bugün

tokyolu bir jrock grubu.

elemanları:
vokal - daisuke tsuda
gitar - ryo kawakita
bas - futoshi uehara
davul - nawo kawakita

parçaları death note soundtrack'te yer almaktadır.
arkadaşımın " bak Death note 2. sezonunun açılış parçası " diyerek bana dinlettiği " what' s up people " şarkısının sahibi capon grup. Bahsi geçen şarkı kafa skmektedir önceden uyarayım.
hafif soad kokan, death note 2. sezonunun açılış ve kapanış müziklerini yapan japon grup. sabit tarzları yok, punk var böğürme var.

Şarkı sözleri de garip, japonca cümlelerin arasında ingilizce kelime kullanıyorlar.

Ayrıca en iyi şarkıları* Akagi Akagi ve Koi no Megalover. Shimi de tam telefon zil sesi yapmalık.
soad'ın eline verebilecek kalitede grup.
hafızam beni yamultmuyorsa death note'un 19 yada 20. bolumunden sonra acılıs muzigini falan yapan boguren adamlar hedesi. yakıstıramamıstım bole guzel animeye bole boktan op.

Edit: imla
hardcore, j-rock, metalcore türleri karışımı manyak bir grup. system of a down ve lamb of god karışımı olarak da nitelendirsem yanlış olmaz.

death note'ın 2. sezon açılış ve kapanış parçalarını yapmışlardır. animede açılıştaki "what's up people" şarkısı özellikle manyaktır.

kapanıştaki "zetsubou billy" şarkılarında da hafif hoobastank havası sezilmektedir. klibinde de amerikan rap'iyle, girl-band'lerle ve gothic metalcilerle dalga geçilmektedir.

kısacası, süper gruptur bu. özellikle bayan davulcusuna bitmekteyim. müziksel açıdan da süperler. dinleyiniz.
death note'a çok güzel iki parça armağan etmiş japon metal grubu. bu parçalar;

(bkz: zetsubou billy)
(bkz: what s up people)
(bkz: sen başka ne bok bilirsin ki)
şarkılarında en kral rapçilerden 10x daha hızlı söyleyerek, şarkılarını ezbere bilenleri bile uydurarak söylemeye teşvik eden grup.

tek söyleyebildiğim sözleri "hey hey ningen sucker" şeklinde bir kısmı olan what's up people.

piyasadaki "rock yapıyorum", "alternatif yapıyorum" diyen tıfıllara basacak kalitede bir grup. soad'ın da eline verir ayrıca.
en gaz ve anime açılışlarına en uygun şarkısı; "Chu Chu Lovely Muni Muni Mura Mura Purin Purin Boron Nurururerorero" olan grup.
gitaristi olan ryo kawakita'nın tool tshirtü giyerek zetsubou billy'nin klibinde yer aldığı capon grubu.
dinledikçe fena saran grup. bateristlerinin kız olması ise beni şaşırtmıştır. seside güzel arkadaş kızın. bana göre en bomba şarkıları ise:

(bkz: zetsubou billy)
(bkz: what s up people)
(bkz: tsume tsume tsume)
(bkz: policeman benz)
(bkz: abara bob)
(bkz: akagi)
(bkz: Buikikaesu)
(bkz: koi no megalover)
(bkz: shimi)

edit:liste gittikçe uzuyor haydi hayırlısı.
soad dan çok daha iyiler.
blood stain child dinledikten sonra keşfettiğim en sağlam japon grup,telekinesis etkisi yaratabilicek şarkılara sahiptir kısacası red bull gibi grup kanatlandırır.
inanılmaz ötesi bir grup. şarkıları aşırı derecede sağlamdır. her türü barındırır içinde. ayrıca o davulcuya hastayım sözlük. onu bana alın be. bir kız davul çaldığından mı seksi olur acep?
Dinledikce saran sardıkca dinlenesi gelen japon metal grubu özellikle what's up people şarkısı benı hayran bırakdı.
kesinlikle kusursuz grup. gece saatlerinde dinlenirse çok pis keyif verir.