted in China for fraud. He used a number of straw-men and businesses to accumulate more and more Mega shares. Recently his shares have been seized by the NZ government. ""Which means the NZ government is in control."" In addition Hollywood has seized all the Megashares in the family trust that was setup for my children. As a result of this and a number of other confidential issues ""I don't trust Mega anymore. I don't think your data is safe on Mega anymore."" But my non-compete clause is running out at the end of the year and I will create a Mega competitor that is completely open source and non-profit, similar to the Wikipedia model. I want to give everyone free, unlimited and encrypted cloud storage with the help of donations from the community to keep things going.
  -1 ... dis kapinin ic mandali
 8. 8.
  15 GB indirdikten sonra "bugünlük indirme kotanız doldu lütfen para verin" diyen 50 GB depolama sunan cloud servisi.

  Allah belasını versin.
  -1 ... n dakota
 9. 9.
  sınır aşılınca indirmede para isteyen ve türkçe seçeniğini kaldıran depolama servisi.
  1 -1 ... evethayir