bugün

ankara da birçok yerde mağazası bulunan uzak durulması gereken bir teknoloji marketi. kendileri bazı extrem ürünleri ankara ya getirmesiyle takdirimi kazanmıştır. ancak malını sattıktan sonra bir problemle karşılaşan kullanıcılara "bana ne" dermişcesine suratınıza bakan personel kadrosunu acilen değiştirmeli ve müşteriye duyulan saygının ne kadar önemli olduğunu anlamaları gerekmektedir.
ankarada mavi bilgisayardan daha ucuza bilgisayar ürünleri satan mağazalar mevcuttur araştırınız
tamamen rezalet biryerdir. gördüğünüz yerden kaçmanızı tavsiye ederim. Zoom adsl modemi piyasadan 20 ytl ucuz olduu için bu mağazadan aldım vede hayatımın hatasını yaptım. Modemim arıza yaptı vede kendilerine götürdüğümde 1 hafta içinde geri geleceğini sölediler. ancak modemimi geriye 3 hafta sonra alabildim. daha sonra modemim tekrar arızalandı. kendilerine götürünce bu sefer topluca kargo yaptıkları için beklettiklerini öğrendim vede kendim direk ithalatçı firmayla görüşüp yolladım. inanılmaz bi hızla modemime 2 gün içinde kavuştum. burda da belirtmek isterimki ithalatçı firma bozuk modemimi teslimde ödemeli olarak kargolamıştır demek ki bu bilgisayarcılar gözü doymaz leş insanlardır genellemesini yapabilirmiyim ewt yapabilirim.
http://www.mavibilgisayar.com/
web sitesiyle dikkatleri üzerine çeken,eger bilgisayara ait birşey alınacaksa ya sitesi yada şubesi kesinlikle ziyaret edilesi firmadır.özellikle cumartesileri yapılan kampanyaları takip edin derim şanslıysanız ihtiyacınız olan ürüne denk gelip cumartesiyi karlı kapatırsınız.(bkz: http://www.mavibilgisayar.com)
ucuz mal satmasına rağmen kızılaydaki teknosaya yakın mağazasındaki personel yüzünden insan teknosa ya kayıyor sonra ordaki fiyatları da görünce mavibilgisayara ye geri geliyor:D.
cumartesi kampayanlarına güvenilmemesi gereken bilgisayar ve elektronik eşya satış mağazası.
en son üç ay önceki cumartesi kampanyasında müşterilerini radyolara verdiği reklamıyla yanıltan ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 60.000 YTl para ce,zasına çarptırılan firma.

ceza aldığı kampanyanın adı:

(bkz: 4 gblik flash bellek 4 dolar)
(bkz: #2525192)
istanbul yolu üzerine Ankaranın en büyük teknoloji merkezini açmaya hazırlanan firma. ilk başta acemi olsalarda giderek bu işte ustalaşmışlardır.
istanbul yolundaki mağazası açılmak istenmiştir ama açılmamış yarılmıştır malesef. mediamarkt ile başlayan bu rezillik kendisi ile devam etmiştir. 250 laptop u oradaki kişilere bölseniz bir transistör bile düşmeyecektir. bimeks i panora daki muhteşem organizasyonundan dolayı tebrik ederim.
istanbul yolu üzerindeki mağazasının açılışını biber gazıyla polislerin yaptığı firma.
haftasonu indirimi olayı süper olan firma. piyasa değerinin %10-%20 daha düşüğüne ürün alabiliyorsunuz. üstelik indirime giren ürünler sallamasyon 3, 5 liralık ürünler değil. gerçekten işe yarar ürünler. ayrıca card finans a peşin fiyatına uzun vadeli taksit yapıyorlar.
internetten alış veriş yapılacaksa fersah fersah kaçınılması gereken firma. Mağazalarından alırsanız kafadan 3 gün kazanmak içten bile değil
attığı mesajlardan fenalık gelen şirket. gideceğim varsa da gitmiyorum ulan. Bıktım sürekli aynı mesajları okumaktan!
bu hafta sonu yine pspde indirime giden mağaza.

http://www.mavibilgisayar.com/?p=Haberler&id=512
malatya da önce bilgisayar parça satım ve onarım işlerine bakmak için açılmış sonra internet kafe olmuş bir dükkan.
ankarada 2.el bilgisayar parçaları satan küçük bir dükkan iken kısa sürede 5 büyük mağazalı bir dev haline gelen ancak ansızın bir gecede iflas bayrağını çeken eski bilgisayar mağazalar zinciri.
Bugün itibariyle iflas etmiştir. Büyük geçmiş olsundur. Sanırım artık elektronik eşya mağazacılığı internete kayacak.
batarayak bize de takmayi ihmal etmemis, yine de bugune kadarki hizmetlerinden oturu tesekkuru hak eden sirket.
iki gün önce hard disk + monitör almak için gidip, acelesi yok diye kapısından döndüğüm firma.
allahın belası firma. bi kulaklık edindim burdan 25 milyona ki benim için büyük bi paradır bu, bozuldu götürdüm, 1 hafta beklettiler tamir için sonra al yaptık dediler eve bi geldim hala aynı allah belalarını versin. alışveriş yapmayın bu firmadan.
son kampyalara kanıp da ps3 alan arkadaşlara garanti konusunda geçmiş olsun diyorum. zira garanti kapsamını mavi kendisi sağlıyordu. o değil laptopu alalı daha iki sene olmadı yalan olduk. umarım hakedenler cezasını çeker.

edüt: haftasonu pazar günü izmit şubeden kulaklık alırken çalışanlar kendi aralarından ayağımızı kaydıracaklar muhabbeti yapıyordu. hatta mavi çalışanlarından taş gibi hatunun biri bayılacak gibi olmuş arkadaşları müdahale etmişti. tabi anlam veremedim o gün. işten çıkartma gibi duruyordu. adamlar malları tırlara yükleyip, uzak diyarlara yelken açmışlar. geçen sene de aynısını weblebi yaşamıştı sanırım.
3 gün önce battığını öğrendiğim firma.

Bir gecede tırlara malları yükleyip kaçmaları gerçekten çok ilginç.10 yıl önce 2. el dükkanı olan bir yerin birden bire mağaza zincirlerine sahip olmasının sonucu böyle bir şey olabilirdi zaten. Ne kadar çabuk geliştiyseler o kadar çabuk battılar...

Serverı tırdan alıp, yerine götürdükten sonra bizlere şu mesajı bırakmışlar:

"29 Haziran 2009 tarihi öncesi, sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapmış fakat kendisine ürün gönderilemeyen müşterilerimiz, bankalarına alışveriş için itirazda bulunup, sipariş tutarının kredi kartlarına iade edilmesini sağlayabilirler.
29 Haziran 2009 tarihi öncesi, havale ödeme şekli ile sipariş vermiş ve havalesini gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz "bilgi@mavibilgisayar.com" adresine konu ile ilgili e-posta gönderebilirler.
Ayrıca; yaşadığımız bu süreçte, mağdur olan diğer müşterilerimiz yaşadıkları problemi "bilgi@mavibilgisayar.com" adresine gönderebilirler.
Mavi Bilgisayar olarak, elimizden geldiğince yaşanan problemleri çözmeye çalışacağız.
Göstereceğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz."
iflas ettiği ve tüm şubelerini kapattığı söylenen firma.
her cuma "acaba bu haftaki indirimleri neler?" diye beni sitesine girmeye alıştıran şirketti.
artık sitelerinde sadece mağdur olmuş müşteriler için bilgi dışında hiçbir şey bulunmamakta.