bugün

bir aşçılık yarışması. türkiye versiyonu da denendi 2010 yılında show tv tarafından (bkz: masterchef türkiye), ancak tutmadı.

dünyada pek çok ülkede versiyonları mevcuttur.

abd versiyonunu hell's kitchen'dan tanıdığımız gordon ramsey sunmaktadır.
Dombalak abimizin her seyi begendigi yarisma.
zaman zaman yarışmacılarla jüri arasında ciddi tartışmalar olan aşçılık yarışması.
Kel elemanın yemeği beğense bile "yapa yapa bunu mu yaptın amk çocuğu?" bakışı attığı yarışma.
yamulmuyorsam şu sıralar 24 kitchen'da yayınlanan ve gordon ramsey'nin en sevimli halini barındırdığı şahsımın ise haftasonları bingewatch yaparak izlediği çok fazla entrika ve gıybetin dönmediği yemek yarışması programı.
görsel
(bkz: Master Chief)
Doğulu mehmet ustaya mastir şef ol dersen, gider ''yeaav kardeşim ben sana o golu kivra dediysem givrayacaksen şef benim bırada'' der.
Murat bir kıza atın mi var ne dedi kız da evet adı da murat dedi o an Murat'ın suratindaki bozulmayı gormeliydiniz arkadaşlar:d

Ahahaha salak:d

Bir de şey Murat'ın sutlacin pilav olmaması için verdiği mücadele takdire şayan adamı sutlactan ayırmak için kucaklayıp öyle götürdüler ahahha
oğlum yemek yarışması değil mi lan bu. konunun yemek olduğu bir programda böyle anlar nasıl oluyor amk.

görsel

neyin kafası lan bu!!
Türk televizyonun geldiği son nokta işte,kalite sıfır.
insanlığın psikolojisini bozan murat diye bir tip yarattılar ve bununla övünüyorlar. gerçekten televizyonu evimizden çıkarmaya çok az kaldı.
BiR KEZ DAHA NE BÜYÜK AKILLIK ETMiŞiM DiYORUM. ACUN MEDYA KANALLARINI TV DEN SiLEREK.
Annemin az önce uğur kazandı uğur kazandı diye sevinç çığlıkları attığı yarışma.

Son günlerde zaten fransız yemeklerinden urfa yemeklerine kadar acaip şeyler yememizden belliydi.
Çok güzel yemek yapanları eleyip ekranda dikkat çekecek olanları seçiyorlar.

Tamamen cast, tamamen kurgu.
gece gece çöp şiş siparişi vermemize neden olmuş programdır.
ilk başlarda yine klasik acunun programı olduğu için anti pati ile yaklaştığım sonra tutku ile izlediğim ve bana yemek yapmasını bile sevdiren bir program olduğu içinde hayranlıkla kaçırmadığım program.
güzel bir yemek programıdır. şeflerde kalitedir. keşke aşcı olsam dedirten yarışmadır.
Cemre kazansın istiyordum istediğim oldu.
Amaç ne programda şimdi pek anlamadım ben.
Açıkçası ilk defa izliyorum, eğlenceli buldum.
Bende katılsam elerler mi ki ya.*
mehmet yalcinkaya o berbat kunefeyi nasil seksi ve hasin yedi.

hareketlerinde kendimi goruyorum.
hayatımda kendisi kadar kanser bir program görmediğim tv programı. geçen denk geldim, oturdum izlemeye başladım. abi o gelen yarışmacılar şeflerin önünde sanki cumhurbaşkanı başbakan karşısındaymış gibi eziliyor, bükülüyor şekilleri şemalleri değişiyor. ben sizler gibi olamamlar, sayın şeflerimler, acayip acayip şeyler. lan bu kadar mı değersiz şahsiyetlersiniz? önlüğü kapan hoplayıp zıplamaya başlıyor, jüriye sayın şeflerim büyüklerim yüzünüzü kara çıkarmayacağım diye yağlama çekiyor, ağlayanları var çığlık kıyamet bağıranları var. önlüğü olimpiyat meşalesi gibi tutarak hoplaya zıplaya kapıya doğru depar atanları var. jüride de o solda oturan herif neden kasım kasım kasılıyor, garip bir şekilde yürüyor, ceketini falan düzeltip yarışmacılara garip mahlukatlar gibi cins cins bakıyor? bu ne biçim program?
Ne yaptımsa izleyemediğim yarışma programı. Zorla güzellik olmuyor herhalde ilgililerden özür dilerim.
arkadaşına etini veren arem denilen çocuk çok efendi karakterli bir arkadaş. finali görür umarım.