bugün

9. nesil yeni bi yazar. hoş gelmiş.

edit: troll çıktı amk. ulan neye el atsak kuruyo, neye el atsak pörsüyo. skecem ama böyle işi ha.
(bkz: ashlyn rae)
güzel güzel sürtsün o zaman sözlükte efenim.
(bkz: ıslatan nickler)
(#17605911) ciddiyse çok komik.şakaysa hiç komik değil. azıcık coğrafya aç oku be kardeşim.
merhaba;

(bkz: yalova dan geliyorum abazayım)

hoş gelmiş, sefa gelmiş dokuzuncu nesil yazardır.
buram buram, içimizi feci şekilde bulandıran arsız troll'lerden birinin fake'si kokan yazar.

bak gerçektende; "ölürsen üzülmem" hiç hemde...ama lütfen git ötede öl ve sapkın, ruh hastası pisliğini daha fazla buralara bulaştırma ! zaten sayende ortalık yeteri kadar pislik kokuyor !
(bkz: hoş geldin harun abi)
fahişe mi? gençler siz şöyle bi kenarda durun bakalım...sen gel buraya!!
kim doğurup salıyor sözlüğe bunları hiç anlamıyorum hem de hiç.
böyle bir yazarın derhal silik yemesi gerekir.mesela ben ergenim ama abazan,piç ve aklına ne gelirse yazan bi insan değilim.bu herif ise ibnenin teki.çok fazla saçmalıyor,benim en saçma nedenlerden entry'lerim silinirken,hatta ben saçma nedenlerden çaylak yerken bu insan daha fazla barındırılmamalıdır.
#17607711 (bkz: hoşgeldin harun abi).
"sikko" lafının hayat bulduğu yazar.
(bkz: biri hee desin şuna)
seni küçük fahişe cümlesinin öznesi.
edit: nickinin hakkını veren fahişe pardon yazar.
büyüyünce ne olucak diye merak edilen yazar. ** *
yaşadığı hayatla sözlük arasında bağ kuran kişi.
(bkz: büyünce ne olacaktım)
kimsenin cesaret edip de söyleyemediklerini söylerken üslubuna dikkat etmesi gereken yazar.
annesi malum yerde çalışmıştır. ama bunu herkese alenen belli etmemelidir.
üzerine çekmiş mi ilgiyi aferin.
(bkz: sıçsın efendim sözlükte)
(bkz: melissa p)
osmanlı hareminin kaliteli cariyesidir.
bir müslüman değildir.
hayatımda okuduğum en çocukça entryi yazmış kişi. cidden velet lan bu bilmeden fikir sahibi olana sokayım derler ya, onun benzeri. tellam ya; che guevara şişirilmiş bir balondur/#17701852
yazdıklarını, bir taraftan da sürekli silerek entry sayısını "31" de tutan organizma.
ahhh işte; "bunlar hep boş işler".