1. 1.
  ankara da birçok yerde mağazası bulunan uzak durulması gereken bir teknoloji marketi. kendileri bazı extrem ürünleri ankara ya getirmesiyle takdirimi kazanmıştır. ancak malını sattıktan sonra bir problemle karşılaşan kullanıcılara "bana ne" dermişcesine suratınıza bakan personel kadrosunu acilen değiştirmeli ve müşteriye duyulan saygının ne kadar önemli olduğunu anlamaları gerekmektedir.
  2 -1 ... volkanat
 2. 2.
  ankarada mavi bilgisayardan daha ucuza bilgisayar ürünleri satan mağazalar mevcuttur araştırınız
  ... firtina
 3. 3.
  tamamen rezalet biryerdir. gördüğünüz yerden kaçmanızı tavsiye ederim. Zoom adsl modemi piyasadan 20 ytl ucuz olduu için bu mağazadan aldım vede hayatımın hatasını yaptım. Modemim arıza yaptı vede kendilerine götürdüğümde 1 hafta içinde geri geleceğini sölediler. ancak modemimi geriye 3 hafta sonra alabildim. daha sonra modemim tekrar arızalandı. kendilerine götürünce bu sefer topluca kargo yaptıkları için beklettiklerini öğrendim vede kendim direk ithalatçı firmayla görüşüp yolladım. inanılmaz bi hızla modemime 2 gün içinde kavuştum. burda da belirtmek isterimki ithalatçı firma bozuk modemimi teslimde ödemeli olarak kargolamıştır demek ki bu bilgisayarcılar gözü doymaz leş insanlardır genellemesini yapabilirmiyim ewt yapabilirim.
  2 ... ta kendisi
 4. 4.
  http://www.mavibilgisayar.com/
  1 ... vend avesta
 5. 5.
  web sitesiyle dikkatleri üzerine çeken,eger bilgisayara ait birşey alınacaksa ya sitesi yada şubesi kesinlikle ziyaret edilesi firmadır.özellikle cumartesileri yapılan kampanyaları takip edin derim şanslıysanız ihtiyacınız olan ürüne denk gelip cumartesiyi karlı kapatırsınız.(bkz: http://www.mavibilgisayar.com)
  -1 ... return 0
 6. 6.
  ucuz mal satmasına rağmen kızılaydaki teknosaya yakın mağazasındaki personel yüzünden insan teknosa ya kayıyor sonra ordaki fiyatları da görünce mavibilgisayara ye geri geliyor:D.
  2 -1 ... erdinch
 7. 7.
  cumartesi kampayanlarına güvenilmemesi gereken bilgisayar ve elektronik eşya satış mağazası.
  en son üç ay önceki cumartesi kampanyasında müşterilerini radyolara verdiği reklamıyla yanıltan ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 60.000 YTl para ce,zasına çarptırılan firma.

  ceza aldığı kampanyanın adı:

  (bkz: 4 gblik flash bellek 4 dolar)
  2 ... evlerdenirak
 8. 8.
  (bkz: #2525192)
  ... wololoo
 9. 9.
  istanbul yolu üzerine Ankaranın en büyük teknoloji merkezini açmaya hazırlanan firma. ilk başta acemi olsalarda giderek bu işte ustalaşmışlardır.
  ... seyir
 10. 10.
  istanbul yolu üzerindeki mağazası bugün 09:00 itibariyle açılmıştır.
  ... dersini almis da ediyor ezber